Žádost o unban - brano • Minicraft.cz



brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

1. Důvod banu:cheatingg

2. Datum a čas banu:8.3 18:17

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný

4. Nick admina, který ban udělil: 100ry_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Pretože nemám cheaty a chcem video kde su ževraj vidno

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: lobby








olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

@100ry_






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
no žiadosť vypadá dosť chabo, mohol si nabrať aspoň snahu to napísať normálne, ale k veci.
Bol si sledovaný už dlhší čas či už mnou, alebo aj niekým iným, pretože som si všimol, že si sa nejak rapídne "zlepšil" behom chvílky z ničoho nič. Neviem koľko máš presne už banov za cheaty, ale nejaké 3-5 tam je určite, ak nerátam ten môj. Strašne sa mi ale páči ako sa spraváš či už ku mne alebo aj ostatným hráčom na discorde, keď si myslia, že cheatuješ. Snažíš sa strašne byť vážny a chovať sa dospelo, ale ešte na to proste nemáš. A ešte láskavo nepíš o mne bludy iným hráčom o mne, prikladáš si tym viac do kotla.
Pridám ešte jeden zaujímavy fakt. :D Prečo sa bojíš ísť všade inde 1v1 v pottkách? Pretože máš ban na všetkých 1v1 serveroch, kde to len ide? Dokonca aj na serveroch, kde musíš mať reach minimálne 3.5, aby ti ten ban vôbec dali? To mi príde úbohe.
Tu ti pošlem 2 videa, z toho jedno je moje. - https://www.youtube.com/watch?v=G5d2uoWT5xs, https://www.youtube.com/watch?v=2Ub79Pj5okA
Užívaj dník,
100ry.


 






Hey G

 



brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let

Vôbec sa nebojím isť 1v1 to si kde prosím ťa zobral ?

a ešte šak na tom videu nemáš vôbec aim XDDD ďalší ma fov 10000

a toto su dôkazi no paradne

 








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
čo sa týka toho 1v1, mám zopár screenshotov ohľadom toho, takže mi tu nevyvracaj fakty.
Áno, nemal som tam moc aim, ale nič nemení na  tom, že mi to legit určite nepríde. To prvé video je viac sus ako to druhé, s tým tiež súhlasim. Len u toho druhého mi príde tiež divný ten koniec.
Cheatoval si už aj v minulosti a ono sa to už s tým hráčom budem tiahnúť stále viacmenej. Nie že by som to poznal na vlastnej koži, len hovorím iba to, čo sa mi osvedčilo.

100ry






Hey G

 



brano
VIP

9 postů
8 reputace

IGN: brano
Od brano » přes 3 let
pred 2rokmi (som cheatoval)