Nether • Minicraft.cz



majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

Nazdár

Napadla mě  taková věc která by trochu sjednotila hráče a to obnovení netheru na survivalu. Je zdemolovaný od 0 po 20 bloků. Myslím ,že by to sjednotili hráče tím že už nebudou moct odbouchnout postel atd. Protože teď to hráči nemohou udělat a je to docela nefér pro ně. Protože ti co to udělali se chlubí hrstku netheru ingotů. A proto zakládám anketu o obnovení netheru.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAGwFf2kbUfPMyymWs78dugnQCbGitmaQzhgNn603h3MbKLQ/viewform?usp=sf_link






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



Szyho27
Helper+

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, není to zase tak špatný nápad.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Tento návrh padol na serveri, kde zahlasovalo o obnovenie netheru celkom dosť ľudí, takže už je to v riešení. Hlavný problém ale je, čo s reskami v pekle? Keď sa nechajú 2 svety, tak to bude zbytočne zahlcovať priestor. Čo sa týka tých explozií, tak tie už sú celkom dlho zakázané na serveri a hráči už majú tie ingoty získané normálne, než cez expózie. 

Mne sa páči myšlienka, keby sa to spravilo na spôsob taký, že v pekle by nešli zakladať resky > tým by sa dalo peklo resetovať kľudne aj každý mesiac a nebol by s tým taký problém.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Souhlasím s MILENAJETETA v tom smyslu, že by nešli zakládat residence v pekle, umožnilo by to jak již psal resetovat nether v nějakých časových intervalech, a pro hráče by to bylo též více motivující. Ovšem co nyní s netherem a co s residencemi nyní v něm? Možné by bylo i nechání si nějakého odškodného za smazání své residence kde by členové postupně nether čistily od residencí a stejně jako starý sv svět by se po určité době smazal, ovšem nebylo by to tak dlouho, tak měsíc až dva.. Poté po smazání samozdřejmě bez možnosti jakékoliv náhrady za ušlou škodu v pekle. 


olmík






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

No tak na hodně reskách nic není jen si chtěly udělat svůj prostor aby tam nikdo nekopal tak by se mohl založit email kde budou psát hráči resky a vy hodnotíte jestli jim to zkopírujete a pak dáte do netheru3.   






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Čím skôr padne rozumný, premyslený návrh na to, čo so starým netherom a reskami v ňom, tým skôr sa to vie zrealizovať. Najlepšie by bolo, aby ten návrh nezahŕňal vôbec WE a s ním úkony spojené.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Mazzuleth
Sponzor++

887 postů
372 reputace

IGN: Mazzuleth
Od Mazzuleth » přes 3 let

Zakazovat residence v netheru je blbost. Na TechnicSurvivalu jsou 3 nethery a do nedávna se v žádném z nich nemohla vytvořit res. Tudíž to zkomplikovalo i tu technickou část, což je vlastně existence strojů, které dokáží získat suroviny z netheru. Tohle opravdu nemohlo napadnout někoho s racionálním uvažováním. 

Proč to tedy zavádět na survival? Nether je esenciální část survivalu a nevidím důvod, proč tam zakazovat residence. Existuje tolik různých farem, staveb a dalších způsobů, co vlastně v netheru můžeme udělat a opravdu nám to chcete takhle bezpáteřně vzít? Na TechnicSurvivalu to již mělo své následky, nenechte je zbytečně vyskytnout i zde. 

Přenášení resek je velmi blbý nápad, tím by se nový nether zničil. Z osobních zkušeností je to ta nejhorší věc, co se kdy mohla vyskytnout. Přenášet stovky residencí mezi tím řešit mizení věcí, které to přenášení zavinilo. Hráči si vymýšlí, co jak chtějí a jak jim není vyhověno, vytvářejí konflikty. 

Možný návrh

  • Přidání surovin z netheru do shopu
  • Vytvořit těžební svět
  • Počkat na další verzi MC, kde bude jiná generace světa (jeskyně) a při tom vytvořit nové světy.

 






Moralizujeme společnost



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Čo sa týka toho TS, tak donedávna ani noví hráči nevedeli, že tam nejaký nether a end je. Zmenilo sa to až viac menej pridaním nových svetov, ktoré sú teraz využívané o dosť viacej, než bolo predtým.

Čo sa týka tých strojov v pekle, tak o aké konkrétne veci ide?

Farmy > hráč si kúpi vajíčko monštra a môže pokračovať.

Stavby v pekle > stačí si zakúpiť / vyťažiť bloky a postavať to na obyčajnom svete. 

 

Zatiaľ ma napadla iba enderman farma, ktorá sa oplatí v ende na resku. 

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Mazzuleth
Sponzor++

887 postů
372 reputace

IGN: Mazzuleth
Od Mazzuleth » přes 3 let

Stroje: Quarry, která dokáže suroviny z netheru těžit jen v netheru.

Ohledně farem, co například Wither Skeleton? Nekoupíš si ho...

Ohledně staveb, co jsem někde viděl, tak lidi dost využívají to "Nether světlo", či jak to mám říci. Prostě to oranžové, nevím, jak to mám vysvětlit. Někteří navíc využívají rychle tekoucí lávu buď k nějakým farmám nebo strojům.






Moralizujeme společnost



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Ohľadom stroja Quarry, tak to teraz netuším, čo konkrétne to je.

Čo sa týka fariem a eggov, tak nie je problém to pridať do shopu.

Taktiež to Nether Svetlo, tak to tiež neviem teraz čo si predstaviť pod tým.

Ale samozrejme, pár nevýhod sa nájde ohľadom toho zákazu resiek. Ale to už záleží od hráčov, či chcú dajme tomu každomesačný restart netheru, alebo radšej podobné starosti s reskami, ktoré to budú brániť.

Ten najväčší "brzdič" restartu nethera vidím v hráčskych stavbách / reskách. Zachovanie oboch netherov mi tiež nepríde super podľa dostupných informácií, kde sa to miesto na survival extrémne rýchlo znižuje. 

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz