Money na SkyBlocku • Minicraft.cz



Pexactor_
Sponzor++

4 postů
2 reputace

IGN: Croissant_cz
Od Pexactor_ » přes 3 let

Zdravím,

chtěl bych probrat jednu věc a ta je money na SkyBlocku. Skoro každý hráč má na účtě miliony a závodí kdo bude mít víc. Tak proto bych chtěl aby se money vyresetovaly.

Také by to chtělo upravit job "Lovec" aby se odměna za něj snížila o polovinu to samé v shopě s diamanty aby se cena prodeje snížila o 1/3.

Stačí se kouknout na /warp top kolik hráčů mají miliony a to ještě nevidíte celé. Už by se dalo považovat že SkyBlock ekonomika je rozbitá.

 

Prosím aby se většina SkyBlock hráců k tomuto vláknu vyjádřila.






Šak povedz ty ne?



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Treba sa spýtať hráčov na SB, či s tvojím návrhom súhlasia, pýtal si sa ich? Tie diamanty už som dnes na to pozeral, že cez minionov to ide jedna báseň, Lovec by som možno teoreticky v hre vedel upraviť, keďže je tam jeden command na to, ale to neviem ešte a reset money je tiež ľahká vec, ale hráči s tým súhlasiť nebudú. + Hráčske money zakúpené cez coiny. 

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



JustVagooo_
Hráč

49 postů
33 reputace

IGN: transporteeer_
Od JustVagooo_ » přes 3 let

Zdravím,

Jakožto jeden z nejaktivnějších hráčů na skyblocku se k tomu také vyjádřím. Skoro každý třetí hráč má na účtě více než 5 milionů. Zdá se mi, že na serveru už tito hráči nemají co dělat, protože si seženou takto pár milionů a pak už nic nedělají, pouze přijdou,  nakoupí si vše v obchodě, něco postaví a jdou pryč. Manuální práce ze skyblocku již úplně zmizela, to i díky robotům. Roboti byli sice můj nápad, to ano, ale nečekal jsem, že se budou takto využívat. Bylo by dobré snížit limit na hráče například na 5, to mi přijde jako ideál. (1x Prodavač, 1x Zabiják, 1x Miner, 1x Zásobovač, 1x Farmář), když se spojí tito roboti, dá se tím vydělat a není to o tom, že si na ostrově zapojím 10 minerů a těžím přes ně diamanty. Příkladem je hráč DupkyZ, který dnes přišel, poslal do rozpočtu 1.2M a po 5ti minutách se "chlubil" v chatu tím, že má 90% z částky zpět. To vše díky minerům, zásobovači a prodavači.

Já tedy s resetováním peněz souhlasím.

@MILENAJETETA, hráčům na skyblocku o tom řeknu a poprosím je, ať se zde také vyjádří.






S pozdravem, Vago.

Pokud něco potřebuješ můžeš mi poslat soukromou zprávu zde na webu nebo email na neoriginalnivago@minicraft.cz



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let
Hoj, jestli o tom nevíte nebo jste si nevšimli, ekonomika se rozbila na všech survival serverech, a to z důvodu že se nehlidala, a nebo už je dlouho spuštěna. Vyresetuješ ji, a do měsíce máš 30 top hráčů co mají 50M+ ne-li dřív. Surv, SkyBlock, Technic, troufám si říct u skyislands, castaway a PVP. OneBlok je ještě ok, novější minihra. Ekonomika se neresetuje tak lehce, ještě k tomu, server by měl mít zájem o každého jediného hráče a takhle sebrat jakoby jeho věc taky není úplně nejlepší pro server. A stejně, tím že všem smažeš peníze, neuděláš nic, hráči mají nastackovane itemy a můžou prodejem získat další miliony. Ail





email > ailexxxcz@seznam.cz



Pexactor_
Sponzor++

4 postů
2 reputace

IGN: Croissant_cz
Od Pexactor_ » přes 3 let

Zdravím,

hráči s tím moc nesouhlasí. Takže bych jim jejich money nechal ale u vydělávání by chtělo upravit v jobu lovce ty odměny u mobů kteří se spawnují z obyčejné mob trapky.

 

 






Šak povedz ty ne?



BarrBarr
Sponzor++

1 postů
0 reputace

IGN: BarrBarr
Od BarrBarr » přes 3 let

Nejde za chodu serveru resetovat money bohatym to vadit nebude maji ostrovy farmy atd a za chvili to maji zpet a zacatecnici budou byti. Nezapomen ze WD stoji 500 000 000 tak musi mit lidi money cily 10 50 100 mega neni v tom pripade zadna castka za tohoto stavu by pomohlo jedine Wipe s novou verzi s novou ekonomikou s novym nastavenim a se zachovanim statku nabytych za real penize na to lidem nesmis sahnout.








Stocco
Sponzor

3 postů
1 reputace

IGN: Stocco
Od Stocco » přes 3 let

Jakožto jeden z tech nejaktivnejsich clenu Sb se k tomu hodlam taky vyjadrit, byl bych mozna pro celkovej wipe uplne vseho (is,money,jobs level) a nebo nic. Kdyz resetnete money ► hraci maji nekolik farem a ty $ maji zpet, takze cim se to vyresi? Kdyz resetnete ostrovy a money, hraci se budou sice dele vzpamatovavat, ale postavi si nejakou obri mobtrapku ci neco jineho a diky jobs to maji behem chvilky zpet. Za mě by bylo nejlepsi celkovej wipe, a nebo vubec nic. Stocco








kufir
Helper

30 postů
7 reputace

IGN: kufir
Od kufir » přes 3 let

zdravím s wipem nesouhlasím, jakožto hráč mám postavený is o který nechci přijít. navrhuji zrušení shopu a nahrazení aukcema a hráčskýmy shopy --) vše by se muselo vyrábět aby to hráč mohl získat, né že si to koupí v shopu






Pokud cokoliv potřebuješ napiš mi na discord: kufir #3966


Stocco
Sponzor

3 postů
1 reputace

IGN: Stocco
Od Stocco » přes 3 let

Kdyby se tohle stalo, tak Ti muzu verejne pogratulovat, ze jsi znicil cely skyblock. :)








JustVagooo_
Hráč

49 postů
33 reputace

IGN: transporteeer_
Od JustVagooo_ » přes 3 let

Jak to tak čtu, asi mi dává ten wipe větší smysl. Je pravda, že když jim money vymažete, hned to diky farmam budou mit zpet. @kufir s tím zrušením shop to nepůjde, hráči už mají itemů nakoupených hodně a j hodně věcí které se nedají získat. @AileXXX s tebou plně souhlasím, když dojdeš na survival tak tam má i hráč co má nahraných pár hodin miliony. Je tu i problém, že jak se teď upravoval shop, tak většina hráčů na to nadávalo (byl jsem jeden z nich, ale uz jsem pochopil proč se tak udělalo), protože se něco mění, stejně je to i u tohoto. Nedokážou pochopit že se někdo snaží zlepšit server...






S pozdravem, Vago.

Pokud něco potřebuješ můžeš mi poslat soukromou zprávu zde na webu nebo email na neoriginalnivago@minicraft.cz