Potřebuji pomoct • Minicraft.cz



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 3 let

Čauves lidi, potřeboval bych pomoct ohledně koupení minecraftu přes PaySafeCard. Když jsem v kolonce "buy" tak první tam je jméno jak se ve hře budu jmenovat, a pak tam jsou způsoby platby. Kliknu na platbu pomocí psc a mělo by mně to přesměrovat na stránku psc.com kde už zadám 16 místný kód, ale místo toho aby mně to hodilo na již zmiňovanou stránku napíše mi to "invalid request". Byl bych rád kdyby jste mi poradili co mám dělat. Díky     (btw nepište mi že je to googlem, používám jiný prohlížeč)

Hesko






Krásný den přeje Hesko



saffers
Majitel

5348 postů
7524 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

pravděpodobně se jedná o chybu přímo u Mojangu v platební bráně PaySafeCard vzhledem k tomu, že se o podobné chybě v jejich nápovědě nezmiňují nebo o nedostatečně specifickou chybovou hlášku. Doporučoval bych tedy projít jejich příspěvek ohledně problémů s platbou nebo kontaktovat jejich technickou podporu

Nicméně nákup Minecraftu můžeš provést i u našeho partnera zde, jen cena je přibližně o 20 Kč vyšší než při nákupu u Mojangu (přibližně o 3 %). Platbu pomocí PaySafeCard podporují také.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 3 let

@saffers a u toho vašeho partnera to funguje jak? 






Krásný den přeje Hesko



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Staci si kupit tzv. UFA altku za nejakych 5€ a mate originalny minecraft.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Dost pochybné řekl bych. Není tam ta jistota, ale komu nevadí riskovat, why not.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
GejmronCZ said:

Dost pochybné řekl bych. Není tam ta jistota, ale komu nevadí riskovat, why not.

Samozrejme, gejmron vsetkych odfajcil, to znamena ze je to risky. Moj zlaty, tie spolocnosti ktore predavaju UFA altky zarabaju tolko, ze z ich platu by si sa vedel kupat v peniazoch a su to pomerne overene spolocnosti. Nevies o tom ani to, ako sa ziskavaju a ani to, ako sa pouzivaju, tak poprosim aby si sa nabuduce nevyjadroval k tematu o ktorom vies tolko ako ja o spanielcine. Adios.








N13Y
Sponzor

97 postů
31 reputace

IGN: N13Y
Od N13Y » přes 3 let

Altky vždy fungujú a vždy fungovali, ale nedávno som zistil že je to dosť nanič, pokiaľ nemáte purchaseID. Takže keby som si kupoval ďalší účet tak už len originálne.






+ N13Y


 


saffers
Majitel

5348 postů
7524 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

samozřejmě je i jedna z cest zakoupení již existujícího Minecraft účtu a pouze si změnit herní nick. To s sebou nese i možné obtíže, které jsou vyváženy výrazně nižší cenou (případné reklamace je nutné řešit z prodejcem účtu, který jako náhradu může přidělit jiný, který samozřejmě bude mít jiné online uuid apod.). To je na zvážení každého hráče, ale nebral bych to jako jednoznačnou možnost pro každého. Jsou ti, co to ocení a využijí, ale i tací, kterým to může přinést zbytečné komplikace.

@Hesko
U Fakahedy nákup probíhá následovně; registruješ si účet, přidáš hru do košíku a poté jen zaplatíš. Následně ti přijde kód, který uplatníš přímo u svého Mojang účtu.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Pokial je altka unmigrated aka nemigrovana, takze sa tam nikto dostat nemoze kedze sa da zmenit mail a sam takych uctov mam cez 17