Unban - Indestructib1e • Minicraft.cz



Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let

To, že napíšeš "// Nervox byl rychlejší, mé vyjádření zatím netřeba. -Testr" neberu jako vyjádření člena AT. Dále nechápu jak může napsat že "mé vyjádření zatím netřeba", když třeba je.

Nepřijde mi moc "profesionální" aby se AT vyjadřoval přes hráče... a pokud jde o tebe, tak bych byl rád, kdyby jsi přestal spamovat pod můj příspěkev o unban. Děkuji.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

@milenajeteta prosím ťa, pozri sa na to, lebo ak je toto cheating, tak odporučam všetkym hračom nehrať na minicrafte pvp. Na smiech niektoré bany. 








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Indestructib1e said:

To, že napíšeš "// Nervox byl rychlejší, mé vyjádření zatím netřeba. -Testr" neberu jako vyjádření člena AT. Dále nechápu jak může napsat že "mé vyjádření zatím netřeba", když třeba je.

Nepřijde mi moc "profesionální" aby se AT vyjadřoval přes hráče... a pokud jde o tebe, tak bych byl rád, kdyby jsi přestal spamovat pod můj příspěkev o unban. Děkuji.

Ja nespamuji :D jen se vyjadruju k hracum a vse potrebne jsem vypsal za nej takze jeho vyjadrovani zatim neni opravdu potreba neni

a nepsal jsem to ja psal to clen AT :D








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

První hit který je podle tebe podezřelý je klasické combo, druhý už vypadá trochu zvláštně, ale za jeden takový hit bych ban nedával, pokud jsi jich takovývch viděl více tak to samozřejmě může být chaeting, jen říkám že jsem viděl mnohem zvláštnějśí hity od hráčů bez cheatů.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
REC said:

První hit který je podle tebe podezřelý je klasické combo, druhý už vypadá trochu zvláštně, ale za jeden takový hit bych ban nedával, pokud jsi jich takovývch viděl více tak to samozřejmě může být chaeting, jen říkám že jsem viděl mnohem zvláštnějśí hity od hráčů bez cheatů.

:sleepy:   https://www.youtube.com/watch?v=y2tgTubhRdE&ab_channel=NervoxN1ght   (tu to mate zpomalene uz me to unavuje jak si to neumite zpomalit)

a kdyz se na to tak divam tak tam toho jde videt daleko vice








Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let

Zajímavé, že porovnáváš hráče s pingem 4ms a hráče s pigem 92ms.. Ještě zajimavější, že vychzíš z toho, že mám nejspíše reach z freelook modu...

také v záběrech jde vidět, že hitoval i druhý hráč, ale až po otočená kamery na něj. Prosím, přestaň se tak rogantně rozprávět. Pkud jde o to, že AT musí psát přes tebe tak to taky není dobrá reklama AT. už se tu s tebou o tom nebudu hádat a byl bych rád, kdyby jsi také přestal a počkal na vyjídření člena AT. Děkuji.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Hlupost, nervox melies tu totalne hluposti. To ze nam to spomalis nic nezmeni na fakte, ze hrac necheatuje. To, ze ta niekto zabil z neho automaticky nerobi cheatera a navyse je pekne, ze si si isty tymi cheatmi, no s tymto videom nepochodis.

U testra - je priam nechutne, ze sa skryvas za vypoved hraca a povazujes to za hotovu vec.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Indestructib1e said:

Zajímavé, že porovnáváš hráče s pingem 4ms a hráče s pigem 92ms.. Ještě zajimavější, že vychzíš z toho, že mám nejspíše reach z freelook modu...

také v záběrech jde vidět, že hitoval i druhý hráč, ale až po otočená kamery na něj. Prosím, přestaň se tak rogantně rozprávět. Pkud jde o to, že AT musí psát přes tebe tak to taky není dobrá reklama AT. už se tu s tebou o tom nebudu hádat a byl bych rád, kdyby jsi také přestal a počkal na vyjídření člena AT. Děkuji.

Ping si zase vzal kde? Kdybych dostal ban, tak se tez na toto vymlouvam nedivim se ti. Arogantne se k tobe opravdu nechovam, chovam se normalne. Hrac byl od nas dosti dost metru (blocku), aby ZROVNA HITL ME KDYZ BYL ZA TEBOU. Stale nechapu proc se vymlouvas, kdyby sis podal drive zadost o UB a nevypl Minecraft, tak by ti to SS nekdo udelal. Jen pro predstavu, clen AT nema zapotrebu psat pres me, celou dobu mi neodpovidal, tak prosim nepis blbosti kdyz o nich nic nevis. Diky.








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 3 let

Zdravím,

určitě se neskrývám za odpověď nějakého hráče. Nevidím důvod proč to psát 2x.

https://youtu.be/y2tgTubhRdE

0:20 0:35






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
imperturbable said:

Hlupost, nervox melies tu totalne hluposti. To ze nam to spomalis nic nezmeni na fakte, ze hrac necheatuje. To, ze ta niekto zabil z neho automaticky nerobi cheatera a navyse je pekne, ze si si isty tymi cheatmi, no s tymto videom nepochodis.

U testra - je priam nechutne, ze sa skryvas za vypoved hraca a povazujes to za hotovu vec.

Hrac me nezabil, tak tu nerikej takove hlouposti ty. Za podobne video jsem dostal ban taky (pred 6ti mesici maybe vice tez). A testr se neskryva jen nema asi cas.(: