Pravidlo 3.4.3 • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj, chcel by som sa informovať trošku viac o pravidle:
3.4.3 Hráč má zakázáno dlouhodobě (více než 1 den) vystupovat jako součást týmu na více ostrověch současně pro obohacení sebe nebo jiného hráče.

 

Ak tomu správne chápem, nemôže mi kamarát poskytnúť svoj napr. cobble generátor na zarábania tak, aby som nedostal ban. 

Neviem, kto takýto nezmysel vymyslel, ale nevidím nič zlé v tom, ak mi kamarát poskytne svoju farmu za niečo, čo mu na oplátku poskytnem ja. Dám reálny príklad. Kamarát postavil veľký cobble generátor, ktorý mi poskytuje. Na oplátku ja zháňam xp lahvičky, ktoré opravujú zničené krumpáče pri kopaní. Za môj minutý čas a penazí zhánania či kupovania XP lahvičiek, ktoré si neskôr rozdelíme mi on poskytuje generátor.
Ak správne rozumiem, porušujem tým pravidlo, lebo na jeho ostrove som viac než jeden deň ako člen teamu a zarábam tam peniaze.

Možno bolo pravidlo prvotne myslené tak, že je zakázané vytvárať si účet na vytvorenie ďalšieho ostrova kvôli limitom. Teda ja mám svoj ostrov, no mám max. limity teda neviem staviať ďalšie farmy na ktorých by som zarábal, tak si vytvorím účet a mám teda ďalšiu možnosť postavenia fárm, z ktorých by som zarábal. No v tomto prípade si myslím by sa jednalo skôr o zneužívanie multiacc, preto píšem tento príspevok, či by mi to mohol niekto normálnymi argumentami vysvetliť.

Pekny deň
Bot
 








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Ne, to pravidlo se tam dalo kvůli nám protože my máme ostrov kde je ig farma a používáme jí (používali samozřejmě) takže to je jen z důvodu aby když máš team někde aby si mu nemoch prodat např celej ostrov







ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
Kari_cz said: Ne, to pravidlo se tam dalo kvůli nám protože my máme ostrov kde je ig farma a používáme jí (používali samozřejmě) takže to je jen z důvodu aby když máš team někde aby si mu nemoch prodat např celej ostrov

Neviem úplne, ako by si predal/a celý ostrov. Majitel ostrovu je zväčša svojprávny a dáva člena týmu hráčom, ktorým dôveruje. V inom prípade sa dáva len pomocník - dočasné práva.
Ja mám prístup na jeden ostrov, kde je jedna farma ktorú môžem využívať, lebo som dohodnutý s hráčom že niečo za niečo. No bohužiaľ ak by som ju používal, porušujem toto stupidné pravidlo (ak som dobre pochopil jeho znenie). Preto vzniklo toto vlákno, lebo tomu buď nechápem, alebo ho vymyslel/navrhol nejaký jednoduchý človek.

//Prípadne ho navrhol niekto, len aby uškodil danému hráčovi. Niečo podobne, čo robia mne v inom zmysle



 








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

@saffers






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



saffers
Majitel

5348 postů
7524 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

 

cílem tohoto bodu je omezit počínání některých hráčů, kteří mají více ostrovů pro obejití různých limitů, které se vážou na 1 ostrov nebo kterým kamarád propůjčil svůj ostrov s téměř všemi právy, i když reálně prakticky nehraje.

Je ale pravda, že může být vyloženo i jinými způsoby, takže ještě bude upřesněno.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
saffers said:

Zdravím,

 

cílem tohoto bodu je omezit počínání některých hráčů, kteří mají více ostrovů pro obejití různých limitů, které se vážou na 1 ostrov nebo kterým kamarád propůjčil svůj ostrov s téměř všemi právy, i když reálně prakticky nehraje.

Je ale pravda, že může být vyloženo i jinými způsoby, takže ještě bude upřesněno.

Samozrejme že takýto hráči sú problém, preto by som navrhol sa pozerať na hráčov jednotlivo. Teda hodnotiť jednotlivcov podľa toho či ide o zneužívanie alebo ide len o kamarátske vzťahy prip. výpomoc či dohodu, ako som spomínal v správe nižžie. Ja osobne chodím na kamarátov ostrov "zarábať", no je tam dohoda a ostatné veci. Osobne si neviem predstaviť, že by som dostal ban za toto. Nedávalo by mi to vôbec zmysel.

Vopred díky za úpravu a prípadne hodnotenie jednotlivo nie ako celok.

@saffers