Podpora, si nerobí svoju prácu. • Minicraft.cz



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

Dobrý deň hráči, dobrý deň A-T.

V posledných dňoch, som bol viac, ako 5x v podpore a nikdo nebol ochotný si ma zobrať a vyriešiť so mnou problém. Tento príspevok, je mierený na hráčku, moderátorku a podporu Devi.

Prosím vedenie, aby tento problém riešila s Devi, aby sa to nabudúce neopakovalo, poprípade degradovať sa neplnenie svojej práce, ktorá jej bola nadelená.

 

S pozdravom DaXer0.






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



DaXer0
Sponzor++

16 postů
18 reputace

IGN: DaXer0
Od DaXer0 » přes 3 let

Ešte taký menší dodatok, dnes o 12:22 som jej písal a aktuálne je 12:34 a stále som nedostal ani odpoveď, ani nič.

 

// na TS jsem dnes od cca devíti hodin. Stejně tak jako Devii mohu podporu poskytnout i já. Poke ani zpráva od tebe nepřišla.

// Edit: Testr






 

IG - @daxerko

DC - stanko!#6757

DaXer0 is here.heart



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 3 let

Ahoj,

zaprvé tady nevidím jediný důkaz. Zadruhé je nesmysl shazovat vinu pouze na konkrétního člena AT. Dalším bodem je, že TS3 není hlavní platforma, kde poskytujeme pomoc. Těmi hlavními je server, kde máš možnost /dotaz anebo /report a pak e-mail info@minicraft.cz. Nikde nevidím zmínku o tom, že bys v čekárně pouknul anebo napsal někomu z AT, je nesmysl každou vteřinu kontrolovat čekárnu, když jsou povinnosti jinde. Co se týče tvého posledního příspěvku v tomto vláknu, tak člen AT má právo být 20min AFK, pokud umím počítat, tak u tebe to bylo 12minut. Pro nedostatek důkazů a vysvětlení všeobecného principu podpory téma zamykám. 

 

Trpaslík 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek