Žádost o unban - Z03Games • Minicraft.cz



Foxinnka
Sponzor++

21 postů
19 reputace

IGN: Foxinnka
Od Foxinnka » přes 2 let

1. Důvod banu: napomahání při pravidel {daki123}

2. Datum a čas banu: 7/7 v 11:57 

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočastný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Bia24

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: protože jsem nic špatného neudělala jen jsem se zeptala proč dostal daki123 ban na 3 měsíce ... za Xray kterej nemá volám s nim a znám ho už rok a vím že on nemá Xray jen jsme hledali dia který jsme pak chtěli prodat... nevím proč jsme oba dostali ban když ani jeden z nás nic špatného neudělal 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: ne 

 

9. Důkazní materiál: žádnej nemám já nic neudělala 

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival 








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
zde máš screen kde si kopala bok po boku. https://ctrlv.cz/K2JM
Vím, že ty si xray neměla, ale nepřijde mi pravděpodobné, že si nevěděla o tom, že on ho má.
Unban zamítám.

S pozdravem,
Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



Foxinnka
Sponzor++

21 postů
19 reputace

IGN: Foxinnka
Od Foxinnka » přes 2 let

zdravím, nevím co je na tomto screenu špatného jen jsme kopali. bohužel jestli daki123 opravdu má Xray tak jsem o tom nevěděla 








CHESS_FOREST_7
Hráč

7 postů
2 reputace

IGN: CHESS_FOREST_7
Od CHESS_FOREST_7 » přes 2 let
Nechci se do toho motat, na tamtom screenu nevidím že by tento hráč měl xray







CHESS_FOREST_7
Hráč

7 postů
2 reputace

IGN: CHESS_FOREST_7
Od CHESS_FOREST_7 » přes 2 let
Nic proti nikomu







Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
hráč samotný co ban dostal si o UB nenapsal, proto jsem zde neposlala video.






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let

Cscs, když jsem posledně byla v AT tak se mi řeklo, že screen mi k xrayi neslouží jako důkazní materiál.

Další věc co nechápu. Proč hráčka ban dostala když xray nemá. To že máš mínění o tom že  xray má, ti nedává právo hráče zabanovat.

Hráče by jsi při nejlepším měla spíše prohledat, pokuď by tedy věděla že xray má, tak by ho správně měla nahlásit, ale kdo tohle dělá? Nikdo.

Spousta lidí v AT ví kdo z hráčů má xray a neceknou o tom ani slovo, pár takových znám :)

 

Pokuď tedy nevěděla že xray má, tudíž není ban oprávněný. Zase si vytváříš vlastní pravidla. 






Šulínek.



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let
Amelii_ said:

Cscs, když jsem posledně byla v AT tak se mi řeklo, že screen mi k xrayi neslouží jako důkazní materiál.

Další věc co nechápu. Proč hráčka ban dostala když xray nemá. To že máš mínění o tom že  xray má, ti nedává právo hráče zabanovat.

Hráče by jsi při nejlepším měla spíše prohledat, pokuď by tedy věděla že xray má, tak by ho správně měla nahlásit, ale kdo tohle dělá? Nikdo.

Spousta lidí v AT ví kdo z hráčů má xray a neceknou o tom ani slovo, pár takových znám :)

 

Pokuď tedy nevěděla že xray má, tudíž není ban oprávněný. Zase si vytváříš vlastní pravidla. 

Hoj pravidla se nová nevytváří, dle standardního BP je uvedené i banovaní za napomáhání při cheatingu btw. Dále ale je pravda, že mi osobně příjde jako blbost aby se použil důkazní materiál screenshot už jen když hráčka neví, že daný co kopal s ní Xray měl + se ani hráčce nedostane videa, protože si Xrayer nenapsal o unban. "hráč samotný co ban dostal si o UB nenapsal, proto jsem zde neposlala video."  Samotný ban je odvozen od původního banu za Cheating, tak nevidím ani důvod tomu co napomáhal důkaz neposlat. Mě osobně, kdybych dostal ban za napomáhání při cheatingu bych taky rád viděl cheat toho druhého komu jsem údajně pomáhal + kdybych viděl jen sceenshot mohl bych si i myslet že AT to video prostě nemá (když kolikrát AT video požaduje, aby usvědčilo cheating).

To je jen čistě můj názor a může se s mnohými lišit ale něco mi na tom hold nesedí no :/.

SadEmo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let
SadEmo said:
Amelii_ said:

Cscs, když jsem posledně byla v AT tak se mi řeklo, že screen mi k xrayi neslouží jako důkazní materiál.

Další věc co nechápu. Proč hráčka ban dostala když xray nemá. To že máš mínění o tom že  xray má, ti nedává právo hráče zabanovat.

Hráče by jsi při nejlepším měla spíše prohledat, pokuď by tedy věděla že xray má, tak by ho správně měla nahlásit, ale kdo tohle dělá? Nikdo.

Spousta lidí v AT ví kdo z hráčů má xray a neceknou o tom ani slovo, pár takových znám :)

 

Pokuď tedy nevěděla že xray má, tudíž není ban oprávněný. Zase si vytváříš vlastní pravidla. 

Hoj pravidla se nová nevytváří, dle standardního BP je uvedené i banovaní za napomáhání při cheatingu btw. Dále ale je pravda, že mi osobně příjde jako blbost aby se použil důkazní materiál screenshot už jen když hráčka neví, že daný co kopal s ní Xray měl + se ani hráčce nedostane videa, protože si Xrayer nenapsal o unban. "hráč samotný co ban dostal si o UB nenapsal, proto jsem zde neposlala video."  Samotný ban je odvozen od původního banu za Cheating, tak nevidím ani důvod tomu co napomáhal důkaz neposlat. Mě osobně, kdybych dostal ban za napomáhání při cheatingu bych taky rád viděl cheat toho druhého komu jsem údajně pomáhal + kdybych viděl jen sceenshot mohl bych si i myslet že AT to video prostě nemá (když kolikrát AT video požaduje, aby usvědčilo cheating).

To je jen čistě můj názor a může se s mnohými lišit ale něco mi na tom hold nesedí no :/.

SadEmo

 

Ve zkratce ať to neprodlužuju.

Hráčka tvrdí že o cheatingu nevěděla, tudíž by se unban mohl i přijmout. Screenshot opravdu není důkazní material, vyžadovala bych taktéž spíše video než screen, bohužel by jsi tím také nic nevyřešil. Protože by jsi max zjistil jestli je má nebo ne, nikoliv daná hráčka. V podstatě to je příliš přehrocené a Helperka se snaží o posun trestu, což pochopím. But ne v takové míře. Já sama za sebe bych jí ten unban dala, což je můj názor. Helperka by jsi to měla projít ještě jednou a rozhodnout se.






Šulínek.



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
zde je kus z toho videa https://youtu.be/LEWd-4z8yjI problém nebyl poslat video, jen jsem ho nechtěla uprovovat, protože jak se můžete podívat sami není tam pro hráče nic vidět. Ano je pravda, že hráčka o tom nemusela vědět, ale je to slovo proti slovu. Tady vidíte že spolu opravdu kopali. Takový je postup AT.

Amelii_ ty se nemáš co vyjadřovat k cizím žádostem o UB víc ti nemám co říct.

Vlákno uzavírám.

S pozdravem,
Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.