PvP Upgrade • Minicraft.cz



matto
Hráč

24 postů
8 reputace

IGN: matosurvivalhrac
Od matto » přes 3 let

Zdar, kedže ma minihra pvp baví, tak by som chcel navrhnúť páru updatov :D. Hraje tu málo hráčov a väčšina to odopjí po 3 sekundách.

1, Zmeniť mapu... - Podľa mňa sa súčasná mapa na pvp drží už dlho preto by to nebol zlý nápad.

2, Odpojovanie z boja - Karma - Na tomto serveri by som na všetkých pvp minihrách navhrol KARMU. Systém by fungoval napr. za 2/3 odporty z boja by ste dostali ban na 1 deň na danú minihru. Fungovalo by to celkom dobre pretože hráči typu Deeeeeeee  keď takmer hocikto skočí do arény on stlačí disconnect a vybavené (O veci nepríde a aj  tak dostane ban LEN na 30 minút

3, Trochu Zmeniť warpy a nejaké pridať "reklamné letáky". Napríklad ja som si spravil shop na ktorý nikto nepríde lebo prečo :D....

4, Opraviť shop... (ceny) Spawnre trochu zlacniť pretože nie sú až tak vzácne. Tiež není fér že tie bannery sú "scam" lebo napr. chcel som si kúpiť banner s Českou Vlajkou a boli tam ÚPLNE ale ÚPLNE zmenené farby. Tiež by bolo vhodné zlacniť pt6/5 sh7/ elytru a pod. veci pretože keď zistíte že v arené je nejaký OG týpek s full pt6 a vy máte ledva full pt3 tak je jasné že nemáte šancu

5, Afk Miestnosť... Nejaká miestnosť v ktorej by nebolo pvp, voda, láva, atď... (veci ktoré ťa môžu zabiť pretože mnohokrát sa stalo že niekto afkoval na spawne a po 30min bol bez vecí utopený....

6, Spraviť to aby na pvp bol tag viditelný pretože keď som si kúpil tag za 6k coins a zistil som že to není na pvp, nepotešilo ma....

7, Hráčsky Shop - Tu budú môcť hráči dražiť nejaké rare/common Itemy.

8, Netherite - Podľa mňa netherite by nepokazil až tak tu hru. Čo sa mi extrémne ale extrémne nepáči že netherite ide kúpiť cez store a ja fakt nemám rád P2W servery. Netherite by nepokazil pretože máte na serveri Plugin MultiVersion, ktorý robí to že na jednom serveri vie hrať aj 1.8 aj 1.16 a vedia používať rovnaké itemy

8, Ešte jedna vec.... PvP menu.... Je to NAJOTRAVNEJŠIA VEC na celom pvp... Proste Vám to blokuje jeden slot v inventári ktorý by mohol byť využitý na niečo iné....

ZAUJÍMAJÚ ma LEN A LEN NÁZORY

- Maťooooooooooo

 

 






LOL 23% Priemer z Matiky Vole



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let

1. s tím souhlasím.

2. kravina, stačí, aby se ban jen prodloužil + aby vypadávaly věci z hráčů

3. nechápu co bys měnil na warpech, když ti tam nikdo nechodí tak stačí napsat do chatu

4. souhlasím, ale nebylo by férové vůči ostatním, kteří si itemy zakoupily

5. disconnect :)

6. k tomu jsou důvody proč tam není, tag se bugoval - byl nápis ve vzduchu

7. nevím co bys chtěl jako prodávat, minihra je určena ke kopání a k boji

    za co by itemy v shope kupovali?

8. na pvp je 1.8 pvp mod, takže netherite věci jsou tam zbytečný

9. s tím souhlasím








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Hezký den, 

Abych se k tomu vyjádřil i já, tak za mě první nápad dobrý, druhý je blbost vzhledem k anticheatu který má funkci detekovat odpojování se z boje, či jak to nazvat čiže to vyjde nastejno. To třetí nevím jak je uplně myšleno, myslíš třeba jak je na Survivalu u spawnu že si můžeš zakoupit svůj warp aby byl vyznačený na nějaké tabuli? Jestli ano tak to by myslím problém nebyl, a mohl bych se poradit a případně to uskutečnit. Další bod o zlevňování mně osobně nepřijde jako dobrý nápad, vzhledem k tomu že to jsou věci které by neměl mít jen tak někdo, právě proto mají takovou cenovku. Afk místnost, nevím jak hráče něco může zabít na spawnu, když place je tam zakázaný a pvp i fire též, čiže afkování na spawnu či ve své parcele by myslím problém být neměl, případně mě oprav. Šestý nápad zkontroluji a nahlásím vedení jako případnou chybu. Sedmý nápad mi nepřijde ani zas tak zlý, ale jde spíše o to že jak jsi i ty sám psal že zde nehraje moc hráčů, čiže nápad to je dobrý ale poněkud zbytečný, případně mě napadlo že by se tam mohli přidat klíče, například za zabíjení, vote, či nějaké práce? Dále 8. to netuším jak to funguje s těmi verzemi, no i kdyby tak mám takový pocit že na 1.8 netheritové věci stejně nic nezmění. A na to poslední by se dalo jednoduše dát přes chestshop ( pokud tam tedy je ) dát odebrání, to tedy též prokonzultuji s ostatními členy.. Za mě určitě dobré nápady, a je chválihodné že se snažím i tuhle část serveru zlepšit a přemýšlíš nad tímto.. 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let

