Event • Minicraft.cz



majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

Dobrý den

Chci se zeptat jestli si můžu udělat nárok na přivlatnění eventu LuckyArrow. Nechci aby si tento ůplně nový event někdo přivlastnil nebo zkopírolal.

Díkes majlo

 






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Druh eventu si môžeš sem zapísať, že máš ako prvý niečo také na serveri (surv, ob, sb....), ale kopírovanie, prípadne inovatívne zmeny nedokážeme zabezpečiť, že to niekto nespraví. Dokážeš to spraviť jedine tak, že tvoj event skryješ pred komunitou, no následne mi príde zbytočný.

Čo sa týka AT, tak ten ti určite nebude brať tvoj event, prípadne kopírovať.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 3 let

Zdravím,

jednalo by se ze stranu hráčů o porušení ohledně copyrightu nebo viz pravidlo 3.2.7. Musel bys, ale prokázat, že jsi strůjcem toho eventu a nenašel jsi ho někde na internetu. Současně bys musel sám tyto eventy nahlašovat, pokud by členové AT nevěděli, že tvůj event je chráněn proti kopírování. Sice to je v rozporu s větou co jsem psal, ale eventy se často rozšíří mezi hráče a je obtížné potom zjistit, kdo je prvotní majitel.

V případě prokázání tvé prvotnosti, potom AT bude tvůj event chránit z pohledu duplikací.

 

S pozdravem,
TomasC








majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

A jak bych si to teď mohl označit tak že jsem toho majtel?






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



Desting_
Sponzor

142 postů
93 reputace

IGN: Desting_
Od Desting_ » přes 3 let

Ahoj, 

napiš mi prosím napiš mi zde na webu soukromou zprávu nebo maila na desting_@minicraft.cz, kde napíšeš jméno residence a popis toho eventu (Název, průběh, pravidla atd.) 

Hezký večer.

S pozdravem,

Desting_






v případě potřeby mě kontaktuj

Napiš mi email