Na minicrafte neexistuje redstone block • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Zdravím,

najprv som to chcel poslať len Saffovi, ale reku, určite sa chcete zasmiať aj vy ostatní hráči, ako "NE"....funguje redstone na minicrafte.

Poprosil som preto kamaráta, ktorý má nahravací program, aby urobil záznam z mojej farmy.
Tu ho máte: https://ctrlv.tv/B43m

Kedže redstone hodiny mi nefungovali, resp. fungovali ale signál sa záhadne stratil ako Vietnamec na Slovensku, poprosil som kolegu, ktorý mi pomohol vymyslieť hodiny cez hoppre. S úplným nadšením, že konečne sa mi nebude strácať signál v repeatroch.

A tak sme to na obed postavili. Ako plynul deň, tak plynula logika redstone na minicrafte. Deň neuplynul, no logika bohužial áno. Hodiny cez hoppre záhadne prestali fungovať. 

A teraz vážne.
Prosím vás, opravte to. Nefungujú mi farmy a neviem zarábať ťažké peniaze.

Príde mi, ako by sa vždy v nejakom čase vypínal redstone na pár sekund. Neviem, či niečo také by mohlo byť. Tak preto prosím vás odborníkov (samozrejme aj Gejmron), aby ste sa na to pozreli.

Prajem krásny zvyšok dňa.
S pozdravom,
Váš Botík

@saffers @randomjmeno








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

zabudol som označiť mistra na redstone @tomasc
Sorry za dalsi koment, ale v úprave to neoznacuje. ne...funguje to ako redstone:D








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Hoj,

Nič proti, ale ty sám si mne kedysi dal ban za takéto podobné redstone hodiny, ktoré som mal na SB :-D

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Redstone hodiny a ban?:D tak neviem, či myslíš ten hýbajúci sa armorstand, ktorý aktivoval chunky aby si zarábal, ale za obyčajné hodiny by som ban nedával. A poprosím vyjadrovať sa k veci, žiadam o opravu a pomoc.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Hoj,

Práveže tie hodiny boli obyčajné. Nemal som ich na zarábanie money, ale len na jednoduchú aktiváciu vody, ktorá je možná dosiahnuť i cez tvoje hodiny. S chunkami to nemalo nič spoločné.

Keď už sme pri tom, tak ak sa dobre pamätám, tak tiež sa mi bugovali na Sb tieto hodiny ako máš ty tu na OB a preto som spravil iný stroj, ktorý sa nebuguje, ale za ktorý som mal trest.

Milenoškovo

Edit. Už ani neviem, či sa to vôbec fixlo nejako na Sb tento istý problém. 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Nepamätám si, že by som všeobecne niekomu dával za niečo takéto ban. Ak áno, možnosť nahlásenia ma Tomášovi či Saffovi bola. Dôkazy som si robil vždy, takže stačilo napísať sťažnosť a vyžiadať dôkaz.

Už poprosím nespamovať, nech sa konečne niečo dorieši a opravi.

 








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Hoj,

Poslednú správu teda napíšem a už to tu nebudem zahĺcať podľa priania.

Je super od teba, že to hlásiš ako chybu, ktorú chceš opraviť, aby si mohol zarábať ťažké peniaze, ale mám tu menšiu myšlienku. Prečo sa na túto vec nepozrieš z oboch strán?

Z pohľadu servera je super ako som už písal, že vec je nahlásená a bude sa pracovať na jej oprave.

Ale z pohľadu hráča by si nespravil lepšie, keby využiješ tieto redstone chyby vo svoj prospech? Keď to nefunguje tebe, tým pádom to nefunguje ani ostatným hráčom. Není lepšie vymyslieť nejaký vhodnejší časovač, ktorý bude fungovať hlavne iba tebe na serveri, tým pádom budeš mať zaručený obnos ťažkých peňazí a nikto iný nebude vedieť tak zarábať ako ty?

