Nábor! • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
NervoxN1ght said:

zajímalo by mě kdo by teď do AT chtěl když je server zalagovanej a mrtvej :D

Brácho, keby tie lagy bol najväčší problém na serveri, bola by to ešte radosť hrať. Sa pozri na vedenie laugh 








saffers
Majitel

5327 postů
7503 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let
NervoxN1ght said:

zajímalo by mě kdo by teď do AT chtěl když je server zalagovanej a mrtvej :D

Zdravím,

pokud víš, že se nějaká část lagnula, tak přece nic nebrání tomu, aby jsi to nahlásil. Překontrolujeme to a opravíme.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
saffers said:
NervoxN1ght said:

zajímalo by mě kdo by teď do AT chtěl když je server zalagovanej a mrtvej :D

Zdravím,

pokud víš, že se nějaká část lagnula, tak přece nic nebrání tomu, aby jsi to nahlásil. Překontrolujeme to a opravíme.

Nerekl jsem "lagnula" rekl jsem laguje docela rozdil a navic to abych chodil kazdou vterinu na email ci forum abych to nahlasil just se ty minihry lagujou pri nejakym poctu lidi napr. na SkyPvP pri 7mi lidech sotva preskaces ten parkour aby ses dostal do areny protoze ty lagy jsou neuveritelne o kitpvp nemluvim uz vubec








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Legenda02 said:
NervoxN1ght said:

zajímalo by mě kdo by teď do AT chtěl když je server zalagovanej a mrtvej :D

Brácho, keby tie lagy bol najväčší problém na serveri, bola by to ešte radosť hrať. Sa pozri na vedenie laugh 

Tak jasnyy ale tak zkus si hrat na serveru kde je nejaka pvp minihra nikoho nezabijes protoze se vsichni neustale portujou z mista na misto 








saffers
Majitel

5327 postů
7503 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

V tom případě bude nejvhodnější záznam, jelikož dle logu tps za poslední týdny nekleslo pod 20 a žádný další hráč se neozval, že by bylo něco v nepořádku.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Souhlasím, server jako takový by se měl celý analyzovat a optimalizovat. Jistě se přijde i na spoustu chyb. Bral bych to jako čistka v 1.15 po těch milionech bugů co tam nastřádali.

Ať tu jen nepíšu k tomuhle, tak přeju všem uchazečům hodně štěstí a doufám, že si to zaslouží ti správní.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

U Serverů nad 1.13 + je normální že se sekají, byla bych zvědavá na vás, jak by jste tento průšvih řešili, kdyby jste měli takový server.

To vaše stěžování je někdy až vtipný, ano minicraft se seká.. resp. Survival.. ale to je zase verzí, jasně sekal se tak nějak i dříve, ale nechápu proč vždy máté až takové připomínky.

Zkuste si udělat vy  svůj server a starat se o něj, hlavně když by jste měli povinnosti stejné jako Saff.






Šulínek.



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Amelii_ said:

U Serverů nad 1.13 + je normální že se sekají, byla bych zvědavá na vás, jak by jste tento průšvih řešili, kdyby jste měli takový server.

To vaše stěžování je někdy až vtipný, ano minicraft se seká.. resp. Survival.. ale to je zase verzí, jasně sekal se tak nějak i dříve, ale nechápu proč vždy máté až takové připomínky.

Zkuste si udělat vy  svůj server a starat se o něj, hlavně když by jste měli povinnosti stejné jako Saff.

Bejbyy nikdo tu nemluvil o survivalu SKYPVP jede na starsi verzi pokud se nepletu a to same i kitpvp nemyslim si ze treba zrovna na kitpvp by byla  vhodna 1.9+ verze :) 








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
saffers said:

V tom případě bude nejvhodnější záznam, jelikož dle logu tps za poslední týdny nekleslo pod 20 a žádný další hráč se neozval, že by bylo něco v nepořádku.

Ahoj uz se to tu psalo jenze ve vlaknech kam to nepatrilo video ti mohu sehnat az budu mit naladu ci cas se na server dostat 








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let
NervoxN1ght said:
Amelii_ said:

U Serverů nad 1.13 + je normální že se sekají, byla bych zvědavá na vás, jak by jste tento průšvih řešili, kdyby jste měli takový server.

To vaše stěžování je někdy až vtipný, ano minicraft se seká.. resp. Survival.. ale to je zase verzí, jasně sekal se tak nějak i dříve, ale nechápu proč vždy máté až takové připomínky.

Zkuste si udělat vy  svůj server a starat se o něj, hlavně když by jste měli povinnosti stejné jako Saff.

Bejbyy nikdo tu nemluvil o survivalu SKYPVP jede na starsi verzi pokud se nepletu a to same i kitpvp nemyslim si ze treba zrovna na kitpvp by byla  vhodna 1.9+ verze :) 

Jakože, je tam dost naprd PVP.. so 1.9.. nom..

Ale tak, porad jde o ten princip.. vy máte hrozné připomínky, a já podala příklad (survival)






Šulínek.