Zachování se AT člena vůči hráči. • Minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Co se toho týče villager... saffers mi řekl abych to šel řešit s ní... a když se ke mě chová takto... chtěl jsem vědět proč a za co.. a zachovala se typem "<16:27:31> "xSadBejbyy": Ok
<16:27:33> Chat partner has closed the conversation. "






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 4 let

     5 lidí není celý server,  nechápu co jsi tu zase napsal a rozšířil.
To že tě někdo nemá rád je úplně normální, PokeSpam na TS3 ti nic neříká?
Nalézt s Legendou do mé room kde jsem měla lidi ti taky nic neříká nebo teď budeš dělat že o ničem nevíš?
Číst mi tam celou room a když jsem tě slušně požádala aby jste odešli tak jste řekli ''My jsme AdminTeam, my tě poslouchat nemusíme.'' Bohužel jsem na vás musela jít hnusně a pak jste mě dokonce i zabanovali.

Ne každý ti vždy bude chválit stavby a říkat jak jsi šikovný, ale bylo mi to trochu divný když si stavěl tohle https://ctrlv.cz/Usy0
A najednou uvidím tohle
https://ctrlv.cz/ngUV​
Tenhle styl který stavíš se podobá GeminiTay, tu cestu kterou tam máš je od jednoho hráče co tu hraje je na serveru, o těch kytkách ani nemluvím (prý se též podobají na styl jednoho hráče)

Je sice hezké že se inspiruješ, a vážím si tvé snahy  na mě chceš házet všechnu špínu, a udělat ze mě největší blbku, ale takhle asi ne.
Jak říkám, 5 lidí není celý server. Řešíme tu mě, jasně.. ale to tvoje chování některým z nás též nevyhovuje.
Možná si neměl z toho dělat až takovou věc, z tohodle se opravdu svět nezboří.

Pokuď vím, tak to nadávání je víc jak půl rok staré, nechápu tedy, proč to pořád vytahuješ.

To s tím '' cylyinder'' několikrát jsem ti psala najdi si to na netu, a ty neé a né poslechnout. Pořád si to spamoval, a když jsem ti odpověděla že nevím, začal ses ptát na další otázky. A když jsem ti jednoduše odepsala že nevím (zase) tak si začal rýpat ''tohle ale máš vědět, jsi builder!!''
Po tvém odchodu ses též nechoval ani vlastne nechováš zrovna nejlíp, proč tu tedy řešíš mé chování. Jako já chápu že ti vadí že jsem ti nepochválila stavbu ale dělat kvůli tomu tohle?

5 lidí, není celý server.. to že ti to Kaktus donesl neznamená že to ví celý server. Teda až teď, když si to napsal na fórum. A napsala jsem ''nepřijde mi že by ta jeho stavba byla jeho'' ne že to stahuje z internetu. To je docela rozdíl, nemyslíš ? - Snad to je všechno, můj názor na tebe jsem ti dávno řekla    (Omlouvám se za nějaké chyby, píšu to narychlo)






Šulínek.



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Zdravím, nějaké extra nevhodné chovaní v tom nevidím.

Také jsem si našel pár věci v logu Survivalu jak si to tam spamoval, tak se tomu možná nediv.

https://ctrlv.cz/5SSy https://ctrlv.cz/SibY

Tohle si musíte vy dva vyrešit, ja ani nikdo z AT tu nemá co řešit.






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

1) Tvůj první odstavec- Nepamatuji si, že bych do tvé roomky lezl s legim pokud máš screen pošli, a ban jsem na ts3 udělil pokud vím snad jen jeden a to za spamklienta. 

2) Ohledné druhého odstavce sama jsi mě nedávno posílala abych si zkoukl tutoriály. Udělal jsem a tutoriály od GeminiTay viděl ale není nic špatné na tom se naučit stavět lépe, Cestičky se mi tam takto hodily nejvíce a kdytky jsem tak nějak uplácal. Ale neznamená to, že budeš tvrdit jak jsem stavbu stáhl.