Samozrejme toto nie je žiadne extra využitie chyby, teda určite trest by si nedostal, keby sa s touto situáciou poperieš po vlastnom.

Toť za mňa všetko už.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Všetky itemy z farmy dávam zadarmo hráčom. To "ťažké zarábanie" som napísal zo srandy. Kedže mám všetky hoppre napojené na dropper, ktorý to hádže hráčom, nebaví ma pri každej farme, ktorá nie je plne automatická (napr. cez observer) to 5x do dňa zapínať, lebo to server nejakým spôsobom vypne. 

Ak by som už čosi vymýšlať mal, môj ostrov je zrejme veľmi zaujímavý, kedže nie je deň, aby som nevidel, že mi niekto okolo neho neletí a nekuká čo je v ňom. Samozrejme načíta si chunky a potom cez replay mod mi prezerá čo mám kde a ako urobené. Takže vymyslieť niečo také fajn, ale schovať to tak, aby to nikto nevidel by bolo nemožné. Samozrejme ako som písal vyššie, budem rád, ak minicraft nebude výnimkou, kde redstone bude takto blbo "fungovať".

Takisto ak som sa už rozpísal tu dopíšem, že automatické sklady - triedičky ak v tom čase fungujú, prepadáva sa mi filter do truhly. Teda to je ďalšia vec, čo by sa týmto vyriešilo. Ozaj ja osobne nemám čas a chuť denne nastavovať filtre a spojazdnovať farmy kvôli chybám a bugom na serveri.



 








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Já se k tomu jenom jednoduše vyjádřím, ono to dělá nějaký Redstone plugin takže ty aby ti to znova fungovalo musíš znova rozbít ten Redstone co je napojeny na hopper a vrátít ho spátky a jede znova jako nový. Podle mě by se to nemělo nějak upravovat a nechat to jak to je protože to aspoň nutí hráče kontrolovat svoje Redstone hodiny







SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let
Kari_cz said: Já se k tomu jenom jednoduše vyjádřím, ono to dělá nějaký Redstone plugin takže ty aby ti to znova fungovalo musíš znova rozbít ten Redstone co je napojeny na hopper a vrátít ho spátky a jede znova jako nový. Podle mě by se to nemělo nějak upravovat a nechat to jak to je protože to aspoň nutí hráče kontrolovat svoje Redstone hodiny

Jakoby... jo i ne, kdybych chtěl ty hodiny kontrolovat... tak tam sám mohu stát a mačkat páčku nebo čudlíky :D ty hodiny jsou od toho... aby jely pokud je někdo v okolí toho chunku.... neříkám, že byb ylo super 24/7 mít puštěno milliardu redstonu to zase ne.... ale alespoň když je někdo v okolí např 3 chunků by to mohlo fungovat normálně nebo ne ten redstone ? :D Btw ano ono to pak bude fungovat... ale mi tu řešíme proč to nenefunguje normálně... i mě před 2 lety cca týden než jsem nastoupil na post zk.buildera jsem na skyblocku řešil podobný problém.... Koukám vyřešený není do dnes :D šlo o měničku a sklad na shulker boxy, které se bohužeeeel střídali jinak než měli kvůli nevýraznému ale znatelnému zpoždění(bych tomu řekl) hopperů. Osobně bych navrhoval aby to fungovalo jak má.. spousta redstone obvodů dovolím si říct, že 80% složitějších... a ne jen ty na puštění vody a sklizení obilí, počítá s tím, že je to načasováno dobře.. a ve spostě obvodech by stačil 1 jediný tik redstone repeatoru navíc... a vylije se ti např. láva z lávových 3x3 dveří na redstone.. a časuj to pak znova :D stalo se mi to 4x s vodními dveřmi :D Ale jak říkám.. jen můj názor klidně můžeme chodit místo redstone hodin klikat páčkou nahoru a dolů :D příště místo hopperů začnu využívat římské aquadukty :3

SadEmo :3






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt