X-ray • Minicraft.cz



CrowCante
VIP

13 postů
0 reputace

IGN: CrowCante
Od CrowCante » přes 3 let

Dna 26-10-2020 času 16:03 som bol zabanovaný adminom testrgames za dôvod cheatingu a nejakého //_BrokenDevil

Ked som si povedal že si pôjdem natažit netherite pomocou x-rayu tak som si povedal nikto to nezistí ale ked nastal ten zlom kedy som dostal ban

tak som si povedal "tak čo prežijem"

ale na den na to som zistil že anonymne som na tom serveri hral z hráčmi z inej hry a chceli tam práve v ten moment hrať, vtedy som si uvedomil že ked

zoberete človeku niečo na čom bol závisli ako príklad si dajte hocijakú vec v vašom dennom používani , tak mu zoberete kus seba čo v mojom prípade boly premárnene hodíny na Youtube 

pozeraným videií ktoré ma nevedeli uspokojit. Preto prosím o unban a keby sa ešte niečo také stalo že by som bol pristihnutý pri cheatingu tak si prosím Perma Ip ban bez žiadnej spätnej väzby ktorá by mi vedela ten ban zrušit. Dakujem za prečítanie a dúfam že sa zmilujete nadomnou :D






Mám rad ked mi slnko spáli tak kožu že z toho dostanem rakovinu kože

 



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@CrowCante uprav si žádost podle osnovy, pak se to bude teprve řešit. A laskavě nezakládej nová vlákna, to je k ničemu. Pro úpravu stačí editovat tento post, co už tu máš. (Pravý horní roh tvého postu)

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



CrowCante
VIP

13 postů
0 reputace

IGN: CrowCante
Od CrowCante » přes 3 let

Dobre neviem ako toto funguje odpoved napíšem ešte dna 31.10,20






Mám rad ked mi slnko spáli tak kožu že z toho dostanem rakovinu kože

 



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

Ahoj řeknu ti to takhle ty jsi ten x-ray vůbec neměl používat mohl jsi čekat, že se to nějaký člen AT dozví a dostaneš za to trest.

Je sice milé, že sis to uvědomil no ale tak žádosti o unban nefungují. Za to jsem ale ráda, že ses přiznal a uvědomil sis, co jsi udělal za chybu. Popřemýšlím o zkrácení banu možná i o úplném ukončení. Ale to si jistá nejsem no více se dozvíš nejpozději do jedné. Postnu tu, jak jsem se rozhodla mezi tím nad tím popřemýšlím a prokonzultuji s Vedením či někým jiným.

- Devi






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » přes 3 let

Zdravím, rozhodla jsem se tak, že ti unban nedám, ale ban ti zkrátím, protože jsem samozřejmě hodná osoba. Pokud ti nebude vyhovovat moje zkrácení, tak je tu další cesta, jak se dostat na server a to je koupení unbanu. No, ban budeš mít na 1 měsíc doufám, že jsi rád. A že se toto znova opakovat nebude.

Zkrácení banu ti uděluji už jen z důvodu toho, že ses přiznal a nezapíral to.

Přeji hezký zbytek dne, Devi.






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Musíš to ještě zamknout Devi






Šulínek.



CrowCante
VIP

13 postů
0 reputace

IGN: CrowCante
Od CrowCante » přes 3 let

Vážim si skrátenie trestu a to z IP permou myslím vážne.






Mám rad ked mi slnko spáli tak kožu že z toho dostanem rakovinu kože

 



Felixidk
Sponzor++

92 postů
86 reputace

IGN: mnauu
Od Felixidk » přes 3 let

Vyřešeno, zamykám. 🔒






ahoj:)