AC u farmy • Minicraft.cz



Studa
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: Studa
Od Studa » přes 3 let

Ahoj hele jsem tu na serveru nový a šel jsem si na skyblocku farmit job - lovec.

Ale nějak po půlhodině jsem dostal ban na 10 dní od 100ry_

Prosím o nějaké zkrácení banu na serveru.

Díky pokud si to někdo přečetl 

 

 

Ahoj to jsem zase já .

Já jsem nevedel ze se nesmi používat AC.

muzete mi toaspon o 3 nebo 2 dny zkratit.

Už slibuju ze si AC odinstaluji








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Ahoj @Studa, edituj si příspěvěk podle osnovy (první vlákno v sekci žádostí o ub). Stačí kliknout vpravo nahoře na tlačítko edit u tvého stávajícího postu než vytvářet zbytečně další vlákna.

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » přes 3 let
Zdravím, Afkování u farem je zakázáno. Navíc u tebe byl jasně dokazatelný AutoClicker - Hity šly opakovaně po úplně stejné době. Za mě je BAN oprávněný. Každopádně sem označím admina, který ti BAN udělil, aby se k tomu tež vyjádřil. -> @100ry_





DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
afkoval si u farmy a mal zapnutý AC, čo si nemyslím, že je v poriadku. Po väčšej a dôkladnejšej analýze si hitoval aj keď tam žiadne monštrum nebolo.
100ry






Hey G

 



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 3 let

Ahoj,
možno ak by si to lepšie zargumentoval a nenapísal by si, že si nevedel, že sa AC nesmie používať, tak by som aspoň uvažoval. Takto tvoja žiadosť o unban stráca zmysel, pretože bohužiaľ tvoja neznalosť pravidiel ťa neospravedlňuje.

Zamietam.

100ry






Hey G

 



Koolyc
Sponzor

67 postů
36 reputace

IGN: Koolyc
Od Koolyc » přes 3 let

Zamykám






E-Mail: Koolyc@minicraft.cz