dovi • Minicraft.cz



villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 3 let
ahojte, nestihol som sa rozlucit v AT sekcii tak to napisem sem. Z AT odchadzam tak sa chcem vsetkym poďakovať za pomoc spolupracu a blablabla bolo mi s vami fajn ste dobrí ludia, väčšina z vas, všetkým prajem vela stastia irl ci uz v hre, vela uspechov apod. ste frajeri. Co sa tyka hracov za tych par mesiacov som si vsimol ze tu mame celkom fajn komunitu, obcas ked som nieco na surve robil s vanishom tak som jedným očkom pozoroval chat, vsimol som si ze ste si dokázali medzi sebou poradit preto chcem pochvalit kazdeho hraca ktory akokoľvek niekomu pomaha. Taktiez som rad ze ste porusovanie pravidiel nahlasovali a nerobili ste hromadnú bitku. Este jedna rada pre hracov. Spravajte sa k členom AT pekne, aby sa aj oni mohli správať pekne ku vam.. Preco? Tiez sa mi moc nechcelo riesit report v ktorom mi hrac stale nadaval ze mi to dlho trva. Ok z mojej strany všetko, vela stastia vsetkym irl ci uz v hre, davajte na seba pozor a hlavne sa ku sebe vsetci pekne spravajme, inak vam dolamem hnaty







soetic
Sponzor

15 postů
26 reputace

IGN: soetic
Od soetic » přes 3 let

nezabudni si cestou kluce








villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 3 let

uz som sa cipol








policajt
VIP

1 postů
5 reputace

IGN: policajt
Od policajt » přes 3 let

a vazne teraz, malokto dokazal figurovat ako clen at a zaroven byt kamarat vsetkych, brat veci s humorom a zbytocne nehrotit situaciu, budes v tom at velmi chybat aj ked zrovna tvoja aktivita by sa dala prirovnat k 29. februaru, tiez prichadza len raz za 4 roky, ale aj napriek tomu si dokazal urobit vela; prajem ti vela stastia v zivote, v laske (pochybujem), v skole, v projektoch ktorych sa este zucastnis (aj ked nedokoncis, ze) a podobne - za mna najlepsi (aj ked uz byvaly) clen at a neskutocny frajer








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Good luck villager v živote ;)





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



TheBecky_
Sponzor++

77 postů
142 reputace

IGN: tenDawidoff_
Od TheBecky_ » přes 3 let

Davide, rovněž děkuji moc za to, že jsem tě alespoň přes ten internet nějak poznal.. Jak jsem se loučil já, tak jsem úplně zapomněl zmínit Vás, tak se za to moc omlouvám..

Díky ti ještě jednou za všechno, co jsi pro mě osobně udělal, nebylo toho fakt málo a díky moc za to, jaký jsi.. rád jsem se s tebou bavil a celkově jsem byl rád, když jsi byl online..

 Tak ať se ti daří, přeji pevné zdraví a doufám, že se někdy uvidíme a měj se dobře..

Davies






 

TheBecky > tenDawidoff



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

cc








Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

GL děkuju za vše ;)

 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Soo, GL broučku <3 Budeš chybět






Šulínek.



ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 3 let

Můj vtipný kamaráde, tož drž se, jen dobré věci ti vinšuji