Žádost o unban - BobrNaSuchu • Minicraft.cz



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let

V residenci jsi měl padd, dnes po tom co jsem se tam teleportoval a s hráčem to řešil tak ti byl na moje doporučení odebrán.






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

počkej on měl tu resku udělanou blbě pulka věcí byla mimi res na což navazuje pravidlo 3.2.4 takže bych prosil unban :)

 








BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

ne tak to je kravina neměl jsem padd vím že něco řesil s redstonem tak jsem koukal měl věci mimo res tak jsem si je vzal proč ne když to není zakazane 

 








iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let

Na tom místě residence je a za posledních 24 hodin byla jediná změna v residenci pouze /res pdel BobrNaSuchu.

 






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

tak to je dobrá kravina teda resku mi nedaval možná to tak udělal aby to vypadalo ale tak to dobře kecá teda žádbá residence tam nebyla

 








BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

ano reska tam byla ale udělana uplně na nic pulku věcí mel v res a pulku ne 

 








iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let

Manipulace s tou reskou je ověřována podle logu chatu, ne podle toho co hráč říká. Navíc padd jsi měl, dal ti ho 04-07 14:17.






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

možná mi to dal ale o tom vůbec nevím řikám ti že to bylo mimo res ty věci tak furt do toho nepleť nejaky padd

 








iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let

Jak jsem již řekl, za posledních 30 hodin s residencí neproběhlo žádné rozšíření této residence a na tomto místě residence je. V residenci jsi měl přístup k chestkám a věci jsi vzal.

Žádost zamítám.

 






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



BobrNaSuchu
Sponzor

30 postů
1 reputace

IGN: BobrNaSuchu
Od BobrNaSuchu » přes 3 let

vy totiž nic jiného neumíte než zamítat a jet si jen to svoje a neposlechnout duhé :)