Stížnost na člen AT • Minicraft.cz



OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let

Dobrý den, chtěl bych si stěžovat na jednoho zkušebního moderátora neleeee. Dnes jsem na fc podával report, když se mi do ruky dostala nevhodná kniha. Na report mi odpověděl zkušební moderátor neleeee. Zeptal se mě na nick autora knihy. Když jsem mu napsal nick, tak po mě chtěl co v té knize je. Tak jsem mu napsal, ať se portne, že mu tu knihu hodím. Žádná zpětná vazba nepřišla, ale když jsem se koukl do TABu viděl jsem, že je na fc. Tak jsem napsal do all chatu: neleeee tpa prosím. poté co jsem zmáčkl ENTER jsem se koukl do do TABu a neleeee tam nebyl. Tak jsem zadal příkaz /staff a zkušebný moderátor neleeee nebyl online. Nakonec přišel na fc Helper Szyho27, tak jsem to dořešil s ním. Co jsme to dořešili tak se pan neleeee připojil. Takže si myslím, že se jedná o to, že si nevěděl rady, tak raději utekl, aby neudělil špatný trest. I přes to, že si mohl poradit přes /staffchat. 

Děkuji za zpětnou vazbu
OP_Sabo







Szyho27
Helper+

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, dovolil jsem si post editnout jelikož písmo nešlo přečíst.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Nerozumiem pointu tejto staznosti, nie kazdy bude pri pocitaci cakat kym mu hrac OP_Sabo nahlasi to, ze niekto ma nevhodnu knihu. Nemusi mat prava na to zistit povod a aj ked bol autor podpisany, neznaci to, ze je to priam od neho. Ked sa odpojil mohol mat urgentnejsie zalezitosti nez usmernovat placucich hracov aby si depresivne kecy riesili na instagrame a uplne chapem, ze si niekto chce oddychnut aj napriek tomu, ze nieco riesil.








TheBecky_
Sponzor++

77 postů
142 reputace

IGN: tenDawidoff_
Od TheBecky_ » přes 3 let

Zdravím, 

jak jsem již psal na FC.. Příjde mi to jako úplně zbytečně vyhrocená situace, která stejně byla vyřešena jiným členem AT a tohle je jen nějaký doplněk. Jak jsem již psal na FC.. Jsou to hráči ve zkušební době, jsou zde pár dní (týdnů) a hned takhle vytvářet tlak na ně není nejlepší.. Podobná situace se v klidu dá vyřešit v chatu na FC nebo popřípadně v helpopu. 

Nevidím nějaký větší důvod proč to řešit, když se to již vyřešilo.. A tvůj návrh na nepokračování v AT pro daného člena je až komický.  

Přeji příjemný zbytek večera, Davies






 

TheBecky > tenDawidoff



soetic
Sponzor

15 postů
26 reputace

IGN: soetic
Od soetic » přes 3 let

lemur vie otocit hlavu az o 180 stupnov do oboch stran








OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let

szyho ano dekuji

davide neni to zbytecne, toto si clen AT nemuze dovolit

soetic nechapu co to ma co s tim spolecmeho

imperturbable nechapu to co pises








TheBecky_
Sponzor++

77 postů
142 reputace

IGN: tenDawidoff_
Od TheBecky_ » přes 3 let

Člen AT od tebe zjistil, kde byl problém.. Zeptal se tě co je obsahem .. Ty jsi mu to napsal a chtěl jsi, aby se portl.. I když byla ta kniha podepsaná, tak by se hodilo si zjistit, od koho to bylo reálně pomocí příkazu, který nemá k dispozici.. stejně by to musel někomu předat > Daný report si převzal Szyho.. Stále nevidím, kde je problém






 

TheBecky > tenDawidoff



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
OP_Sabo said:

szyho ano dekuji

davide neni to zbytecne, toto si clen AT nemuze dovolit

soetic nechapu co to ma co s tim spolecmeho

imperturbable nechapu to co pises

Jednoducho robis z komara somara. Miesto toho aby si si to nechal vysvetlit kopes ako osol bez patricneho ciela a snazis sa zhodit kazdeho kto ti do toho kecne. Uvedom si co pises, riesis hovadinu. Kazdy sa uci a neleee nie je vynimka, je to skusobny moderator a len si zvyka na prostredie a spada do kolektivu. Logicky ked prijdes do novej prace sef po tebe nebude chciet zostavit cely program sam za jeden den, ale len ta do toho zaucia a postupne si zvyknes a takto to chodi aj v AT. Prijdes do AT, skontrolujes situaciu a bud zabadnes, hraci ta budu mat radi naucis sa co treba a ostanes tam, alebo holt budes ten, ktory sa ucit nechce a kasle na to. Pokial by ta neleee odkopol s tym, ze ho nemas otravovat je to uplne nieco ine, ale ty nie si ziadna kamera a nevies okolnosti, ktore sa mohli diat.








OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let

Nějak nechápu, jak může být autor knihy jiný než je napsaný








soetic
Sponzor

15 postů
26 reputace

IGN: soetic
Od soetic » přes 3 let

Nils Olav III je tucniak a pasovany dostojnik norskej armady