Žádost o unban - mirinec • Minicraft.cz



mirinec
Sponzor

3 postů
3 reputace

IGN: mirinec
Od mirinec » přes 2 let

1. Důvod banu: zneuzivani a nenahlaseni chyby #216193

2. Datum a čas banu: 21.7. 19:45

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasny

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @ChocolateLPCP

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: tento bug jsem nahlasil na zacatku roku a na pul roku jsem mc prestal hrat , jenze ten bug nebyl opraven tak jsem myslel ze se to nebere jako bug tak sem to neresil a pouzil to 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne 

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: ja chybu nahlasil pred pul rokem , neni moji chybou ze nebyl opraven 

 

9. Důkazní materiál: screen hlaseni bugu nebo chat s choko nemam , bavil jsem se o tom s kamosem o tom bugu a rikal ze ho hlasil uz pred 2 lety

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: technik








mirinec
Sponzor

3 postů
3 reputace

IGN: mirinec
Od mirinec » přes 2 let

k tomu všemu mi byla zabavena reska a vsechny věci s ní








ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Zdravím, začnu s tím tvým nahlašováním, nikdo od tebe nic nahlášeného nemá, jediné co jsi nahlašoval bylo že nejdou přes /rename dělat silná slova pokud tedy máš nějaký důkaz pošli. Další, tobě nepříjde divné že se takhle můžou nabugovat věci za milióny? Mě se líbí že hned co jsi přišel jsi ihned začal to dělat. Taky se mi libí že mi lb ukazuje jak jsi to dělal i v březnu a únoru, dokonce i minulý rok, takže v tvé resce toho bude o mnoho více. Resku zpět nedostaneš a ban kvůli novým informacím prodlužuji.

Bug byl 2 roky zpět opraven ale kvůli změně Slimefunu na jinou verzi se znovu zapl.








mirinec
Sponzor

3 postů
3 reputace

IGN: mirinec
Od mirinec » přes 2 let

Tak za:1)ja to nahlásil ,nemuzu ze v tom mate bordel

           2)slyšel jsem že banuješ každýho na techniku , když tam nikdo nezbyde kdo to má pak hrát ?  laugh navic banujes i ty co tam uz nehrajou xD

           3)hod kompletní wipe(ten by prospěl) a sprav vše, oprav bug a zadnej problem 

           3.5) uznavam ze je to teda asi i ma vina

           4)prodlouzila jsi mi ban z 2 mesicu na 1 rok  s tím asi nic uz nezmuzu , resku s itemama si sežer a jdi do ****** , ja uz od zacatku co hraju na techniku nahlasuju rozbite veci a  za                    vse co jsem udelal se mi stalo todle crying

           5)technic byl lepsim mistem kdyz se o to staral milena a ne ty 

           6)Bug byl 2 roky zpět opraven ale kvůli změně Slimefunu na jinou verzi se znovu zapl  .-když to vis proc se s tim nic nedelalo ?

           7) nazdar 








ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let

Zdravím, bordel v nahlašování chyb rozhodně nemáme.

Ano byly zabanováni lidi co tento bug zneužívali.

Wipe jsem už jednou navrhla před skoro rokem, bylo mi Ailem řečeno že by se odradil zbytek komunity a že to je blbost.

To že všechno nehlašuješ neznamená že se potom budeš vyhýbat trestům.

Napiš tedy Milenovi ať se o to strará on ale myslím že by jste trest dostali buď tak nebo tak.

A ano bug byl opraven, ale doteď se nevědělo že byly změny ID, to se zjistilo až teď.

Beru tedy toto vyřešené a vlákno zamykám.