KONEC • Minicraft.cz



ImNotSqvage
Hráč

35 postů
6 reputace

IGN: ImNotSqvage
Od ImNotSqvage » přes 3 let

ahoj,chci se s vámi rozloučit.Nemám všechny ve friends ,tak to napíšu tady ,díky všem co si se mnou zahrali :) Děkuju za váš čas a tak :) jste super doufám že se polepší komunita ! :D

Duvody jsou také : osobní život ,škola a tak no . mějte se <3 KDYBY N2KDO NEVĚDĚL NICK :ImNotSqvage :)








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Čo to zrazu všetci majú s tým podobné veci písať na fórko? :D Keby to napísal každý, kto kedy odišiel, dokopy nič iné sa tu ani nerieši.. :D

Ale teda, maj sa.

 

S pozdravom, Irie








natalkiis
Helper

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » přes 3 let

Actually to nikoho nezajima ze odchazis. Staci to napsat lidem, ktere znas a nepsat to na forum, uplna zbytecnost. Tak ci tak gl 








ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 3 let

Já jsem se ani takto veřejně na forku neloučil :D Možná jste ale pochytili, že už na serveru vůbec nejsem  ¯\_(ツ)_/¯ 

Však ale, přeju ti samé dobré věci do života :) 

 

Tuta 






 



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
ItzTuta_ said:

Já jsem se ani takto veřejně na forku neloučil :D Možná jste ale pochytili, že už na serveru vůbec nejsem  ¯_(ツ)_/¯ 

Však ale, přeju ti samé dobré věci do života :) 

 

Tuta 

To je teraz v mode, keď sa nerozlúčiš, ako by si neodišiel :D  








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

chcem sa len vyjadrit, ze tieto sracky nikoho nezaujimaju. Pokial by ste bola osoba, ktora by urobila bohvie co uzasne a poznala vas cela komunita, podrzim usta, ale vas pozna tak 20 ludi z minicraftu. Stavim sa, ze aj po takychto srdcervucich pribehoch tu polovina ludi hrat bude. Pekny den