danielnovky133 - Toxické chování • Minicraft.cz



Tomas2808
Sponzor++

31 postů
2 reputace

IGN: Tomas2808
Od Tomas2808 » přes 2 let

Zdravím , posledních dnech pozoruji hráče danielnovky133. Z mého pozorování jsem uvážil , že by měl dostat velký trest , zdůvodu provokování , bránění normálního žití v survivalu (vedle nového hráče si založil res , aby si jí daný hráč nemohl rozšířit) , Vulgarita (Nadávání hráčům a členům admin teamu) , Rasistické nadávky (viz. napsal Davies20_ , jestli není ne**)

Celkově tento hráč se nechová eticky vůči ostatním a měl by být uložen nějaký trest na jeho účet , aby se uklidnil , protože toto toxické chování není přípustné na serveru.

Posledních dnes streamování si na něj stěžovalo asi 5 lidí jen mně a když se mi nabídl , že mi pomůže snažil se mi ukrást věci. Poté mi začal spamovat msg s výrazy ko*** , de*** atd. 

A ještě bych prosil o odstranění resky "mojehihi" tato res patří reportovanému hráči a brání zvětšení resky hráči palacinkac , který na serveru hraje sotva 2 dny.

Děkuji za přečtení a předběžné vyřešení tohoto problému.

 

 






S pozdravem Tomas2808heart



Tomas2808
Sponzor++

31 postů
2 reputace

IGN: Tomas2808
Od Tomas2808 » přes 2 let

+ dodatek k tomu Davies20_ napsal to do chatu , nikoliv do msg :)






S pozdravem Tomas2808heart



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Aj nejaký screen by si mohol dať ne








Tomas2808
Sponzor++

31 postů
2 reputace

IGN: Tomas2808
Od Tomas2808 » přes 2 let

Jsou logy a musel bych to hledat mám pouze spamování a res se vyřešila. Za hoďku to zkusím znova najít.






S pozdravem Tomas2808heart



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let
Ahoj, Hráča si dnes preverím a podľa toho bude uvážený trest na jeho osobu. Milenkovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Tomas2808
Sponzor++

31 postů
2 reputace

IGN: Tomas2808
Od Tomas2808 » přes 2 let

https://ctrlv.cz/7kBq screen kde reportovaný hráč napsal N-Word členu admin teamu + do hlavního chatu

@MILENAJETETA






S pozdravem Tomas2808heart



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Debata o které je řeč: https://prnt.sc/1dk2hib a https://prnt.sc/1dk3upg

Od hráče někdy padají takové dotazy, že mám chuť jít radši místo mc číst maturitní četbu a to je co říct.

SadEmo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Hráča som si preveril a jeho správanie je občas nevhodné, no nevidím to až tak moc negatívne, ako sa tu opisuje. Hráčovi teraz síce plynie aktívny ban, ktorý vyzerá, že je premrštený, no za celkové urážky AT za posledné dni mu ho predĺžim na týždeň s tým, že si nebude môcť zakúpiť unban. Snáď ho tento trest trošku napraví a pokiaľ nie, tak sa tresty budú stupňovať.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz