Prosba • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahojte..

na oneblocku mi nejaký člen AT vždy otvára dvere, či to už sú dvere z môjho sídla, kde nechcem, aby sa hráči dostali, alebo to sú dvere ku včelám, ktoré mi potom vyletia do celého OB. Chcel by som vás poprosiť, aby ste prestali. Viem, že som pre niektorých zrejme zaujímavý a takisto viem, že sa tento pohyb neloguje.
Nechajte ma hrať, včely som tam zháňal pomerne dosť dlho a nerobil som to preto, aby mi ich nejaký zaujatý člen takýmto spôsobom sabotoval.

Ďakujem, pevne verím, že sa ten člen AT poučí a prestane robiť tieto veci. Som obyčajný hráč, ktorý si chce zahrať a občas napísať svoj názor na fórum. Nič ine od vás nechcem, len pokoj.


Legi.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Kedy si si všimol tie zmeny na ostrove? Približné časy. Dá sa na to prísť aj inak. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Nechcem, aby ste si pozerali teleporty na môj ostrov. Nechcem to ani riešiť, chcem aby si člen sám uvedomil, že robí niečo, čo by robiť nemal. Mňa už prestáva baviť hrať oneblock, po tom všetkom. Napríklad dnes, medzi 15-23 hodinou tu niekto otvoril dvere ku včelam. Pozrite si to, mne je to fakt jedno. Chcem, aby sa člen uvedomil a aby nemal zbytočný problém. 

PS: mám na ostrove hore pri warp xp veľa warpov, takže gl pri prezeraní logu. Ak je člen hlupák, portol sa cez obadmina:D








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

No, kvôli chybe v LB sa mi žiaľ nepodarilo prísť na to, kto to robí. Snáď takéto činnosti ustanú.

Milenoš






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz