UNBAN • Minicraft.cz



Glorgon
Hráč

2 postů
10 reputace

IGN: Glorgon
Od Glorgon » přes 6 let

Zdravím, jmenuji se ItzDarkMagic a chtěl bych unban. V minulosti jsem působil na serveru jako Builder a následně jako hlavní Builder. Stavěl jsem banoval jsem. Po čase jsem začal zneužívat práva, vím o tom. Už je tomu rok, co jsem dostal ban a myslím si, že mi to stačilo, a proto bych chtěl unban. Nejde mi o to se vrátit zpět do AT, nebo zase dělat něco podobného jako předtím. Jde mi o to si tam zahrát. Chtěl bych zase aktivně hrát na Survivalu a být normální hráč. Myslím si, že jsem se ze svých chyb poučil. 
Proč to chci řešit tu na fóru ? Podal jsem žádost o unban, ale ta mi byla zamítnuta. Ano sice jsem dostal perma ban na účet ItzDarkMagic, ale vím i o případech, kdy hráč měl perma ban a dostal unban. Stalo se to více než jednou. Nebudu zde zmiňovat kdo, protože se nechci hrabat ve starých věcech, AT moc dobře ví kdo to je. 
Myslím si, že kdybych teď dostal unban, tak nemám možnost se dostat na tu úroveň, kde jsem byl tehdy, protože všechny itemy mi byly zabaveny, takže nemám vůbec nic. 
Takže vás poprosím, aby jste znovu zvážili udělení unbanu.  
 

Magic

Prosím o vyjádření @TomasC








Mazzuleth
Sponzor++

887 postů
372 reputace

IGN: Mazzuleth
Od Mazzuleth » přes 6 let

Zdravím, myslím, že by bylo trochu spravedlivé dát hráči unban, třeba 2 roky zpět se tu řešil craftak, i když o něm každý věděl, tak ten ban prostě nedostal. Druhá šance pro někoho takového by mohla být přijatelná. Stavět uměl, postavil toho dost a dostal se až na hl. Buildera. Sice toho dosti pos*al, ale to by se mohlo zneutralizovat, nemyslíte? Hlavně to je dlouhá doba, i když se věci tohoto hráče ještě dnes najdou. Navíc ještě za mé působení dost hráčů, které mělo nějaké větší problémy mají unban, buď od Saffa nebo od jiných členů AT(H+ & Admin). Prostě s důvodem, že měl dnes dobrou náladu. Možna si Darku budeš muset počkat, až @TomasC bude mít dobrou náladu. ;-)

Navíc tu ještě pár, možná více věcí udělal @Niqht, kterého se tu prostě odmítnout nedá. Nic proti.






Moralizujeme společnost