Žádost o unban • Minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

  1. KuraiSekai
  2. Teaming +2
  3. 1:10 29.10.
  4. maximilian61
  5. Dočasný
  6. Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům. 
  7. Neteamoval jsem, stál jsem u 2 dalších hráčů. Naprosto neoprávněný a ještě více zbytečný ban...
  8. Nemám, bohužel důkazní materiál nemá ani dotyčný admin. Cituji:,,nepotrebuju pod několik hodin"





Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


maximilian61
Hráč

19 postů
12 reputace

IGN: Maxmilian61
Od maximilian61 » přes 3 let

Zdravím, no kde mám vlastně začít. To, že mi příjdeš vyhrožovat na instagram a vlastně poučovat mě o neoprávněném banu, je trošinku trapný. Jak si sám napsal cituji "Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům" a pokud já sám vím, tak teaming je povolen 1+1=2. Sám si dodal 3 a více hráču proti sobě (abych podotknul, tak to jejich 3 a více hráču šlo po hráčovi jménem Praktish). Takhle mám za to, že se takhle píše jeho jméno. Důkaz jsem nestačil obstarat. Poprosil bych aby se k tomu vyjádřil nějaký jiný člen AT. Děkuju.

Maxík








Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let
maximilian61 said:

Zdravím, no kde mám vlastně začít. To, že mi příjdeš vyhrožovat na instagram a vlastně poučovat mě o neoprávněném banu, je trošinku trapný. Jak si sám napsal cituji "Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům" a pokud já sám vím, tak teaming je povolen 1+1=2. Sám si dodal 3 a více hráču proti sobě (abych podotknul, tak to jejich 3 a více hráču šlo po hráčovi jménem Praktish). Takhle mám za to, že se takhle píše jeho jméno. Důkaz jsem nestačil obstarat. Poprosil bych aby se k tomu vyjádřil nějaký jiný člen AT. Děkuju.

znamenaje, ty jsi přišel na report od hráče ohledně teamingu, vyhlídl jsi si nejbližší skupinku 3 hráčů a zabanoval je ? Ještě k tomu IG, o žádném vyhrožování nevím, asi jsi si to jen špatně pochopil, napsal jsem jen to, že tvůj ban byl neoprávněný a naprosto zbytečný. poprosím nezamykat vlákno, protože mi Ban skončil, chci, aby se to vyřešilo. Nejlépe udělat už konečně platnou definici teamingu, ať nepadají podobně nesmyslné bany jako ten můj.

upraveno: Nevinní potrestaní, pachatélé bez trestu (nebudu zbytečně psát jména)






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


Felixidk
Sponzor++

92 postů
86 reputace

IGN: mnauu
Od Felixidk » přes 3 let

Ahoj,

jestliže jste opravdu vedle sebe jen stáli a nebojovali jste proti někomu, pak je to opravdu neoprávněný ban. Teaming se trestá pouze v případě, když tři až více hráčů  útočí na jeden či dva cílené body (hráče). Přesná definice teamingu se již před pár týdny probírala zde: http://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=8667#post-35766

No bohužel za sebe nemohu posoudit oprávněnost banu, jelikož jsem u incidentu nebyl. Zde se ale s důkazem opravdu počítat nemusí, což ty sám moc dobře víš. Trest je pouze na jednu hodinu a u takových menších trestů (přesněji banů) není důkazní materiál, který by usvědčoval daného člověka z prohřešku potřebný.

Ohledně údajného vyhrožováni na ig, to by bylo opravdu už ale trošku přes čáru. Co mi posílal sám vlastník banu konverzaci mezi Vámi, tak k žádnému velkému vyhrožování nedošlo.

~Felix






ahoj:)

 



Koolyc
Sponzor

67 postů
36 reputace

IGN: Koolyc
Od Koolyc » přes 3 let

Zdravím,

Teaming bych již uzavřel pro nedostatek důkazů. Víc mě ale zajímá konverzace mezi vámi na soc. síti Instagram. Můžete mi prosím oba do SZ zaslat screenshoty z této konverzace?

Díky!

 

S pozdravem,
Koolyc






E-Mail: Koolyc@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

dovolim si povedat, ze instagram nespada pod pravidla serveru.








maximilian61
Hráč

19 postů
12 reputace

IGN: Maxmilian61
Od maximilian61 » přes 3 let

Zdravím, jelikož odpověď se dostala od Felixa jak  ohledně banu (se kterým nesouhlasím), ale dostala se i odpověď o socialných sítí (s tím malinko i souhlasím). Ovšem ban jako neprávněný nepovažuji, jelikož jste tam stáli až po té co do vás nepouštěli ostatní jinka jste šli téměř všichni proti hráčovi co jsem vzpomínal.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Nehliadnuc na IG správy, ktoré sú tu viac menej zbytočné, tak ban by sa dal predpokladať ako oprávnený.

DarkPancake bol sám v AT a vedel, že priepasť medzi teamingom na Skypvp je veľmi nízka, ak hráči stoja spolu. Do budúcna by som volil riešenie, aby ste aj VY sami neboli zbytočne pri sebe a radšej bojovali, veď na to ten server aj je. Ak chcete spoločne kecať, tak bežte na spawn do NoPvP zóny.

Týmto túto debatu uzatváram.

Milenoškovo

Edit: Chybka v serveri - Skypvp namiesto Kitpvp.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Otvorené na žiadosť autora na doplnenie posledných infomácií.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

Nejprve se vyjádřím k postu co přidal Koolyc, soukromé zprávy jsou hlavně od toho, že jsou soukromé... nicméně mohu tě opravdu utvrdit v tom, že o žádné vyhrožování nešlo a klidně za účelem očištění svého jména sem ten screen přidám. 

Další věc, Maxi, to co jsi zde napsal o hráči Praktish je čistá lež. Za tu noc jsem s ním šel 3x 1v1 a NIKDY jsem po něm nešel s ostatními hráči... přímo v moment kdy jsem dostal ban, tak jsem stál u hráčky nici7 a u hráče Drenxik, v tu samou chvíli byl hráč Praktish na druhé stranně PVP arény. 

Ještě poslední věc ohledně teamingu. Poprosím AT, aby už konečně všechny členy AT poučil o tom, co je teaming a co není. Podle zpráv co jsem dostával na IG, jsou neoprávněné bany za teaming bohužel časté.

Stojím si za tím, že všechny koho jsi včera zabanoval, jsi zabanoval neprávem a naprosto zbytečně. Nějak jsem neporušil pravidla serveru, protože pořád bohužel nikdo nespecifikoval teaming jako takový...

Palacinka






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).