Nová žádost o unban a prosím někoho jiného než ItzTuta_ • Minicraft.cz



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let
  1. Tvůj nick na serveru. rafabirds
  2. Důvod banu. Urážky AT
  3. Čas a datum banu. 19:21 31.3. 2020
  4. Nick admina který ti udělil ban. ItzTuta_
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). Dočasný
  6. Uveď proč chceš unban. Ban neprávem, vyjádření svého názoru ve vší počestnosti
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? Není oprávněný, protože jsem nepoužil jedinou nadávku a.k.a. urážku a pouze jsem vyjádřil svůj názor
  8. Důkazní materiál (Nepovinné). https://ctrlv.cz/iwWv https://ctrlv.cz/XsgI
  9. A prosím někoho kdo se nebude chovat jak Stalin a bude ho zajímat to, že jsem obdržel ban neprávem.

 






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

jelikož požaduješ vyjádření jiného člena AT, vyjádřím se ti sem já. Podle logu jsi psal tohle: https://ctrlv.cz/f5EHhttps://ctrlv.cz/sQ9f - stavění z netu? Důkaz? Stavění "shit" staveb? Banda arogantních lidí? Podívej se, to, že napíšeš 4T místo AT na věci bohužel nic nemění. Z kontextu je totiž naprosto jasné, o koho se jedná. Tady je tvůj rejstřík: https://ctrlv.cz/a3dv - už třetí ban za urážky člena AT, kde ani jeden nebyl zrušen z důvodu neplatnosti. Takže ti to napíšu ve zkratce, abys to pochopil v celé své kráse. O členech AT si pište na FB, IG, kdekoliv soukromě, klidně i vulgárně, v global chatu chceme ale mít klid a určitý respekt vůči členům AT. To, že budeš šířit pomluvy o tom, že staví z netu, můžeme brát jako urážku. Pokud na to máš důkaz, tak jej zašli vedení, aby danou věc prověřila a udělala verdikt. Do té doby můžeš akorát hledat důkazy a nenavážet se do členů AT. Nejsme tu jako fackovací panáci, ale jako lidé, kteří by vám měli pomáhat, s vaším přístupem to ale půjde těžko. Ban je platný v celé své délce, jedná se totiž o nejnižší možný čas, který lze za tento typ trestu udělit. Nechávám ho zejména proto, že už jis tresty měl a proto, že jsi šířil nesmysly o členech AT bez důkazů.

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Ok zoubíku :*, beru to, ale když mě osočil člen AT TomasC, že lžu a požadoval jsem omluvu, tak mi napsal, že si stojí za svým názorem, což plně respektuji a ne jako vy že na naše názory kašlete, myslím si, že nemluvím jen za sebe, ale chceme AT, který se nebude k nám chovat jako kdybychom byly něco méně než oni :), děkuji za pozornost






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

@ZoubkovySkritek , já vím, že bych se neměl vyjadřovat, ale kvůli těmto debilním logům děláte debilní úsudky. Bavili jsme se o lidech co staví super stavby na BCčkách.
Rozhodně ne o členech AT, takže mu křivdíš. =)






heart



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Jako možná z toho serveru chcete mít druhou KLDR, to vám neberu, ale nechte lidi vyjádřit svůj názor bez potlačování :), no nic nebudu to dále řešit, protože s vámi není domluva, bye






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Ber to jako uzavřené :), děkuji všem za pozornost






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

CyringArtist, když si projedeš celý log a dosadíš si to do kontextu, tak je to krásně poznat. Navíc, sem posílám pouze výňatky z logu, které jsou důležité, kdybych sem poslal celý log, čtete to ještě teď, Co se týče vlastního názoru, tak si ho klidně pište, to vám nikdo nebere, ale v rámci mezí. Chceš pomlouvat AT? Prosím, ale dělej to alespoň tím způsobem, abychom to pak nemuseli číst. To, že s námi není domluva by znamenalo, že by ti někdo zamítl tvojí druhou žádost a neřešil to, takže nad tím se taky pozastav. Nikdo vás nepotlačuje, jen si poslední dobou vyskakujete. Nejsi to jenom ty, neboj se. A nedokážete se poučit, o tom zase hovoří váš suspect. Prvně zapněte světlomety, které osvětlí vaší cestu a vaše chování, pak osočujte členy AT. 

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Ok, beru vše co si napsal, ale nás nebaví být nerespketovanými, někteří členové AT jsou vyjímka například saffers, který podpořil můj build projekt, ale je jich vážně málo, plno členů se chová arogantně a proto si o tom píšeme, je lepší, aby jste to věděly narovinu, než abychom pomlouvaly server a ničily mu reputaci ne?






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

My si vyskakujeme? Oh, vážně? Já nevím, kdo nás tu uráží pomalu v každé větě?
Akorát, že mi vám to řekneme na rovinu, narozdíl od vás, vy nemůžete. Pak už byste nebyli 'vzorňáci'.
 

Chováte se jako bohové, už jen způsobem se kterým s námi jednáte. AT je jediná věc, která serveru škodí.
<3

Edit//

Osobně věřím, že bych zastupoval server lépe než tři čtvrtiny celého AT, protože narozdíl od většiny mám cit pro spravedlnost.
Který, bohužel, většině členům admin teamu chybí, což je smutné.






heart



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

To zas né, AT musí být, jinak by tu zavládl chaos.

Pravda ovšem je, že poslední dobou se množí pomluvy a také vzdory vůči AT, které jsou ale bohužel většinou oprávněné. Myslím, že každý ví, jakých členů AT se to týká a oni ví nejlépe, jak se sami chovají.

Než se zas někdo bude ozývat a urážet, tak se předem omlouvám, pokud jsem napsal zas něco “urážlivého”.

Děkuji a přeji pěkný den