Žádost o unban - _just_Lina • Minicraft.cz



RoyalReality
Sponzor

9 postů
0 reputace

IGN: RoyalReality
Od RoyalReality » přes 2 let

1. Důvod banu: Obcházení banu

2. Datum a čas banu: 21.04.2021 v 12:24

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasný IP ban

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Bia24

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Nejspíše se jedná o chybu (nejspíš má někdo stejné IP jako já, nebo nevím), protože jsem přišla na MiniCraft po pár měsících a náhodně jsem zjistila, že mám ban. Pokud nelze unban udělit z toho důvodu, že máme s druhým hráčem stejné IP, byla bych aspoň ráda za nějakou radu, jak si IP změnit, protože bych si ráda zahrála. :D

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Jak jsem již řekla, na MiniCraft jsem za svůj nick _just_Lina přišla po pár měsících a zjistila jsem, že mám IP ban na několik měsíců, takže ban

rozhodně nebyl oprávněný.

 

9. Důkazní materiál: -

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: -







> RoyalReality

 



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
na tvé IP adrese ani na nicku není žádný aktivní ban/ip ban. Chci se zeptat zda si napsala svůj nick správně. Pokud se zjistí tedy, že jsi přes sdílenou IP adresu tak samozřejmě dám unban to není vůbec problém, ale podle momentální IP adresy to nevypadá na sdílenou. Doufám tedy, že se nějak domluvíme. :)

S pozdravem,
Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



RoyalReality
Sponzor

9 postů
0 reputace

IGN: RoyalReality
Od RoyalReality » přes 2 let

Svůj nick jsem napsala správně. Upřímně, pokud nemám sdílenou IP adresu, tak nevím, kde by mohl být problém. Nevím, zda jsem to do žádosti měla napsat (pokud ano, omlouvám se, žádost o unban jsem ještě nepsala :D), ale k důvodu zabanování (Obcházení banu) byl připsán nejspíš nick hráče, který ban obcházel - https://ctrlv.cz/0pAJ







> RoyalReality

 



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
je to takové celé zvlášní, protože opravdu nevidím, že na tvém nicku či IP adrese byl nějaký ban. Takže to opravdu bude nějaká chyba. Poptám se co se s tím bude dát dělat.

S pozdravem,
Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
tak jsem se dozvěděla zprávu a je možné, že máš dynamickou IP adresu. To znamená, že po každém restartu sítě se ti maličko změní IP a je možné, že si omylem trefila tuto. Proto zkus znova restartovat router a snad to bude poté fungovat :) .
@_just_Lina

S pozdravem,
Bia24






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.