Unban Ibalgin5000 • Minicraft.cz



Ibalgin
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: ibalgin5000
Od Ibalgin » přes 3 let

Dostal som ban za x-ray ktorý som nemal a to v dobe kedy som nebol ani na servery

1. Ibalgin5000

2. X-ray Ktorý nemam

3. 28.11.2020 - 0:49

4. CocoWolffy

5. Dočasný

6. Pretože som tam začal hrať a niekto mi hodil dobre veci + su tam dobrý ľudia a baví ma to

7. Pretože som nemal x-ray a v čase banu som nebol ani na servery

8. Nemam








_SIBERIAN
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: _SIBERIAN
Od _SIBERIAN » přes 3 let
@CocoWolffy







CocoWolffy
Sponzor

4 postů
2 reputace

IGN: CocoWolffy
Od CocoWolffy » přes 3 let

Zdravím, na tvojek IP adrese boli nájdené účty s aktivným banom, takže ban ti ostáva. Každopádne ja svoj dôkaz k Cheatom mám. @Ibalgin








samo170
VIP

7 postů
0 reputace

IGN: samo170
Od samo170 » přes 3 let

Takže to že na mojej IP je viac účtom na ktorých je ban znamená že ostane aj mne ?? Ja niesom človek ktorý ma ban na viac učtoch ak myslite flicker123, G1kas ja to niesom sú to moji súrodenci za ktorých ja nemôžem a ak mi ten ban ostane prečo až na 6 mesiacov ?

Ďakujem no nečakám že to pochopíte.








Ibalgin
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: ibalgin5000
Od Ibalgin » přes 3 let

tu správu hore som písal ja ako Ibalgin ale brat bol prihláseny na tomto pc na inom účte a som si to nevšimol








CocoWolffy
Sponzor

4 postů
2 reputace

IGN: CocoWolffy
Od CocoWolffy » přes 3 let

Čo sa týka IpBanu... áno, ban ti ostáva, ak máš na ip zabanované nicky. Počíta sa to potom ako obchádzanie trestov. Chápem ťa, je možné, že cheatovali tvoji súrodenci a ty za to nemôžeš. Ale napriek tomu mám video ako si kopal a som presvedčená, že ten xray máš/mal si. A na 6 mesiacov je za to "obchádzanie banu" . Trest je zdvojnásobený. A čo sa týka súrodencov... Na 1 stranu ťa chápem, že za nich nemôžeš ale na 2. stranu ja si nemám ako overiť že tých súrodencov máš, a cheatovali fakt oni. Prepáč, ale bohužiaľ to nejde.








Ibalgin
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: ibalgin5000
Od Ibalgin » přes 3 let

Ok ja ti rozumiem ale mam aj tak 1 vec ktoru by som chcel vediet na ujasnenie a to kedy som bol prihlásený naposledy a či to bolo v tu dobu ako som ´´cheatoval´´ len si chcem overiť či nechatovali na mojom účte ak to je možne ďakujem.

Lebo to by bolo premňa asi najlogickejšie vysvetlenie lebo ja som si isty že som nechetoval.








CocoWolffy
Sponzor

4 postů
2 reputace

IGN: CocoWolffy
Od CocoWolffy » přes 3 let

Prepáč ale takéto informácie sa hráčom neposkytujú. Tvoj nick bol online približne v noci medzi sobotou a nedeľou. Každopádne to zkontrolujem.








Ibalgin
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: ibalgin5000
Od Ibalgin » přes 3 let

Ďakujem to znamená že táto žiadosť je uzavretá ale prosim ak môžeš prosim pozri sa na prípad G1kas lebo on si zakupil unban a ma ban za obchadzanie banu na nick flicker123 

a dostal ho od teba 

Ďakujem to bude všetky v prípade ak je nieje možne mi poskytnuť tie údaje








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

Na žádost a vyřešení, vlakno zamknu.

- deviii






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“