Opice v AT • Minicraft.cz



TheMonkey
Hráč

16 postů
15 reputace

IGN: TheMonkey
Od TheMonkey » přes 3 let

Dobrý den,

Takže..... Máme tady moderátora Por5as, který hráči nadával "L" poté dostal report a nikdo to neřešil. Moderátor napsal, že "L" není nadávka. Napsali jsme Moderátorovi že je taky "L" když to není nadávka. Moderátor okamžitě začal vyhrožovat mutem. Poté jsem se moderátorovi vysmál a napsal "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" okamžitě jsem dostal mute od testrgames za spam. Pokuď vím, tak zpráva může být jakkoliv dlouhá jen zprávu nesmim psát 100x po sobě ( OP xDD ) Po dlouhé době jsem napsal větu " Do AT berou kidy/tupce nebo holky co posílají nudesky, bohužel tu nejsou ty starý časy." a moderátor olmikLP <--- (frajerovi je 9, ne?) mi dal okamžitě mute za nadávky, ikdyž jsem slovo "kid" a tupec" napsal jednou a né 3x. Divte se že si z moderátorů děláme prdel když to je random kterýho jste viděli na dětským hřišti a řekli mu, že je mod xdddd. Zkuste radši brát lidi co hrajou mini nějakou dobu a né frajera co to hraje den a nemá u lidí žádnej respekt/kamarády a bůh ví co dalšího atd... xDDDD








falsebannedagain
Hráč

16 postů
10 reputace

IGN: CClare
Od falsebannedagain » přes 3 let

@Gejmron vyjadri sa prosim potrebujem na uspokojenie tvoje vyjadrenie








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

Zdravím,

jak jsem psal, "L" atd. je trestné při nadměrném používání. (viz. pravidlo 1.15.

Napsal jsem to 1x ze srandy a tohle se stalo. Vy to píšete pořád, tak jste byli potrestáni.

Toho "XDDDDD" tam bylo poměrně hodně a trestali jsme to až na několikáte, protože jsme byly v šoku, za vašeho chování.

Svědci: @testrgames @_WuffiX_ @olmikLP @JeSuisSnejk a další

Nakonec mě to přestalo bavit, tak po několika napomenutích jsem začal trestat (myslím, že tresty mohly být o dost větší)






S pozdravem, Por5as


REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let
Tak.. kde by člověk vůbec začal.. Všechny muty které jsi dostal byly opravené, za nadávky členů AT, tak ten spam - spam není jen opakování zpráv, i když do chatu napíšeš správu která je jen jedno písmenko 200x je to taky otravné. Pokud někdo někomu nadával a moderátor s tím nic nedělal tak ano, s tím měl něco udělat, já bohužel nevím co se tam stalo. Členové AT o kterých tu mluvíš a které z nich jsem na serveru potkal jsou podle mě dobří takže si přestaň hrát že víš všechno nejlépe. Jak jsem tedy říkal, pokud někdo někomu nadával tak moderátor měl zasáhnout, ale jinak si tu jen ty hraješ na opičku. :) Hezký zbytek dne.







TheMonkey
Hráč

16 postů
15 reputace

IGN: TheMonkey
Od TheMonkey » přes 3 let

Já ti taky ze srandy napsal, že jsi taky "L" a dostal jsme hned mute na 15min

NICE WORK!








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

@TheMonkey kdyby jsi tam byl za tohle jméno, tak bych tě možná poznal. Tresty byly oprávněné






S pozdravem, Por5as


TheMonkey
Hráč

16 postů
15 reputace

IGN: TheMonkey
Od TheMonkey » přes 3 let

@REC dobře, moderátor nadává, tak jsme to řešili a poslal mě do *** s tím, že to není nadávka, když jsme mu to napsali my, tak byl hned problém.

Tak kde je ta logika? není to podle moderátora nadávka a nesmim mu to psát? sry no

 

 

/odebrana vulgarita








TheMonkey
Hráč

16 postů
15 reputace

IGN: TheMonkey
Od TheMonkey » přes 3 let

@Por5as už to sakra pochop!!

sám si napsal že to není nadávka, psal to i testrgames. A když ti to napíšeme my tak je hned problém?

jdi si hrát na písek zlato

 








Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

Napsal jsem to 1x vy jste to psal několikrát a dokola






S pozdravem, Por5as


TheMonkey
Hráč

16 postů
15 reputace

IGN: TheMonkey
Od TheMonkey » přes 3 let

Ano, teď to máš správně...

"vy jste to psali" ale já to napsal jednou xddd