Žádost o unban - Kotletka237 • Minicraft.cz



Kotletka237
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: Kotletka237
Od Kotletka237 » přes 2 let

1. Důvod banu: Flyhack

2. Datum a čas banu: 28.8 2021 16:26

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Bia24

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Je tam napsáno ,že jsem měla /fly ,ale já cheaty nemám možná jsem byla bagnutá a vypadalo to jako kdybych lítala ale to je tak všechno. Nebyla jsem tam asi měsíc a ,když se tam chci připojit mám ban ,vůbec netuším za co .takže bych chtěla unban.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Myslím si že jsem ho neměla zaco dostat.

 

9. Důkazní materiál:  Nemám.

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Nějaký ostrov nepamatuji si co to bylo nebal jsem tam měsíc.








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
omlouvám se za prodlevu a čekání. Ban byl udělen moderátorem (tehdy zkušebním) @xKuxiii . Tvůj unban bude vyřešen do následujícího dne :)

S pozdravem Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



xKuxiii
Sponzor++

2 postů
4 reputace

IGN: xKuxiii
Od xKuxiii » přes 2 let

Zdravím, 

(1050) kotletka237 Flyhack - YouTube - tu máš link na video podľa ktorého som usúdil že máš flyhack + ostatní hráči v ten deň tvrdili že máš aj autoclicker. 

Ak máš ešte nejaké otázky poprípade dôkazy že cheaty nemáš tak ma kontaktuj cez discord nick : Kuxi#4386 

 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
LilKuxo said:

Zdravím, 

(1050) kotletka237 Flyhack - YouTube - tu máš link na video podľa ktorého som usúdil že máš flyhack + ostatní hráči v ten deň tvrdili že máš aj autoclicker. 

Ak máš ešte nejaké otázky poprípade dôkazy že cheaty nemáš tak ma kontaktuj cez discord nick : Kuxi#4386 

 

Čau, na videu je vidno len to, ako sa hráčka bugla po teleporte z non pvp zony - stávalo sa to ešte za čias, kedy som bol v AT ja (taktiež sa to stávalo aj na Lobbyčku)








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » přes 2 let

Akože nechcem sa do toho nejako miešať ale @ImB0T má pravdu, to že @LilKuxo máš 8 sekundove video kde je len na sekundu vydno ako lieta nie je moc veľký dôkaz. Viem nemal by som sa práve ja miešať do tohto problému :D  ale je to nedostatočný dôkaz.