Petice Pro Minihru • Minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
SadEmo said:

Připomínám, že toto vlákno není zamčené jen čekám na to, kdo co vymyslí. Pokud se vám do toho nechce nemuseli jste toto vlákno zakládat a jen upadne v zapomnění jako miliarda X dalších, no pak si nestěžujde, že nemáte vysněné minihry zatím co na IG minicraftu desítky lidí hlasují pro nové minihry :))) Nezapomeňte si stěžovat jak na hráče nikdo nebere ohled. Peace

PS: doufal jsem, že se tu něco rozhejbe a místo toho to je jako každé druhé vlákno o minihře...

 vidím že to chceš zrealizovat tak přidám nějáky nápady s čím by se dalo pracovat.

ani pořádně nevím jak se hraje prison ale asi máš nějáky enchanty a PVP arénu, tak co udělat zajimavou PVP arénu na true 1.9 pvp (true 1,9 pvp je to že se nepripojíš s 1.8 a menší verze)

udělat třeba nějaký zbírací waypointy co by ti dávali bonusy. a nějak třeba i zahrnout end crystal pvp kde by se např na 30sknd dal položit obsidian a na to end crystal ale zase end crystal by bylo težší získat. dalo by se vydělávat na plotu na minu a pvp arenách by se dávali bonusy, nějáky sell wandy co by se daly získat i na ostaních serverech za HODNĚ farmení nedělat stejnej shop a pokusit se nějak zahrnout joby ale v tak malym zpúsobu že by to nerozbilo ekominiku a taky by se nějak mohly dát sázky a udělat to na 1v1

btw jsou to jen návrhy a némá to pomalu ani hlavu a patu ale je to hlavně proto aby se aspoň s něčím dalo pracovat protože taky tak nějak bych to chtěl vidět ale je to trochu težší vymyslet něco originalního na toto téma

Kari








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Mno sorry za pozdější odpověď, měl jsem lecos na práci ale do té doby mě napadla jinačí minihra a to tvé jsem asi moc nepobral :/






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt