Petice Pro Minihru • Minicraft.cz



xToadEY
Sponzor++

3 postů
3 reputace

IGN: xToadEY
Od xToadEY » přes 2 let

Zdravim vas přatele touhle cestou bych těl založit petici O Minihru Prsion.

Už dlouho sleduji že se na serveru nic neděje a většinou se tam hrači nudy tak mě napadlo Pro petici na zminěnou Minihru.

Pro hlasovany  podepište se takto : 

  1. Nick na serveru: xToadEY
  2. Hodnost: Sponzor++
  3. Jsem Pro nebo Jsem Proti: Jsem Pro

 








VencaSemCZ
Sponzor++

34 postů
38 reputace

IGN: VencaSemCZ
Od VencaSemCZ » přes 2 let

Nějaký pokus o vytvoření se hráči snažili tak před rokem

Prison návrh • Minicraft.cz






- Venca



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let

A o čem to je? :D






Šulínek.



VencaSemCZ
Sponzor++

34 postů
38 reputace

IGN: VencaSemCZ
Od VencaSemCZ » přes 2 let
Amelii_ said:

A o čem to je? :D

Hráči potřebují vydělávat peníze (těžbou a prodejem itemů v obchodech), aby postoupili na vyšší rank. Základní rank je většinou A. Hráči mohou kopat ve speciálních dolech, kde podle ranku mají vzácnější blocky a podle nich získávají více peněz. Minihra se dá trochu přirovnat třeba ke Cookie Clickeru nebo k různým tycoonům. Doufám že je to alespoň trochu vysvětlené dobře.






- Venca



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Takže to samé co měl GameTeam než teď nedávno skončil... Btw malá vsuvka.. nemá to být Prison ? A ne "Prsion" ? To zní více už jako Prso.... Každopádě ta minihra je dobrá na odreagování, a od 9. dolů je zaplé i PvP, na 7. dolech je možnost parcely, kde můžete mít suroviny stavby atd. atd. Mě osobně se minihra líbila ale nesouhlasím pokud to bude stejné jako všude. Vymyslete někjaký způsob jak to okořenit a dodat tomu šmrnc. Pokud se vám povede nějak hezky to zpracovat a navrhnoout tak, že s tím nikdo z AT a hlavně saff a team developerů nebude mít problém, tak s tím naprosto souhlasím. Další problém co bude potřeba řešit jsou hackeři... Automine a Nuke :/ ale to se dořeší poté.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let
SadEmo said:

Takže to samé co měl GameTeam než teď nedávno skončil... Btw malá vsuvka.. nemá to být Prison ? A ne "Prsion" ? To zní více už jako Prso.... Každopádě ta minihra je dobrá na odreagování, a od 9. dolů je zaplé i PvP, na 7. dolech je možnost parcely, kde můžete mít suroviny stavby atd. atd. Mě osobně se minihra líbila ale nesouhlasím pokud to bude stejné jako všude. Vymyslete někjaký způsob jak to okořenit a dodat tomu šmrnc. Pokud se vám povede nějak hezky to zpracovat a navrhnoout tak, že s tím nikdo z AT a hlavně saff a team developerů nebude mít problém, tak s tím naprosto souhlasím. Další problém co bude potřeba řešit jsou hackeři... Automine a Nuke :/ ale to se dořeší poté.

 

Eee, být tebou přeškrtnu ten název serveru.Přece jen, i to je přeci reklama. :DD






Šulínek.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Vzhľadom na to, že daný server už skončil, tak osobne v tom nevidím žiadnu reklamu na niečo neexistujúce.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let
MILENAJETETA said:

Ahoj,

Vzhľadom na to, že daný server už skončil, tak osobne v tom nevidím žiadnu reklamu na niečo neexistujúce.

Milenkovo

 

Jsem nevěděla že GT skončil lol

 

 

//Nie, ze by to Emo nepisal hned v prvej vete, ze.. PJ

- Já myslela že to psal na tu minihru, že u nich skončila. Lulw.






Šulínek.



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Připomínám, že toto vlákno není zamčené jen čekám na to, kdo co vymyslí. Pokud se vám do toho nechce nemuseli jste toto vlákno zakládat a jen upadne v zapomnění jako miliarda X dalších, no pak si nestěžujde, že nemáte vysněné minihry zatím co na IG minicraftu desítky lidí hlasují pro nové minihry :))) Nezapomeňte si stěžovat jak na hráče nikdo nebere ohled. Peace

PS: doufal jsem, že se tu něco rozhejbe a místo toho to je jako každé druhé vlákno o minihře...






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Kingofking
Sponzor

33 postů
71 reputace

IGN: kingofking
Od Kingofking » přes 2 let

Souhlasím s minihrou