Unban - Indestructib1e • Minicraft.cz



Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru. Indestructib1e
  2. Důvod banu. Cheating
  3. Čas a datum banu. 18.10.2020 v 22:42.
  4. Nick admina který ti udělil ban. testrgames
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). Dočasný - 3 měsíce.
  6. Uveď proč chceš unban. Zdravím, takže přišel jsem na server chvíli na skypvp.. za nějakou dobu v chatu vyskočila soutěž o SPONZOR++, SPONZOR a VIP na survivalu. Takže jsem se tam šel podívat a vyhrál jsem SPONZOR++. Poté jsem šel ještě na chvíli na build creative a tam jsem asi po pěti minutách dostal ban za cheating. Jelikož se unbany řeší dlouho a ve hře mi Moderátor nedal čanci jít na SS tak bych rovnou poprosim důkazní materiál, ať to zbytečně neprotahujeme... Vím, že na SS je už asi pozdě, ale jestli to nějak pomůže, tak půjdu. Také bych poprosil zdržení se zbytečných komentářů, které sem nepatří od hráčů. Děkuji. 
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? Již jsem psal v bodu č.6 - necheatoval jsem.
  8. Důkazní materiál (Nepovinné). Nemám.







drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let

Ahoj, pokud si Minecraft už vypl tak SS určitě nepůjde. :D Jen bych chtěl podotknout že tu nikdo na mini SS dělat neumí.

Důkaz ti pošlu tu https://www.youtube.com/watch?v=j7fQgpA1Xcw&ab_channel=NervoxN1ght

Testr se ti vyjádři později, je bačkora a ignoruje mě na discordu.

BTW vyjádřil jsem se ti tu tak rychle, abys zbytečně nečekal na důkaz apod. :D (a to že tu čekám velice dlouho)

edit: Podezřelé hity které jsem našel: 2:39 a 1:47

 

// Nervox byl rychlejší, mé vyjádření zatím netřeba. -Testr

 








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

nevidim co je konkretne na tom cheating. Podozrele hity si mozes strcit vies kam, to ti nikto nezozerie, kedze to moze byt dosledok lagu, alebo serveru.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Musím sa pridať, tiež nevidím žiaden cheating.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
imperturbable said:

nevidim co je konkretne na tom cheating. Podozrele hity si mozes strcit vies kam, to ti nikto nezozerie, kedze to moze byt dosledok lagu, alebo serveru.

ping na serveru byl celou dobu v pohode a hrac se nelagoval bylo tam vice takovejch hitu jenze to jsem nenatacel :)








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Legenda02 said:

Musím sa pridať, tiež nevidím žiaden cheating.

Jak jsem psal u tousta nenatacel jsem vsechno par divnych hitu staci na to aby hrac byl zabanovan takze tak (alespon takto me tez zabanoval nekdo z AT:) 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Tak neviem, čo si nenatáčal, ale viem jedno, to, čo si natáčal, je úplne v poriadku. 








Indestructib1e
Sponzor++

8 postů
1 reputace

IGN: Indestruct1ble
Od Indestructib1e » přes 3 let

Zdravím,

takže nepřijde mi, že pohled z jednoho z hráčů v boji je důkazní materiál pro zabanování hráče

Dále jak jsem již psal, neměl jsem možnost jít na SS a hned jsem byl bezmyšlenkovitě zabanován za cheating.

Jelikož je to z pohledu hráče tak to, že je u něho vidět hit na 4 blocky vůbec nic nedokazuje. 

Pořád čekám na vyjádření se člena AT a o tom či to je nebo neni cheating se @NervoxN1ght můžeš jít dohadovat jinde.

Děkuji.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Legenda02 said:

Tak neviem, čo si nenatáčal, ale viem jedno, to, čo si natáčal, je úplne v poriadku. 

Zkus si to zpomalit :)

Btw vis ze me vyjadrovani hracu vubec nezajima?:D Kdyz to potvrdil i clen AT tak nevim o co se pokousite :D 








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Indestructib1e said:

Zdravím,

takže nepřijde mi, že pohled z jednoho z hráčů v boji je důkazní materiál pro zabanování hráče

Dále jak jsem již psal, neměl jsem možnost jít na SS a hned jsem byl bezmyšlenkovitě zabanován za cheating.

Jelikož je to z pohledu hráče tak to, že je u něho vidět hit na 4 blocky vůbec nic nedokazuje. 

Pořád čekám na vyjádření se člena AT a o tom či to je nebo neni cheating se @NervoxN1ght můžeš jít dohadovat jinde.

Děkuji.

Pokud bys koukal na prispevek ode me tak tam vidis ze se clen AT vyjadril :) 

edit: ver ze ten hit na 4 blocky hodne veci dokazuje FOV mam na normal a jeste kdyby sis napsal zadost o ub drive tak by te nekdo z AT prohledat mohl