ŽÁDOST O UNBAN - freezeinfection • Minicraft.cz



freezeinfection
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: freezeinfection
Od freezeinfection » přes 3 let

 

  1. Tvůj nick na serveru-freezeinfection
  2. Důvod banu -fly-hacky
  3. Čas a datum banu uz to bude kolem 1 a půl měsíce od toho kdy jsem dostal ban
  4. Nick admina který ti udělil ban olmiklp
  5. Druh banu Dočasný 
  6. Uveď proč chceš unban protože tento server mám rád a nechci se ho jen tak vzdávat

Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný- je oprávněný hacky jsem vážně měl ale nechtěl jsem je nějak používat proti hráčům jen jsem je chtěl vyzkoušet protože jsme se o tom bavili ve škole a jak jsem to jenom použil(fly) tak jsem dostal ban naposledy říkám že bych to furt nepoužíval.Předem děkuji za odpověď nepatřím mezi ty lidi kteří hackují.

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Ahoj @freezeinfection, uprav si žádost podle osnovy. Teprve poté se to bude řešit. Nemusíš vytvářet další vlákno, jen klikni na edit vpravo nahoře u tvého stávajícího postu tady.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let

Zdravím, Poprosím hráče kteří nemají nějaké důkazy, aby sem nepsali, děkuji.

 

-Hoorse55cz






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Hezký den,

Trest ti zruším pod podmínkou že příště bude delší již nenesoucí správné délky dle Banovacího pořádku, kdy má podmínka bude trvat 6měsíců čiže ode dnešního dne 11.02/2021 do 11.08/2021. Odbyl jsi si půlku trest, myslím že jsi si to zamapatoval, no pro jistotu ti udělím tuto podmínku.

//edited"Vyřešeno - lock"//

S pozdravem Olmajz

 

 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104