Vynášanie z AT • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Zdravím,

chcel by som nahlásiť a prípadne poprosiť o kontrolu člena AT @Otoko24, ktorý podľa mojich podozrení a informacii vynáša hráčke @_callmehurevil .

2 hlavné faktory, podľa čoho súdim, že to je práve tento člen AT.

1) Tento člen AT skoro nikdy nechodí a nehodnotí prihlášky (v AT som bol 2 roky, viem kto hodnotil, a kto nie)
2) Každodenné niekoľko hodinové volanie s týmto členom. 


Pred chvílkou som za ňou bol v miestnosti, kde je klasicky s Otokom. Povedala mi, že má v prihláške už 11 plusiek čo si myslím, že bude +- určite pravda. Samozrejme, kto je všímavý si mohol všimnúť, ako tento člen skoro nikdy nechodil na fórum, čo odrazu tu je deň čo deň. Neviem, či si tieto veci sledujete, ale kto ma otvorené oči, určite si to všimol. 

Preto poprosím o prešetrenie tejto situácie a následne potrestanie daného člena. Viem, že tu nie sú dôkazy, nerobil som si ich, preto to píšem tak, ako to píšem. Som si istý, že sa jedná o tohto člena AT. 

Chcel by som dodať, že túto hráčku som pomerne dosť mal rád, až do dňa, kedy som sa dozvedel, aká doopravdu je. Vie dosť dobré klamať, čo ma zarazilo, kedže sa javý ako zlatá a milá hráčka. 

Ak by niekto chcel screeny, ako mi klamala a ako sa ukázala, čo je zač, môžte napísať. //Veľa správ mi prišlo, tak už stop! :D

Poprosil by som nejaké komentáre, názory a ak by niekto ku tomu mal čo dodať, budem samozrejme rád.

Legino:))

//Ešte by som rád bol, ak by ste prípadne pozreli log, kde tento člen často chodil na forku, budem rád, ak sa mi táto informácia aj overí, aby to nebol len "hoax"
//Dostala sa ku mne fotka, kde sama priznala, že jej vynášal tento člen. Super práca:)








natalkiis
Helper

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » přes 3 let

Mohla bych screeny? 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Píšte mi to v OS, nechcem tu spam ohľadom toho, kto chce screeny a kto nie :D








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let
Legi mohl by jsi mi prosim poslat ty screeny? Diky..





Šulínek.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

@saffers

 








saffers
Majitel

5348 postů
7524 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

zašli mi všechny potřebné podklady na email jako to udělali všichni ostatní a jako to běžně děláš i u méně důležitých věcí.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



FxlingBqd
Hráč

2 postů
5 reputace

IGN: FxlingBqd
Od FxlingBqd » přes 3 let

Zdar,

jen k tomu lhaní hráčky, nemyslím si že nějak lže, Legenda02 mi spíše poslal screenshot kde si píšou (psala) perverzní zprávy, myslím si že toto není v pořádku jen tak rozesílat.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
FxlingBqd said:

Zdar,

jen k tomu lhaní hráčky, nemyslím si že nějak lže, Legenda02 mi spíše poslal screenshot kde si píšou (psala) perverzní zprávy, myslím si že toto není v pořádku jen tak rozesílat.

Vlákno vzniklo za iným účelom. To, ako sa chová hráčka je vec druhá. Nuž, ak ti príde v poho, že dievča má frajera, a píše ďalším trom veci, ako by ti neviem čo /radšej nepíšem/ tak fajn. Klamala takto svojmu frajerovi, mne a ďalším min. 2 o ktorých viem. Čo sa týka ostatných klamstiev, z toho dôkaz nemám, no ako vždy vravím, nemám si čo vymýšlať. Už len to, že hráčka mi tvrdila, že jej Otoko nevynáša a neskôr napísala známemu že jej vynáša Otoko:D Vieš, to určite nie su klamstvá :D 

Inak, poprosím uzamknúť, ak sa následky neukážu tak si urobím nové vlákno :3








FxlingBqd
Hráč

2 postů
5 reputace

IGN: FxlingBqd
Od FxlingBqd » přes 3 let

Zdar,

když tedy píšeš že to vzniklo z jiného důvodu, tak proč sem cpeš to jak lže? A jak už jsem ti psal na discordu, myslím si že bys to měl poslat spíše jejímu klukovi, ne tady to všem posílat na mini. :)








ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 3 let

Na žádost autora zamykám.