Žádost o unban • Minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

  1. KuraiSekai
  2. Teaming +2
  3. 1:10 29.10.
  4. maximilian61
  5. Dočasný
  6. Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům. 
  7. Neteamoval jsem, stál jsem u 2 dalších hráčů. Naprosto neoprávněný a ještě více zbytečný ban...
  8. Nemám, bohužel důkazní materiál nemá ani dotyčný admin. Cituji:,,nepotrebuju pod několik hodin"





Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


maximilian61
Hráč

19 postů
12 reputace

IGN: Maxmilian61
Od maximilian61 » přes 3 let

Zdravím, no kde mám vlastně začít. To, že mi příjdeš vyhrožovat na instagram a vlastně poučovat mě o neoprávněném banu, je trošinku trapný. Jak si sám napsal cituji "Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům" a pokud já sám vím, tak teaming je povolen 1+1=2. Sám si dodal 3 a více hráču proti sobě (abych podotknul, tak to jejich 3 a více hráču šlo po hráčovi jménem Praktish). Takhle mám za to, že se takhle píše jeho jméno. Důkaz jsem nestačil obstarat. Poprosil bych aby se k tomu vyjádřil nějaký jiný člen AT. Děkuju.

Maxík








Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let
maximilian61 said:

Zdravím, no kde mám vlastně začít. To, že mi příjdeš vyhrožovat na instagram a vlastně poučovat mě o neoprávněném banu, je trošinku trapný. Jak si sám napsal cituji "Teaming = 3 a více hráčů bojují proti hráčům" a pokud já sám vím, tak teaming je povolen 1+1=2. Sám si dodal 3 a více hráču proti sobě (abych podotknul, tak to jejich 3 a více hráču šlo po hráčovi jménem Praktish). Takhle mám za to, že se takhle píše jeho jméno. Důkaz jsem nestačil obstarat. Poprosil bych aby se k tomu vyjádřil nějaký jiný člen AT. Děkuju.

znamenaje, ty jsi přišel na report od hráče ohledně teamingu, vyhlídl jsi si nejbližší skupinku 3 hráčů a zabanoval je ? Ještě k tomu IG, o žádném vyhrožování nevím, asi jsi si to jen špatně pochopil, napsal jsem jen to, že tvůj ban byl neoprávněný a naprosto zbytečný. poprosím nezamykat vlákno, protože mi Ban skončil, chci, aby se to vyřešilo. Nejlépe udělat už konečně platnou definici teamingu, ať nepadají podobně nesmyslné bany jako ten můj.

upraveno: Nevinní potrestaní, pachatélé bez trestu (nebudu zbytečně psát jména)






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


Felixidk
Sponzor++

92 postů
86 reputace

IGN: mnauu
Od Felixidk » přes 3 let

Ahoj,

jestliže jste opravdu vedle sebe jen stáli a nebojovali jste proti někomu, pak je to opravdu neoprávněný ban. Teaming se trestá pouze v případě, když tři až více hráčů  útočí na jeden či dva cílené body (hráče). Přesná definice teamingu se již před pár týdny probírala zde: http://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=8667#post-35766

No bohužel za sebe nemohu posoudit oprávněnost banu, jelikož jsem u incidentu nebyl. Zde se ale s důkazem opravdu počítat nemusí, což ty sám moc dobře víš. Trest je pouze na jednu hodinu a u takových menších trestů (přesněji banů) není důkazní materiál, který by usvědčoval daného člověka z prohřešku potřebný.

Ohledně údajného vyhrožováni na ig, to by bylo opravdu už ale trošku přes čáru. Co mi posílal sám vlastník banu konverzaci mezi Vámi, tak k žádnému velkému vyhrožování nedošlo.

~Felix






ahoj:)

 



Koolyc
Sponzor

67 postů
36 reputace

IGN: Koolyc
Od Koolyc » přes 3 let

Zdravím,

Teaming bych již uzavřel pro nedostatek důkazů. Víc mě ale zajímá konverzace mezi vámi na soc. síti Instagram. Můžete mi prosím oba do SZ zaslat screenshoty z této konverzace?

Díky!

 

S pozdravem,
Koolyc






E-Mail: Koolyc@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

dovolim si povedat, ze instagram nespada pod pravidla serveru.








maximilian61
Hráč

19 postů
12 reputace

IGN: Maxmilian61
Od maximilian61 » přes 3 let

Zdravím, jelikož odpověď se dostala od Felixa jak  ohledně banu (se kterým nesouhlasím), ale dostala se i odpověď o socialných sítí (s tím malinko i souhlasím). Ovšem ban jako neprávněný nepovažuji, jelikož jste tam stáli až po té co do vás nepouštěli ostatní jinka jste šli téměř všichni proti hráčovi co jsem vzpomínal.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Nehliadnuc na IG správy, ktoré sú tu viac menej zbytočné, tak ban by sa dal predpokladať ako oprávnený.

DarkPancake bol sám v AT a vedel, že priepasť medzi teamingom na Skypvp je veľmi nízka, ak hráči stoja spolu. Do budúcna by som volil riešenie, aby ste aj VY sami neboli zbytočne pri sebe a radšej bojovali, veď na to ten server aj je. Ak chcete spoločne kecať, tak bežte na spawn do NoPvP zóny.

Týmto túto debatu uzatváram.

Milenoškovo

Edit: Chybka v serveri - Skypvp namiesto Kitpvp.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Otvorené na žiadosť autora na doplnenie posledných infomácií.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

Nejprve se vyjádřím k postu co přidal Koolyc, soukromé zprávy jsou hlavně od toho, že jsou soukromé... nicméně mohu tě opravdu utvrdit v tom, že o žádné vyhrožování nešlo a klidně za účelem očištění svého jména sem ten screen přidám. 

Další věc, Maxi, to co jsi zde napsal o hráči Praktish je čistá lež. Za tu noc jsem s ním šel 3x 1v1 a NIKDY jsem po něm nešel s ostatními hráči... přímo v moment kdy jsem dostal ban, tak jsem stál u hráčky nici7 a u hráče Drenxik, v tu samou chvíli byl hráč Praktish na druhé stranně PVP arény. 

Ještě poslední věc ohledně teamingu. Poprosím AT, aby už konečně všechny členy AT poučil o tom, co je teaming a co není. Podle zpráv co jsem dostával na IG, jsou neoprávněné bany za teaming bohužel časté.

Stojím si za tím, že všechny koho jsi včera zabanoval, jsi zabanoval neprávem a naprosto zbytečně. Nějak jsem neporušil pravidla serveru, protože pořád bohužel nikdo nespecifikoval teaming jako takový...

Palacinka






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).