Žádost o unban • Minicraft.cz



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

Za sebe píšu asi jen to, že byl ban oprávněný, protože jste u sebe přeci jen stáli a nebojovali proti sobě. Kdyby tomu bylo jinak ban mít, nebudeš navíc si myslím, že jedna hodina je celkem nic. Mohl jsi mít klidně i 24 hodin, jako jsem kdysi měla já za hloupý teaming (který se podotýkám, stupňoval). Tak či tak, když to byla jedna hodina, tak důkaz banující člen mít opravdu nemusí. 

Poté souhlasím s tím, že by se zde nemělo tahat to, co proběhlo na instagramu. Nespadá to pod minicraft a sami všichni víte, že už se o tom mluvilo.

- Devi






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let
_BrokenDevil said:

Za sebe píšu asi jen to, že byl ban oprávněný, protože jste u sebe přeci jen stáli a nebojovali proti sobě. Kdyby tomu bylo jinak ban mít, nebudeš navíc si myslím, že jedna hodina je celkem nic. Mohl jsi mít klidně i 24 hodin, jako jsem kdysi měla já za hloupý teaming (který se podotýkám, stupňoval). Tak či tak, když to byla jedna hodina, tak důkaz banující člen mít opravdu nemusí. 

Poté souhlasím s tím, že by se zde nemělo tahat to, co proběhlo na instagramu. Nespadá to pod minicraft a sami všichni víte, že už se o tom mluvilo.

- Devi 

Další člen AT, kerý neví co znamená teaming... Někdo by s tím měl něco dělat.

Palacinka 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let
DarkPancake0 said:
_BrokenDevil said:

Za sebe píšu asi jen to, že byl ban oprávněný, protože jste u sebe přeci jen stáli a nebojovali proti sobě. Kdyby tomu bylo jinak ban mít, nebudeš navíc si myslím, že jedna hodina je celkem nic. Mohl jsi mít klidně i 24 hodin, jako jsem kdysi měla já za hloupý teaming (který se podotýkám, stupňoval). Tak či tak, když to byla jedna hodina, tak důkaz banující člen mít opravdu nemusí. 

Poté souhlasím s tím, že by se zde nemělo tahat to, co proběhlo na instagramu. Nespadá to pod minicraft a sami všichni víte, že už se o tom mluvilo.

- Devi 

Další člen AT, kerý neví co znamená teaming... Někdo by s tím měl něco dělat.

Palacinka 

Darku myslím si, že vím, co to je, a pokud ne tak mě tedy pouč, když jsem tedy další člen AT, který NEVÍ, co to je.






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Dodatočné informácie boli teda napísané a vlákno sa už môže zavrieť. Milenoškovo





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Dobrá,

Definice teamingu podle DarkPancake0 (KuraiSekai):

Teaming je uskutečněn pouze v případě, že 3 a více hráčů bojují proti ostatním hráčům. Pokud jsou hřáči pouze u sebe stojící, tak se to nedá považovat za teaming, protože hlavní myšlenka teamingu je taková, že se jedná o skupinu bojující proti jednotlivci, či menšině. Když jsou hráči při sebe stojící, tak se nemůže jednat o teaming, protože hlavní myšlenka teamingu, není na místě.

Zkráceně: 3v1 - ban, 3 hráči u sebe - ne ban

Palacinka






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).