Hoj,
nebo by se taky mohlo uskutečnit tohle :)
Mám pocit že někdo v tom návrhu nebo někde jinde napsal, že by se to mohlo spolčit s PvP serverem. Jen to tu hodím, třeba se na to někdo ozve.

Ail






email > ailexxxcz@seznam.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Souhlasím s @Aile. Bylo by to mnohem lepší. Stejně to je vesměs stejné už teď. Navíc by minihra začala odznova (asi krom světa s parcelami).

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



matto
Hráč

24 postů
8 reputace

IGN: matosurvivalhrac
Od matto » přes 3 let

Zdar, chcel by som sa vyjadriť k tomu ako ste zhodnotili bod 2...

Takže príjdete na pvp zafightit si do arény máte naboostený inventár XP, Gapplami, Potkami. Idete proti "rovnomernému súperovi" napr. Der Proti Ozimu :D (To je len príklad hoši nezabite ma)

Bojujú 5 minút napr. Ozimu dojdu xp čo znamená že mu praskne armor a nemá šancu. A  napr. má pt6 full armor a asi o to nechce veľmi príjsť - to znamená že nemá na výber musi odpojiť.

Toto sa deje NONSTOP na pvp taký, Jonny02. Týpci majú 21 lvl a 300-400 killstreak keď príjde do areny niekto OG tak čo spraví disconnect... Dostane ban na 30min a nič sa nestane.. Nepríde o ks, veci atď...  Napr. Fightim proti nemu dám ho na 3hp a on leftne (trochu sus na autodisconect...) Je to extrémne nefér voči celej  komunite. Potom to každého tak dorazí že to ragequitnú a na pvp sa nevratia idk 2dni... Aj ja som to robil ale prestal som lebo mi vadí jak sa mi každý smial že som noobko a odportujem

To sa mi páči na komunite že ľudia tu priam NENÁVIDIA ľudí ktorý odportujú...

Taký Dominik123CZE prestal hrať lebo ho komunita neznášala a každý ho huntil

Tiež by som uznal lepší Anticheat. Raz za čas sa napojí meno typu autobrrrr, zapne chatbot Killauru na reach asi 10 ,fly, bhop atď.... Potom to spamuje čet a 8 musíme dať report aby sa niečo vôbec stalo

Ďakujem za pochopenie a prosim o nejakú zmenu :D

Ešte k tej afk miestnosti.. Pripojíš sa na pvp a dáš sa afk na spawn. Potom nejaký ***** ťa dotlačí do vody utopí ťa claimne veci a ty sa vrátiš a máš také nervy...

-Maťoooooooooo






LOL 23% Priemer z Matiky Vole



olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Můžeme udělat že při odpojení po banu to věci smaže, a tedy ukončí i ks.. Dále, myslím že by se tento move hráču či jak to nazvat dal vypnout.. 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



matto
Hráč

24 postů
8 reputace

IGN: matosurvivalhrac
Od matto » přes 3 let

Ja presne preto som navrhol tu karmu pretože není zase fér že po jednom odpojení... Napr. po 3 odpojeniach by išiel preč ks a po 5 veci. Tak by to malo byť na každej minihre. Tiež nejaké info o tom koľko krát si odpojil


/edit - Prosím dajte nejaký warn hráčovi jonny02 ani neskočím do arény a disconnect.... Thx






LOL 23% Priemer z Matiky Vole



kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 3 let

Já bych chtěl jenom na PVP upozornit že lidé co mají netherite mají ted výhodu protože netherite už se nedá koupit na pvp a to mě štve protože ted když někdo příjde na server a chce se třeby dostat do topu v killech tak nemůže protože tam vždy bude člověk který má na sobě 2 věci netherite a 2 věci diamond PT 6 a to platí třeba i pro dlouho dobé hráče který si během toho měsíce co tam byl ten netherite v shopu si ho prostě nekoupili nic nedělaj nemají šanci být nejlepší .

kengy23