Unban - SwagMartinFenin • Minicraft.cz



SwagMartinFenin
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: SwagMartinFenin
Od SwagMartinFenin » přes 3 let
  1. SwagMartinFenin
  2. Obchazeni trestu
  3. 19.11. 20:33
  4.  _Bodlacek
  5. dočasný 
  6. Chtěl bych poprosit o unban.Na serveru jsem strávil docela dost svého volného času a chtěl bych si ještě zahrát...
  7. Prostě jiný dobrý survival není a je to u vás super ...
  8. Důkazní materiál (Nepovinné).

//edit olmík// Změna pojmenování vlákna //








majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

Dostal jsi ban pravem takže jsi něco udělal co porušilo pravidla. Takže máš jen dvě možnosti buď počkat aź ti vyprší ban anebo si koupit unban. Ale podle AT hádám źe dostaneš větu źe urban se zamítá.

majlo






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



maximilian61
Hráč

19 postů
12 reputace

IGN: Maxmilian61
Od maximilian61 » přes 3 let

Zdravím, prosím aby hráči co o tom nemají ponětí, co se stalo a o jakou jde situaci nevyjadřovali. Myslím si že to je zbytečný, určitý člen AT co udělil ban hráčovi si jasně objasní důvod trestu.

Maxík








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let
Zdravím, čo napísať o tom, či si myslíš, že je ban oprávnený, alebo nie? Pokiaľ si ale obchádzal už prebiehajúci ban - dĺžka banu sa automatocky zvyšuje. Ak si mal pocit, že bol pôvodný ban udelený neprávom, mal si to riešiť vtedy. S podravom, Irie







olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

@_Bodlacek






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



rakvik
Hráč

136 postů
414 reputace

IGN: bodlacek
Od rakvik » přes 3 let

Zdravím,

o unban sis měl žádat, když jsi na svoje druhé účty dostal ban, miku123 - Cheating, JouJou_mou - Xray, Averzyy - Spambot.

Myslím, že kdyby ses u nich přiznal, tak by se ti bany možná zkrátily, ale vzhledem k tomu, že jsi se místo toho připojil za nový účet a začal všechny tyto bany obcházet, tak jsem se rozhodl udělit IP ban, na který ti unban nedám, protože je už na unban pozdě.

Také bych byl rád, aby jsi příště psal celý důvod trestu: Místo "Obchazeni trestu", "Obchazeni trestu [miku123, JouJou_mou],

Unban zamítám a vlákno zamykám.

_Bodlacek






Milujete dobré jídlo? Následujících pět měst je pro vás jako stvořených -  JenProCestovatele

"Food is love Food is life"