Unban - Indestructib1e • Minicraft.cz



Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let
NervoxN1ght said:
 

Ping si zase vzal kde? Kdybych dostal ban, tak se tez na toto vymlouvam nedivim se ti. Arogantne se k tobe opravdu nechovam, chovam se normalne. Hrac byl od nas dosti dost metru (blocku), aby ZROVNA HITL ME KDYZ BYL ZA TEBOU. Stale nechapu proc se vymlouvas, kdyby sis podal drive zadost o UB a nevypl Minecraft, tak by ti to SS nekdo udelal. Jen pro predstavu, clen AT nema zapotrebu psat pres me, celou dobu mi neodpovidal, tak prosim nepis blbosti kdyz o nich nic nevis. Diky.

Dobře, takže je 11 hoditn, já mám určitě čas dojít na forum, napsat žádost o unban, počkat na vyjádření AT, které trvalo skoro 20hodin a nechat si udělat SS... dobře no.

Pokud jde o vymlouvání, tak připadá mi, že na všechny argumenty proti se vymlováš spíše ty. A pokud jse o ping tak nějaký clienty, pokud o tom nevíš ping počítají, vím že je to nepřesný, ale o ping 100ms se client určitě nesplete.

A pokud jde o tebe testrgames, tak je pochopitelné, že nemáš třeba čas, ale pak nechápu proč jsi neudělal SS rovnou, potom nemusel tento příspěvek vůbec vznikat.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Indestructib1e said:
NervoxN1ght said:
 

Ping si zase vzal kde? Kdybych dostal ban, tak se tez na toto vymlouvam nedivim se ti. Arogantne se k tobe opravdu nechovam, chovam se normalne. Hrac byl od nas dosti dost metru (blocku), aby ZROVNA HITL ME KDYZ BYL ZA TEBOU. Stale nechapu proc se vymlouvas, kdyby sis podal drive zadost o UB a nevypl Minecraft, tak by ti to SS nekdo udelal. Jen pro predstavu, clen AT nema zapotrebu psat pres me, celou dobu mi neodpovidal, tak prosim nepis blbosti kdyz o nich nic nevis. Diky.

Dobře, takže je 11 hoditn, já mám určitě čas dojít na forum, napsat žádost o unban, počkat na vyjádření AT, které trvalo skoro 20hodin a nechat si udělat SS... dobře no.

Pokud jde o vymlouvání, tak připadá mi, že na všechny argumenty proti se vymlováš spíše ty. A pokud jse o ping tak nějaký clienty, pokud o tom nevíš ping počítají, vím že je to nepřesný, ale o ping 100ms se client určitě nesplete.

Testr cekal na tvoji zadost o unban, jenze to vypadalo jako kdyby si to nechtel resit. A kdyz uz si tu psal, ze si nemel moznost na SS pred banem, tak proc tu pises ze 11 hodin je velice hodne? Takzvane si urcite nemel cas dojit ani na SS, vtipalku.

Ja se opravdu nevymlouvam, jen si stojim za svem.

A ano o tom vim. :D Jen urcite necheckujes ping kazdych 10 vterin.

Vyjadreni od clena AT si dostal. Pa.








Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let
NervoxN1ght said:
Indestructib1e said:
NervoxN1ght said:
 

Ping si zase vzal kde? Kdybych dostal ban, tak se tez na toto vymlouvam nedivim se ti. Arogantne se k tobe opravdu nechovam, chovam se normalne. Hrac byl od nas dosti dost metru (blocku), aby ZROVNA HITL ME KDYZ BYL ZA TEBOU. Stale nechapu proc se vymlouvas, kdyby sis podal drive zadost o UB a nevypl Minecraft, tak by ti to SS nekdo udelal. Jen pro predstavu, clen AT nema zapotrebu psat pres me, celou dobu mi neodpovidal, tak prosim nepis blbosti kdyz o nich nic nevis. Diky.

Dobře, takže je 11 hoditn, já mám určitě čas dojít na forum, napsat žádost o unban, počkat na vyjádření AT, které trvalo skoro 20hodin a nechat si udělat SS... dobře no.

Pokud jde o vymlouvání, tak připadá mi, že na všechny argumenty proti se vymlováš spíše ty. A pokud jse o ping tak nějaký clienty, pokud o tom nevíš ping počítají, vím že je to nepřesný, ale o ping 100ms se client určitě nesplete.

Testr cekal na tvoji zadost o unban, jenze to vypadalo jako kdyby si to nechtel resit. A kdyz uz si tu psal ze si nemel moznost na SS pred banem, tak proc tu pises ze 11 hodin je velice hodne? Takzvane si urcite nemel cas dojit ani na SS, vtipalku.

Ja se opravdu nevymlouvam, jen si stojim za svem.

A ano o tom vim. :D Jen urcite necheckujes ping kazdych 10 vterin.

Vyjadreni od clena AT si dostal. Pa.

Psal jsem že jsem neměl možnost dojít na SS a to je pravda, rovnou jsem dosal ban, pak jsem šel na forum a napsal jsem žádost o unban, dále když máš autotab tak ping vidíš pořád.








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Ani se mi to nechce vše číst, přestaňte se tu hádat. Takže, nemusíš se vyjdřovat k tomů co píšu jako bych řekl, že je to 100%, řekl jsem jen svůj názor, i po zpomalení které bylo podle mě zbytečné bych ti o těch hitech moch říct pořád to stejné, první může být combo, ale druhý vypadá podezřele, tím neříkám, že je to 100% reach, mohlo to být způsobeno mnoha věcmi.

Pokus se znovu vyjádřís, zkus napsat něco hodnotného a ne jen proboha, zas to musím dělat za vás, kdybych chtěl tak si to dokážu zpomalit i já, díky.








Kiri
Hráč

21 postů
16 reputace

IGN: BlessedForever
Od Kiri » přes 3 let

Cau tez na tom videu nevidim zadny cheating, ty hity pri kterych skace jsou plne legit a mohly by se porovnat s tymto: https://youtu.be/rjjIVQbh-9E Posledny tzv. divny hit je natocen s F5 takze se to tez neda uplne zhodnotit.

Musim rict ze Testr tu dal dost krasne vyjadreni aka mas ban padaj pryc

S tymto musis jit za majitelem protoze podpora na minicrafte je tragicka.

Muj unban se tahl 3 mesice a to nebyly zadne dukazy a clen ktery me zabanoval mi asi mesic neodpovedel.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

K tomu všemu bych rád jen podotkl jednu věc. A to tu, že nikdo z AT ti dělat SS nemusí, není to jejich povinost. Je to spíše jako taková dobrá vůle. Navíc ano, tady není AT s tímto procesem nějak naučen, takže bych s tím ani nepočítal.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Testr - a co tam je konkretne za cheat? Pretoze aj ked som si zobral svoje ctene dioptrie a sadol si na svoj cteny zadocek no nevidim zo ziadneho uhla ze by sa jednalo o cheaty. Navyse pokial ma zrak neklame, je tam fire a ten hraje velku rolu tiez :D








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 3 let

vyřešeno s hráčem v PM






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_