Žádost o unmute - keksik37 • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

1. Důvod mutu: Konstatni porusovani pravidel neestetickym chovanim

2. Datum a čas mutu: 15.8.2021 18:40

3. Druh mutu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): na 30 dní

4. Nick admina, který mute udělil (za zavináč uveď nick): @Szyho27

5. Důvod, proč by jsi chtěl unmute: Já chápu, že jsem dostal mute, ale za ,,doufám že ti zmrdi. kteří se nenaočkujou že nebudou moc vylejzat ven,, dostat mute na měsíc mi přijde moc. Každý má právo na názor. Chápu, že to šlo napsat slušněji, jen jsem byl vytočený. Omlouvám se, už se to nestane. 

 

7. Myslíš, že je mute oprávněný? (ano/ne): Ano, ale délka přehnaná

8. Odůvodnění oprávněnosti mutu: Nechápu otázku :D

 

9. Důkazní materiál: Nemám

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: fc






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 2 let

Zdravím, délku trestu jsem ti po poradě s ostatními členy AT změnil. Přiznávám, že 30 dní bylo již moc a měl jsem předtím více zapřemýšlet. Každopádně, ty jsi nebyl potrestaný za názor, ale za nevhodné vyjadřování. Totiž jsi mohl napsat svůj názor i slušně, jak sám píšeš. Také ještě u tebe, tak není novinka to, že píšeš vulgarity. Na svém banlistu za všechny nicky, co jsi měl, máš přes 100 trestů jenom za neestetické chování. Pak se nemůžeš divit tomu, že ti tresty budou stupňovány. Zkrácená tresta mute ti zůstane.








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Szyho27 said:

Zdravím, délku trestu jsem ti po poradě s ostatními členy AT změnil. Přiznávám, že 30 dní bylo již moc a měl jsem předtím více zapřemýšlet. Každopádně, ty jsi nebyl potrestaný za názor, ale za nevhodné vyjadřování. Totiž jsi mohl napsat svůj názor i slušně, jak sám píšeš. Také ještě u tebe, tak není novinka to, že píšeš vulgarity. Na svém banlistu za všechny nicky, co jsi měl, máš přes 100 trestů jenom za neestetické chování. Pak se nemůžeš divit tomu, že ti tresty budou stupňovány. Zkrácená tresta mute ti zůstane.

Nom, jediný kdo stupňuje muty seš ty. A když jsem nedavno dostal mute, tak byl na pár minut a ,,Stupňování,, by mělo být postupné a ne třeba z hodiny na týden.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Prosím, jestli by se mohl vyjádřit @saffers nebo někdo vyšší hodnosti.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 2 let

Zdravím, nejsem jediný z AT, kdo stupňuje tresty, to se takhle dělá u všech. Plus, jak píšu, máš v BL za všechny nicky přes 100 trestů za nevhodné chování. Ještě poslední věc, na tomhle jsme se poradili s více členy AT, takže tohle není jenom moje rozhodnutí.








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Szyho27 said:

Zdravím, nejsem jediný z AT, kdo stupňuje tresty, to se takhle dělá u všech. Plus, jak píšu, máš v BL za všechny nicky přes 100 trestů za nevhodné chování. Ještě poslední věc, na tomhle jsme se poradili s více členy AT, takže tohle není jenom moje rozhodnutí.

 

Mně zatím stupňuješ jen ty.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let
Ahoj, Tvoj trest bol poupravený. Milenoškovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz