Začátek výborný. :) • Minicraft.cz



Twiniik
Sponzor

24 postů
8 reputace

IGN: Twiniik
Od Twiniik » přes 3 let

Zdravím,

Jak už všichni víme, proběhl nábor, a kdo by ho nezkusil jako např. já, že? :D Ještě dodatečtě těm 4.Moderátorům a 1.Builderovi. No, a protože byl "zaťížení" v AT, tak bych chtěl říct, že Testr si na mě udělal docela dlouhý čas na řešení problému, a né, jako jeden nejmenovaný moderátor, který me poslal na fórum a nazdar. Za mě Testr se do té role vžil hned, a ostatní potřebuji ještě nějakou tu chvíli. <3

Kdo si chce pokecat o novém AT, a nebo o tom, co jsem napsal, tak určo napiš. ;)

-Twiniik






-Twiniik          "Každý člověk si umí najít svojí cestu."

SteamYoutube



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Kľudne sem napíš, čo si tým myslel, no v tejto veci môže figurovať viacej príčin, prečo ťa moderátor odporučil na fórum. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Nerozumiem vyznam tohto postu. Poslal ta na forum, kde ti urcite pomozu aj vyssie pozicie, kedze skusobny moderator nema tolko prav ako napr. normalny alebo popripade Helper alebo hold nevedel odpoved na tvoju otazku. Nie je to ziaden hriech, ktory by dokazoval jeho neschopnost riesit problem.








Szyho27
Helper+

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím, 

jelikož se jedná o Tsko, rád bych to vyřešil já, mohl bych tím pádem vědět, co se přesněji stalo a nejlépe i nicky členů AT ?








Twiniik
Sponzor

24 postů
8 reputace

IGN: Twiniik
Od Twiniik » přes 3 let
Szyho27 said:

Zdravím, 

jelikož se jedná o Tsko, rád bych to vyřešil já, mohl bych tím pádem vědět, co se přesněji stalo a nejlépe i nicky členů AT ?

Ahoj,

o tsko se nejedná. Jednal jsem to přes Discord. ;)






-Twiniik          "Každý člověk si umí najít svojí cestu."

SteamYoutube



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Napíš to kľudne sem, prípadne na naše maily, ak nechceš, aby to bolo verejné.

Milenoš






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

chtěl bych se vyjádřit k této "kauze", Twiniik popisuje moje chování, které nebylo zrovna ukázkové, za což bych se chtěl omluvit. Na moji obhajobu s Twiniikem se známe celkem delší dobu, a proto vím, jak se chová a jak píše. Proto když mi začal psát s prominutím, jako dítě, myslel jsem si, že mě jen trollí a dělá si ze mě srandu. Proto jsem ho odkázal na forko a víc jsem to s ním nerozebíral. Ještě jednou se omlouvám za svoje jednání, už nebudu dělat rozdíly mezi hráči a kamarády v řešení problému.

Dark






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).