3) Tvoje chování.. neházím na tebe všechnu špínu, píšu jen to co jsi ty psala nebo přímo říkala mě, nic víc a nic míň. 

4) To s tím že jsem se tě ptal na cylinder ve voxelu.. ano ptal protože mě zajímalo kdo z builderů s ním umí když je tu déle jak rok. Poslala jsi mě na tutoriál, já ale přišel hrát a ne sledovat tutoriály. Kdyby se tě zeptal normální hráč jak by jsi mu odpověděla ? Jakub mi napsal, že s ním nepracoval zatím.... nabídl jsem mu že mu to kdykoliv ukážu.

5) Po mém odchodu ? nevím zrovna co tím myslíš ale byl jsem v mnoha časech po odchodu neutrální.

6) Ne pod přihláškou ale v čas když jsi byla u toho draka tenkrát jsi napsala že je to stažené z webu. A pochvalu nepotřebuji.

7) Názor na mě půl roku zpět zněl" Ty čůráku!" a proto jsem se došel zeptat na ts tak jak mi na email napsal saffers. Odpověď žádná... 

8) Nighte poslal by jsi mi prosím časy ? Po jakém časovém úseku jsem to psal ?






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 4 let

Ty jsi to asi nečetl viď? 
poprosím aby sis to přečetl znovu.
Já jsem se už vyjádřila, nebudu se dál vyjadřovat.
Vidím že jsi paličatý, (stejně jako já a daleko více lidí) a stojíš si za svým, nebudu se tu zbytečně snažit ti říct jak to bylo.

Je to celé hrozně přehrocené. Nebudu tu s tebou řešit něco, za čím si stojíš. Kvůli takové blbosti zakládat ''petice'' nebo jak bych to jinak nazvala.
Odepsala jsem ti na ten voxel že nevím, nechápu proč to furt řešíš, já nejsem wikipedie abych věděla všechny příkazy. ''Tutorial na Webě'' nemyslela jsem tím náš web ale jinačí, kde ty příkazy jsou. Ty jsi hráč který přišel hrát? když buildeři neví je snad logické že si to musím najít na webě.
Takhle bych to nějak ukončila, nechci se  dál vyjadřovat. Díky

 






Šulínek.



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Takže jinak... Chceš se udobřit ,nebo ne ? Já si tmato četl a mám i log... ale proti tobě jsem jak jsem už psal. Nikdy nešel až do teď. Ale nelíbí se mi tvoje chocvání vůči mě. A sama jsi mi psala ať se podívám na web na tutoriály atd... a když to udělám tak pak tvrdíš, že to stahuju z webu nebo že tohle nestavím já. Nehápu tvojí logiku v tomhle.. Sama mi to řekneš.. a pak Tvrdíš takovéhle věci ? Uznávám to že geminitay sleduju docela často. Kytky jsem splácal já a cestička se mi tam hodila. Osobně jsem se chtěl usmířit ale pokaždé jsi se ke mě chovala s odporem. 

Takže! :D chceš se udobřit a uznat, že jsem zkoukl tutoriály a ve stavění se zlepšil ? Já s nikým na mini nechci mít pře :/ a nemám je rád. Takže bereš ? Příměří nebo ne ? A dál budeš tvrdit jak jsem to stáhl a přitom jsi viděla sama screeny jak jsem to stavěl. Svůj styl jsem změnil a zkoukl mnoho tutoriálů abych se ve stavění zlepšil a já se usmířit např. chci :)






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 4 let

Já už opravdu nemám slov.. nebudu se vyjadřovat






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 4 let

Ber to tak ze nechci mít problémy, můžeš jedině hádat.

Dala bych ti jedinou radu, zlepši i své chování.






Šulínek.



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

To snad nemyslíte vážně...

Tohle si řešte někde jinde.

 






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz