Zachování se AT člena vůči hráči. • Minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Zdravím můj bývalý nick na serveru byl Sharkmens_Hry bývalý Hlavní builder. Už je to nějaký ten pátek, kdy jsem se seznámil s Builderkou xSadBejbyy. Z nějakého důvodu se ke mne Bejby začala chovat tak jak se chová... Chtěl bych podotknout, že jsem jí nikdy nic neprovedl a nikdy nešel proti ní až do dnes. Když jsem psal o jejím chování přímo hlavě serveru (@saffers), tak mi napsal, abych šel za ní na ts a vyřešil to s ní přímo. (Proč o mých stavbách tvrdí, že je stahuju z webu a to jak se ke mě chová.) V chatu, který jsem jí psal jsem i poslal screeny z toho jak má stavba pokrčovala, neboť si o všem dělám záznamy. Ignorovla i to, když jsem jí řekl, že mě posílá affers abych to probral přímo s ní. Pokud bude potřeba a nebude to saffovi vadit mohu později dodat i přímo mail od něj. /Shark

 

<15:09:44> "SadEmo": ahoj dáme pokec ? 
<16:12:49> "SadEmo": ahoj ptám se znovu dáme pokec ? mám pár dotazů 
<16:12:58> "xSadBejbyy": můžeš se mě zeptat tu.
<16:13:08> "SadEmo": radši bych mluvil 
<16:13:16> "xSadBejbyy": radši kdyybych psala
<16:14:19> "SadEmo": Chci se tě zeptat proč o mě tvrdíš že stavby stahuju z webu ?
<16:14:54> "xSadBejbyy": Protože to nevypadá jako tvoje stavby, proč si něco takového nestavěl když si byl hlb?
<16:14:56> "SadEmo": sám kaktus ti psal, že jsem ty věci stavěl sám
<16:15:02> "SadEmo": https://imgur.com/a/4Bu5ksq
<16:15:07> "SadEmo": Zde je i postup
<16:15:31> "SadEmo": To že jsem se ve stavění zlelpšil zkoukl pár tutoriálů a naučil s novými pluginy
<16:15:48> "SadEmo": neznamená, že musíš vykládať že to není moje stavba, nebo že je stahuju
<16:16:21> "SadEmo": Samotný kaktus si to projel pomocí //inspect (komand co zjistí kdo co stavěl a to i WorldEdit)
<16:16:44> "SadEmo": Tak proč o tom tvrdíš, že je stahuju z webu a že tohle bych nepostavil ?
<16:16:48> "xSadBejbyy": Můjj názor nezměníš.
<16:16:50> "SadEmo": každý se může zlepšit
<16:16:51> Chat partner has closed the conversation
<16:17:38> "SadEmo": takže i nadále budeš šířit lež o tom jak to stahuju z webu ?
<16:18:32> "xSadBejbyy": Nerikam ze to stahujes z webu, ale ze to nemusi byt tvoje, stavel bys podobne kdyby si tohle postavil. Ale co uz, rekla jsem o tom Kaktusovi a par lidem.
<16:18:33> "SadEmo": plus mám ještě pár otázek tak prosím nezavírej chat
<16:18:34> "xSadBejbyy": konec diskuze.
<16:18:36> Chat partner has closed the conversation
<16:19:38> "SadEmo": Další dotaz. Proč se ke mě chováš tak jak se chováš i když v mnozích případech jsem se tě zastal a nikdy jsem s tebou neměl problém. Tak proč se ke mě tak chováš ? A co si o mě myslíš 
<16:24:33> "xSadBejbyy": Na tohle ti nemusím odpovídat.
<16:24:50> "SadEmo": Noo řekl bych že ano poslal mě za tebou saffers 
<16:25:51> "xSadBejbyy": To je hezké že tě za mnou poslal saffers, ale ja to s tebou vůbec řešit nechci.
<16:26:33> "SadEmo": No vzhledem k tomu co o mě říkáš a tvrdíš jak stahuju z webu.. a chováš se ke mě ne zrovna hezk i když jsem ti za celou dobu nic neprovedl  tak chci znát aspoň důvod
<16:27:31> "xSadBejbyy": Ok
<16:27:33> Chat partner has closed the conversation

 

Zde text co jsem posílal výše

 

Chci tím říct jen to, jak se AT člen neadekvátně chová k hráči a pár lidem tvrdí jak stahuju z webu. Podotýkám! K tomu abych si s ní o tom popovídal mě přivedl saffers, který řekl že bych to měl řešit přímo s ní, když jsem jí napsal, že mne poslal saffers tak vlastně jako kdyby řekla "a co jako?". Příjde mi to neadekvátní a chtěl bych, aby to viděli jak hráči tak členi AT a poprosím o vyjádření členů AT. Děkuji Sharkmens_Hry.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Sharku, doufam ze najdes spravedlnost :)








DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 4 let
Zdravím, chovanie Buildery Bejbyy, už som sledoval voči Sharkovi(SadEmo) už dlhšiu dobu, naprosto súhlasím zo Sharkom a builder by sa nemal takto chovať ku hráčom, prosím o riešenie sám som toto nedávno zažil! Ďakujem s pozdravom Daxero❤️





 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Ahoj,

Osobne neviem, jej postoj je možno taký, kvôli tomu, ako si sa k nám, k celému AT správal ty po odchode. No i tak, obhájiť si to nejako mohla.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 4 let

Nechápu moc proč vyžaduješ vyjádření členů AT když je v celku zbytečný, každopádně bych byl za to kdyby se tu vyjadřovali a řešili jenom hráč co založil vlákno, builderka xSadBejbyy a vedení (či členové AT který k tomu něco mají)








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Pokud vím tak jsem se jen xSadBejbyy ptal jak dám cylyinder na voxel :/ ale nevím, že bych se nějak zle choval k někomu z vás. :/ No ale takto se chová celý rok ke mě. A bylo to i při jejím náboru :) už když se ona hlásila na buildera tak mi na TS nadávala do čůráka a podobné :) to si pamatuje i sám Cyborg a lituji, že jsem si to nenahrál :) ale už toto její chování vůči mě trvá déle než jen od mého odchodu :) PS má to i pod její přihláškou osobně jsem to tam psal a zmiňoval :/






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Sám si pamätám, ako si písal v hre po odchode na nás. Ak chceš, kľudne si to nájdem. Ale tak nevadí, chcem si prečítať aj od bejby :-D

Btw. nevravím, že si niečo mega zlé písal, no trošku si sa posťažoval na nás.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Hele v poho.. pokud se tak něco stalo sice si nepamatuji a omlouvám se za to :/ ale teď bych rád vyřešil její chování a to chování, které trvá déle než od doby mého odchodu.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 4 let

Zdar, podľa mňa to nie je tak vážne predsa len nenadávala ti a odpovedala ti a to, že sa o niečom baviť nechce môže, alebo sa mýlim? Avšak je pravda že by nemala zdielať nepravdivé info o stavbách od teba.

--

S pozdravom _villag3r_

--








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Pohodka, nič sa nedeje :-D . Počkajme si teraz na vyjadrenie.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz