Nová žádost o unban a prosím někoho jiného než ItzTuta_ • Minicraft.cz



AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

Neříkám, že by neměl být AT. Naopak, ale stávající admin team je banda neschopných arogantů. Jak zmínil už předtím rafabirds, tak saffers je velice milý, možná kvůli tomu, že má rozum.
Pokaždé mi pomohl, za což jsem velice vděčný, ale pointa je, že většina je zkrátka nepříjemná.






heart



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Moraváku nemáš se za co omlouvat, mohou být rádi, že s nimi jednáme narovinu. Prostě je dobře, že to říkáme hned a nepomlouváme server někde jinde například na IG a FB, jak zmiňoval Skřítek.






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

A rozhodně by se hodil nový BuildTEAM, co si budeme, není to ideální.......






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

říkáme vám to denodenně a asi nejste schopní to pochopit, to nevím, jak byste s tímhle pochodili v AT. Pokud se vám něco nelíbí, tak proč to píšete do chatu a šíříte a vnucujete vaše názory ostatním hráčům? Něco se mi nelíbí? Ok, udělám si důkazy a pošlu to vedení. Sám jsi napsal, že jse saffers spravedlivý, tak mu pošlu stížnost na konkrétní členy AT a on to spravedlivě vyřeší. Není to zas tak těžký, abychom vám to museli psát každý den znovu a znovu. Podej si stížnost a nepiš na serveru to, co tam nutně být nemusí a obě strany budou spokojené. Co se týče hráče CryingArtist, tak ti poradím pár věcí. Přihlaš se na nábor a pojď nám to sem dokázat, rádi tě tu uvítáme. AT s vámi nejedná nijak špatně, ale ani my si nemůžeme nechat kálet na hlavu. Nejsme tu pro srandu králíků. To, že se určitý člen AT snaží stavit mapy pro server a vy pak přijdete a začnete tvrdit, jaký to je shit, že je to okopírované apod. není zrovna nejlepší motivace. 

 

Zoubek 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 4 let

Klidně se hlásím do první linie nových členů AT, slibuji, že nebudu arogantní(jak většina) a budu stavět i hezké stavby :) #LET_ME_IIIIIIIIIIIN Několik lidí říká, že na to mám jak nic a jsou to z 99% lidi z BC






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

Souhlasím, build team by potřeboval vyměnit. Nový spawn je poměrně nepřehledný, radši bych měl ten vánoční (winter) spawn. Nebo Murder čekací lobby na hru, to nové, je také slabé.
Neznám všechny členy, ale ty, které znám jsou docela špatní stavitelé.

Netvrdím, že bych byl lepší, možná jo, možná ne. Pointa je, že stavby nejsou hezké ani přehledné.

 

Edit // Odpověď pro Zoubka

Nepochodil, protože mě nemáte rádi to be fair. Samozřejmě, sbírat důkazy, určitě.
To je.. nevím přesně jak se tomu říká? Passivní agrese, asi. Jako ty. Nakráčíš sem a pasivně na mě útočíš, to dělají skoro všichni.






heart



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

už jste se zamotali někam jinam. Pokud se vám stavby nelíbí, postavte jiné, podle vašeho názoru lepší a pošlete je např. hl builderovi nebo majiteli, aby je vyměnil. Uvidíte pak sami, co si o tom myslí hráči. Podle mě nejsou stavby na špatné úrovni a většina hráčů s tím problém nemá. Jste spíš další skupinka hráčů, co by moc ráda chtěla revoluci, ale praxe je jiná, dokážete o tom akorát psát na forum a skutek utek. Hrajete tu zřejmě dlouho a stále vás v AT nevidím. Podle logu jsi psal, že do AT nechceš kvůli lidem, teď už tam zase chceš, tak se rozhodni. 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Zoubku, 

Psal jsi, že AT s námi jedná spravedlivě a slušne, ale to je omyl.

Tohle se netýká všech a sám vím o členech AT, kteří se chovat umí a reprezentují AT na nejmíň dobře.

1. Spravedlivě ? Členové AT berou např. urážky velmi subjektivně a né podle pravidel a pokud urazí někdo jejich AT kamaráda, schválně se mu pomstí a vyčítají mu to pořád.

2. Slušně ? No nevím, ale když se někdo vysmívá, že někomu umřela matka nebo se někomu posmívá za to, že si kopil VIP ? No a vrchol dekadence je napsat o někom, že je N*** nebo ať “chcípne na koronavirus”.

Teď vycházím s obecně známých faktů, o kterých vím.








AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

Pravda je, že tu hraju dlouho, ale nejsem nejstarší. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem nikdy nebyl přijat.
Myslím si, že tahle diskuze nikam nevede. Rád postavím Murder waiting lobby, protože to, které máme teď je hrůza. =)

 

EDIT //

Matt má pravdu tbh.






heart



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

postav jiné lobby a pokud bude dostatečně kvalitní, tak ho nahradíme, nemusíte tady ale o členech AT psát, že jsou jeich stavby shit apod. Můžete to dělat i normální cestou.

 

Závěrem k banu, u tebe zůstává, protože jsi už ban za urážky měl a do členů AT nebo spíše do AT jako celku musíš bez ustání rýt, i když k tomu nevedla žádná předchozí diskuze nebo nějaký podnět Vlákno zamykám, pokud bys to chtěl ještě nějak řešit, napiš mi na zs@minicraft.cz

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek