Žádost o unban - kengy23 • Minicraft.cz



kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

1. Důvod banu:Konstantní porusování pravidel neestetickym chovani a opakovanym spamem 

2. Datum a čas banu:27.6. 21:51

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):dočasný IP

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Szyho27

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:Příjde mi že za spam a 2 nadávky by měl být třeba denní mute a ne 10 denní ban . Ano chápu porušil jsem pravidla ale to mi stejně příjde málo na to abych dostal ban na 10 dni a jeste IP ban takze ani ub nemohu koupit.

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):NE

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:survival








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 2 let

Zdravím, mám na tebe otázku, koukal jsi se někdy na svůj banlist zde na webu? Máš tam 5 stránek trestů, z toho 21 trestů je automatický mute za vulgaritu. Zároveň, zrovna u tebe vím, že jsem tě netrestal poprvé, ale už po několikáté. Souhlasím s tím, že některé tresty ve tvém banlistu jsou už starší jak 2 měsíce, ale to dokazuje a také potvrzuje ten fakt, že ti nestačí pouze mute na to, aby jsi uklidnil své chování a přestal porušovat pravidla, to je také další důvod proč jsem se rozhodl ti udělit nejdelší možnost trestu. Unban ti neudělím, doufám že tě to ponaučí.








kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

OK chápu že jsem to neudělal poprvé ale furt mi přijde moc dát IP ban na 10 dni za 2 nadávky ano nadával jsem i 2 měsíce do zadu ale to nemužeš do toho počítat . To je jak kdyby jsi si řekl že mi dáš ban za to že mám 2 měsíce starý 4 muty takhle to prostě nefunguje. Ok klidně mi nech ban ale bych rád aspon o nejaké zkrácení .








kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

A třeba udělal jsem to 21 krát ano ale vzdycky jsi mi dal max mute na 30 min kdyby jsi mi dal treba mute na den pokazde kdyz budu nadavat tak nadavat nebudu proste ale za veci co jsem napsal mi dat ban to je moc bych rekl. tak mi aspon dej mute na 10 dni tim padam nebudu moct mluvit a nadavat ale hrat jo ?

 








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 2 let
kengy23 said:

A třeba udělal jsem to 21 krát ano ale vzdycky jsi mi dal max mute na 30 min kdyby jsi mi dal treba mute na den pokazde kdyz budu nadavat tak nadavat nebudu proste ale za veci co jsem napsal mi dat ban to je moc bych rekl. tak mi aspon dej mute na 10 dni tim padam nebudu moct mluvit a nadavat ale hrat jo ?

 

Omlouvám se, že do toho jako hráč vstupuji ale chci ti říct, že bez ohledu na to, že jsi udělal přestupky nižší, než je vyhodnocená váha tvého trestu, máš na svém profilu za takovéto přestupky hned několik záznamů a a-team ti proto vyhodnotil vyšší trest, protože (jak již bylo řečeno) mute ti nestačil.






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

Aha no tak to ja jsem si mysle ze to tak nefunguje ale dekuji za pripomenutí .

 








kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

Mohl bych prosím dostat odpoved od helpera+ Szyho27 na to co jsem napsal uz to byl den a neco co jsem to napsal a byl bych rad aby mi odepsal 

dekuji 

 








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 2 let

Zdravím, z toho co jsi zde napsal je odpověď v první mojí zprávě. Za druhé jsi dostal i odpověď od TH3L0M1S, který ti také odpověděl. Abych to ale zopakoval, rozhodl jsem se ti dát tak dlouhý ban, protože bylo očividné z tého banlistu, že ti jen mute nestačí, toď vše.
🔒