Otázka č. 8 • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj,

dnes som dostal ban na mini, požiadal som si o unban, kedže si myslím, že mi daný člen dal neoprávnene ban. Po 2 či 3 hodinkách, som dostal odpoveď s "dôkazom", kvôli ktorému ma zabanoval. Rád by som sa teda obhájil a spýtal sa, či to ozaj niekto vidí na ban, lebo mi to nepride normálne.

Dovolím si tu dať vysvetlenie slova primitív/primitívny.

primitívny [vysl. -tý-] príd. m.

1. jednoduchýprostýnedokonalý: p-a chatrč, p-a pec;

 


Ako je vidiet na fotke, je to človek jednoduchý, teda si nemyslím, že som nejakým spôsobom urazil daného člena. Takisto si myslím, že nie je dokonalý eventer, a dávať za to ban mi príde absurdné. Hráča som nijak uraziť nechcel, a ozaj mi to už príde, že sa tu bany dávajú za všetko (keď si ešte spomeniem na jednú členku AT). 

Žiadam teda o unban, kedže tento eventer nie je dokonalý a pre mňa je to jednoduchý človek. Ak tu mám dať niečo z irl, tak toto slovo používajú aj učiteľky v škole, zrejme všetci urážame všetkých a všetci máme dostať ban.

Môj názor.

Legi:))

//Dodám ešte žiad. o unban, kde je aj screen http://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=8433 som rád, že si takto pekne pozeráte moje logy, dúfam tam niekedy nájdete aj niečo  viac zmysluplné.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
@saffers Nemienim mať celý deň neopravneny ban, mohol by to niekto riešiť??







Moravak
Sponzor

23 postů
24 reputace

IGN: NobodyCaresYou
Od Moravak » přes 3 let

Zdravím,

Souhlasím s Legendou. Připadá mi, že ban s názvem urážky člena AT je často jen taková zástěra pro to, když člena AT něco nevinného urazí a nebo si to vezme osobně a sám dobře ví, že kdyby tohle řekl hráč hráči, tak by se to neřešilo. Navíc si myslím, že kdyby byl člen AT jako hráč a šel by si na Legendu kvůli tomu stěžovat, AT by se mu vysmál a mávl by nad tím rukou a nebo by dal Legendovi maximálně kick a nebo warn. Jinak, co se týče těch nespravedlivých banů, všímám si, že toto téma je tu často zmiňováno a hráči si stěžují. Např. Za to, že po někom z AT hážete sněhové koule, by jste opravdu ban dostat neměli. Zajímalo by mě, jak toto téma(nebo chcete-li problém)bude AT řešit a jestli to vůbec bude řešit.

S pozdravem Moravak








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Banuju sa tu hluposti a ako sme mohli vidiet v minulosti, banuju sa aj veci k comu AT nema pristup. Je smutne, ze to takto dopada a holt viacery clenovia AT sa silou mocou snazia za akykolvek dovod zabanovat niekoho, len aby si vyboostili vnutornu radost a ego.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Rovno dodám, že nebudem hráč, ktorý bude rád, ak mu dajú unban za to, že je ban udelený neprávom. Budem požadovať určite náhradu v $ na oneblocku, kde za 15 hodín čistého hrania (ak nedostanem unban skôr, ako vyprší) by som zarobil cca 2m$, ktoré som kvôli tomúto zbytočnému, primitívnemu banu dostal. Takisto si stojím za tým, že by sa nemalo povedať "Dám ti unban, lebo ten ban je hlúpost" a nikto z toho nič nemá. Ak chcete pokračovať v takomto systéme banovania, nech sa páči, dajte nám vedieť, aby sme hráči, ktorí si chcú minecraft užiť prestali hrať na tomto serveri. Človek, aby sa bál niečo napísať, ešte k tomu pravdu a slušne.

-Legi








saffers
Majitel

5348 postů
7524 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

ban jsem ji zkrátil (udělil unban). Jinak to, že byl vybraný Exiik jako eventer, i když jsi taky zaslal žádost o tento post by neměl být důvod k tomu, aby jsi se ho snažil nějak urážet nebo jinak ponižovat (dle logu se nejednalo o 1. případ). Spousta urážek vychází z nějakého pojmenování - například "kterén" je v lékařství označení pro člověka s IQ pod 20, ale běžně se to používá jako urážka. Je tedy nutné brát i kontext.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
Ohľadom eventera budem písať zrejme zvlášť vlakno, takže sa nejdem vyjadrovať. Slovo kreten skoro nikdy nepouzivam, Teda neviem o tom, zeby som to na hráča použil. Primitiv vysvetlenie som tu dal a kto to berie ako urážku je už ozaj malé decko, lebo ako vravím, ešte aj učitelia v škole to používajú.







imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Jednoducho povedane, exik je zasadnuty na legendu a hlada si silou mocou zamienku k banu








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
saffers said:

Zdravím,

ban jsem ji zkrátil (udělil unban). Jinak to, že byl vybraný Exiik jako eventer, i když jsi taky zaslal žádost o tento post by neměl být důvod k tomu, aby jsi se ho snažil nějak urážet nebo jinak ponižovat (dle logu se nejednalo o 1. případ). Spousta urážek vychází z nějakého pojmenování - například "kterén" je v lékařství označení pro člověka s IQ pod 20, ale běžně se to používá jako urážka. Je tedy nutné brát i kontext.

Sranda je, že týmto si chcel povedať, že ban bol vlastne udelený právom, kedže si napísal že si mi ban skrátil. Nuž, budem v tomto písaní pokračovať, kedže v tom žiaden problém a urážku nevidím. Ak si chcete hľadať zámienky k banovaniu hráčom, hľadajte. Aspoň trošku zaplním fórum vašími primitívnymi banmy, ktoré sa na minicrafte dávajú. Nebudem hráč, ktorý si nevie otvoriť ústa a obhájiť svoje konanie. Ako som spomínal, primitívný človek je jednoduchý, nedokonalý a pod.. Áno, aj týmto sa ukázalo, aký je tento človek primitív, teda opakujem človek jednoduchý a nedokonalý, ak ide banovať takéto absurdné a opäť primitívne veci:).
Náhradu žiadať teda nebudem, kedže si mi vyhovel v limitoch. Trošku som farmy upravil, a mám tam z 600 na 70. 
Ďakujem ti za to:).
@saffers môžeš zamknúť:)

//Inak, tým ako vidno na fotke môj log 100 strán je aspoň vidieť, že zámienku na banovanie si hľadáte až až, možno stačí zmeníť prístup a riešiť skôr podstatnejšie veci, ktoré si myslím určite máte v živote.

Legi








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Nemyslím si, že je tento ban neoprávnený. Slovo primitív mi ako urážka príde a aj určite tebe. V AT si bol dlhý čas, takže vieš, čo si akoby môžeš dovoliť a čo nie, preto používaš aj urážky, ktoré nie sú také závažné a dá sa z nich ťažkými cestami vykecať. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz