Unban CClare • Minicraft.cz



falsebannedagain
Hráč

16 postů
10 reputace

IGN: CClare
Od falsebannedagain » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru. CClare
  2. Důvod banu. Cheating
  3. Čas a datum banu. dnes v 20:10
  4. Nick admina který ti udělil ban. MatinoTekkit
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). Docasny
  6. Uveď proč chceš unban. Tak asi nemam cheaty
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? Tak sa pripojim na funcreative zapnem speed hack na lunaru a dostanem ban (ironia) aby vedeli dotycny
  8. Důkazní materiál (Nepovinné).  jj










134 postů
reputace

IGN:
Od » přes 3 let

Ahoj,

tvoju iróniu absolutne nechápem. Ak sa nemylím tak /speed je až od hodnosti VIP takže je samozrejmosťou ak využívaš niečo také čo nemáš povolené, tak mám právo ti udeliť trest. Samozrejme ja netrestám bez dôkazov takže jeden tu priložím: https://drive.google.com/file/d/1rfzALwa_gfjvxK2TwyxO-eJpvvYogyuy/view?usp=sharing Ak sa ti dôkaz nejako nepáči tak s radosťou ti spravím Ediciu priamo pre teba, aby si sa lepšie videl. Už iba za tvoju drzosť by som ti žiadosť zamietol.

Mato








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
MatinoTekkit said:

Ahoj,

tvoju iróniu absolutne nechápem. Ak sa nemylím tak /speed je až od hodnosti VIP takže je samozrejmosťou ak využívaš niečo také čo nemáš povolené, tak mám právo ti udeliť trest. Samozrejme ja netrestám bez dôkazov takže jeden tu priložím: https://drive.google.com/file/d/1rfzALwa_gfjvxK2TwyxO-eJpvvYogyuy/view?usp=sharing Ak sa ti dôkaz nejako nepáči tak s radosťou ti spravím Ediciu priamo pre teba, aby si sa lepšie videl. Už iba za tvoju drzosť by som ti žiadosť zamietol.

Mato

MatinoTekkit said:

Ahoj,

tvoju iróniu absolutne nechápem. Ak sa nemylím tak /speed je až od hodnosti VIP takže je samozrejmosťou ak využívaš niečo také čo nemáš povolené, tak mám právo ti udeliť trest. Samozrejme ja netrestám bez dôkazov takže jeden tu priložím: https://drive.google.com/file/d/1rfzALwa_gfjvxK2TwyxO-eJpvvYogyuy/view?usp=sharing Ak sa ti dôkaz nejako nepáči tak s radosťou ti spravím Ediciu priamo pre teba, aby si sa lepšie videl. Už iba za tvoju drzosť by som ti žiadosť zamietol.

Mato

Ahoj, já jen že, pokud má ToggleSprint, tak tam je funkce že může být rychlej. (jen pokud je to na creativu)








Kiri
Hráč

21 postů
16 reputace

IGN: BlessedForever
Od Kiri » přes 3 let

Cau takze toto je uplne bezvyznamny ban bcs na lunare kdyz letas a drzis toggle sprint letis 4x rychleji.

 

https://youtu.be/RYnYl9sgSGM zde je to videt (v levo nahore)








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Pardon, ale pokud cokoliv nějak klient takto upravuje nebo přidává takovéto věci, tak to už není ten váš super AntiHackClient. Toto se normálně může vzít jako úprava klienta a nikoho nezajmá co to je, prostě se to dělat nesmí. (Já jsem proti toggle sprintu i v PvP, protože to tam dělá velké věci, co jsem zjistil.) Toto je další modifikace, která by měla být banována a s banem souhlasím.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
GejmronCZ said:

Pardon, ale pokud cokoliv nějak klient takto upravuje nebo přidává takovéto věci, tak to už není ten váš super AntiHackKlient. Toto se normálně může vzít jako úprava klienta a nikoho nezajmá co to je, prostě se to dělat nesmí. (Já jsem proti toggle sprintu i v PvP, protože to tam dělá velké věci, co jsem zjistil.) Toto je další modifikace, která by měla být banována a s banem souhlasím.

Ja som sa vzdy drzal prislovia - Pokial mozes, drz usta a tvar sa, ze si hlupy namiesto toho aby si kecal a potvrdil tuto domienku. To ze s banom suhlasis sa tu s prepacenim kazdy moze vyhnojit (slovicko pre tomaska <3). ToggleSprint nie je zakazana modifikacia - chcete ju banovat, alebo jej vetvy? Napiste si to do pravidiel. Uprava klientu je aj optifine tak tu nemel hluposti.

 

Matino: Za drzost sa nedostava trojmesacny ban, takze tvoja intolerancia voci jeho ,,drzosti" je sice mila, ale nepotrebna.








falsebannedagain
Hráč

16 postů
10 reputace

IGN: CClare
Od falsebannedagain » přes 3 let

No to by nebol prispevok kde by sa inteligenciou prekypujuci Gejmronov mozog nevyjadril. Ak ani nevies ako sa pise AntiHackClient, tak si myslim ze nemas ani pravomoc sa vyjadrit k niecomu takemu. A je to fly boost, coz znamena ze to boostuje fly a nie movement speed ako si zjavne myslis. Ziadne benefity mi to nepridava, okrem balenia cajok na fc. 








TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

Asi takhle, myslím, že na creativu je dost výhod pro hráče, a není důvod si ještě nějaké přidávat. Chtěl jsem fly a výhody, tak jsem si koupil Sponzora. Ale pokud se ti nelíbí, že je na serveru zakázáno používat většinu takovýchto módů, najdi si server, kde to vadit nebude.

 






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@falsebannedagain Neřekl jsem, že to přidává speed na movement. Vím co to dělá. Urážet mě tu nemusíš. Ani ten větší speed na creativu bys neměl mít, když nemáš práva si to změnit jako premium hodnosti, tuším sponzor. @goodplayer365 to řekl hezky.

Optifine nemění nic (a když si vzpomenu, tak jste něco mluvili o reachi + 0000000.4 něco což je NIC). Pouze mód pro zvýšení FPS a možnosti zoom.

Nebudu se tu hádat, stojím si za tím, co jsem řekl a nezmění to ani vaše neustálé urážky, kterých by jste se v těchto vláknech, které o tom nejsou, mohli vyvarovat. Tím vás varuji, příště už budu požadovat trest. (falseban. & panic)

Končím.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Pozaduj si trest pre koho chces a pre co chces, to ze melies hluposti na veci nic nezmeni

K tomu goodplayerovi365 - nie je to zakazane.