Žádost o unban - poslikkarmy • Minicraft.cz



poslikkarmy
Hráč

28 postů
2 reputace

IGN: poslikkarmy
Od poslikkarmy » přes 3 let

1. Důvod banu:Zneuziti a nenahlaseni chyby ale ja tu chybu nahlasoval

2. Datum a čas banu:14:03 11:49

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):docasny ip

4. Nick admina, který ban udělil:CONSOLE

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:ja se pripojil bugem a bug jsem okamzite nahlasoval btw nic jsem tam nedelal a ani tomu nerozumim

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):myslim ze NE kdyz jsem chybu nahlasil a nic neudelal

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:lobby








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Hezký den,

Dle logu přiložené konfrontací vedení k AdminTeamu jsi se po připojení za majitele pokusil změnit herní mod a dát si nějaké věci, i když tvým záměrem nebylo poškození serveru tak jsi tuto chybu neměl jakkoliv zkoušet ani ji poté zneužívat.. Ban na IPAdresu ti byl udělen po dobu  k tomu že šlo ojednoho roku, vzhledem nejzávažnějšímu typu přestupku. To, že se ti to povedlo tě absolutně neopravňuje něco takového psát či více poté zkoušet. Bug je v této době již opraven, došlo i tedy z naší strany k závažnému pochybení, no to tě ani přinejmenším neopravňuje k tomu něco takového učinit, měl jsi jej nahlásit a ne jej více zneužívat, případně poprosím @saffers , aby se k tomuto též vyjádřil či mě doplnil. Plus doplním, tedy dle logu docházelo i k vyhrožování banem, což též není dvakrát příkladné nyní.. Za mě je to i přívětivý trest, vhledem k přestupku, a tedy by to mělo býti i jako výstraha pro další, které by závažných chyb zneužívali ve svůj prospěch, neprospěch Mini,  či nenahlašovali.. Za mě prozatím vše, nechám slovo tedy Saffovi, ať se ti sám k tomu vyjádří..






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



poslikkarmy
Hráč

28 postů
2 reputace

IGN: poslikkarmy
Od poslikkarmy » přes 3 let

chybu jsem nahlasoval a to vyhrozovani banem byla jen sranda, ani nevim jak se to dela 








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

To, že nevíš jaký příkaz je tomu u nás na serveru použit tě absolutně neomlouvá, je to nevhodné a neměl jsi to ani ze srandy dělat, když sám nejspíše víš jak závažné to bylo.






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



poslikkarmy
Hráč

28 postů
2 reputace

IGN: poslikkarmy
Od poslikkarmy » přes 3 let

ale nahlasil jsem to, pripojit se tam nejaka opice tak pobanuje celej server nejspis aji vas mody :d btw ten kteremu jsem psal ze mu dam ban vedel ze to jsem ja

 








ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 3 let

Zdravím, já od tebe nějaké nahlášení ve hře vůbec neviděla, i kdyby měl si to nahlásil měl jsi se odpojit, né se vychloubat že jsi se dostal na účet majitele a hned se snažíl toho zneužít, pokusil jsi se givovat věci což je za mně absolutně nevhodné. Za mě je ban rozhodně oprávněný a tvé výmluvy typu: hráč věděl že si dělám srandu když jsem mu vyhrožoval banem, vůbec na mě nepůsobí vhodně a férově.








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

To tě neomlouvá v tom, že jsi se neměl připojovat vícekrát.. Navíc, jsi si chtěl givnout věci, změnit herní mod a podobně.. A když to tedy nahlásíš, to znamená že jej nemáš zneužívat i nadále, to že něco takového jde že jsi mi to řekl že hezké, ale neřekl jsi mi že z tvé strany došlo ke zněužívání, a tak k tomu bylo zakročeno.. 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



poslikkarmy
Hráč

28 postů
2 reputace

IGN: poslikkarmy
Od poslikkarmy » přes 3 let

ja to psal olmiklp do f msg ne do helpopu

ani nevim co je herni mod jen tak btw








rakvik
Hráč

136 postů
414 reputace

IGN: bodlacek
Od rakvik » přes 3 let

Zdravím,

jak bylo psáno, tak jsi přístupu i zneužil, zde je důkaz: CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online, ban je tedy oprávněný a není zde co řešit.






Milujete dobré jídlo? Následujících pět měst je pro vás jako stvořených -  JenProCestovatele

"Food is love Food is life"



poslikkarmy
Hráč

28 postů
2 reputace

IGN: poslikkarmy
Od poslikkarmy » přes 3 let

ja to nepopiram

xd give Ozi155 sharpness 7 D: