Ban neprávem • Minicraft.cz



Honza79
Sponzor++

35 postů
1 reputace

IGN: Honza79
Od Honza79 » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru. Honza79
  2. Důvod banu. Nevhodne chovaní k AT
  3. Čas a datum banu. dnes v 15:14
  4. Nick admina který ti udělil ban. Sir_Stepan
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). Dočasný/Dočasný IP nezkoušel jsem se napojit za jiný nick
  6. Uveď proč chceš unban. Protože byl ban neprávem a členi AT se chovají arogantně
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? Protože jsem se nejak nevhodne nechoval,nepoužil jsem žádné nevhodné slovo ani nic.Jen jsem mu řekl že mě jeho názor nezajimá a že mi je ukradený že on by mi dal mute na 1h.I když ten jeho "případ" nebyl jeho.Řešil jsem zrovna mute s Koolycem a najednou se do toho začal plést celý AT. Jména lidí kteří se do toho pletli : olmikCZ,kaktusator_007,Sir_Stepan a pak koolyc s kterým jsem to chtěl dořešit.
  8. Důkazní materiál (Nepovinné). Důkaz nemám,ale všechno je určitě v logu.







Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím, 

Ban jsem ti udělil za tvé drzé vyjadřování v helpopu nejen vůči mě, ale vůči celému AT. 

Koolyc o tvém unbanu rozhodne a napíše ti sem nějaké argumenty a důkazy.






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



rakvik
Hráč

136 postů
414 reputace

IGN: bodlacek
Od rakvik » přes 3 let

Zdar,

Když už jsi mě do toho zapletl, tak se ve zkratce vyjádřím.

Ban ti byl udělen za tvojí aroganci vůči nám, příkládám sem pár důkazů ohledně mého sporu mezi tebou a mnou:

Moje upozornění, aby jsi se přestal hádat: https://ctrlv.cz/QcSO

Tvoje odpověď: https://ctrlv.cz/ODug

Samozřejme to nejsou všechny zprávy, díky kterým máš ban.

Myslím si, že je ban opravněný, ale počkám na odpověď Koolyce.

kaktusator_666






Milujete dobré jídlo? Následujících pět měst je pro vás jako stvořených -  JenProCestovatele

"Food is love Food is life"



Koolyc
Sponzor

67 postů
36 reputace

IGN: Koolyc
Od Koolyc » přes 3 let

Zdravím,

unban zamítám. Jestli ti chování, které jsi předvedl, přijde v pořádku, tak by ti nejspíš měli odebrat občanský průkaz a zbavit tě svéprávnosti.

Projevil jsi vůči nám obrovskou aroganci. Oháněl ses tvrzeními, která nebyla založena na pravdě. Snažil ses mě přesvědčit, že neznám pravidla. A takto bych mohl pokračovat do nekonečna. Upřímně můžeš být rád, že jsi dostal ban pouze na hodinu.

S pozdravem,
Koolyc






E-Mail: Koolyc@minicraft.cz