Survival - dražba • Minicraft.cz



irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Dobrý deň,

rada by som navrhla zavedenie limitu (prípadne nižšieho ak už nejaký existuje) ceny reklamy pri dražbe na survivali. Momentálne ceny (okolo 50K) sú dosť nevýhodné z hľadiska toho, že hráč dá za samotnú dražbu viac peňazí, než koľko za niektoré predmety dostane. Táto funkcia je tým pádom stále menej a menej využívaná a tak trochu stráca zmysel. Bolo by dobré, keby bola max. cena nastavená na približne 25K. Bolo by to tak výhodnejšie aj pre hráčov (z hľadiska väčšieho zisku), ale aj pre vlastníkov "reklamných kancelárií",  pretože by boli viac využívané.

 

S pozdravom, Irie








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj,


ceny si nastavujú majitelia firiem. Skôr by trebalo kontaktovať ich, aby prípadne nad týmto návrhom porozmýšlali. Musíš brať ohľad aj na to, že ekonomika na survivali je totálne rozbitá, teda 50 tisíc je pre väčšinu hráčov nič. Takisto, majitela firiem platia inkaso a samotná firma ich vyšla na niekoľko by som si trúfol povedať milionov, i keď som to nejako nesledoval. Ak by tam dali tých 25k, hráči by to využívali viac, no nemyslím si že až o 50%, aby sa im to vrátilo. 

Môj názor.

Legi:)








Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 3 let

Jop Legi má pravdu. Ako bývalý majiteľ firmy môžem povedať že stála prekliate veľa cca 60M ale napamätám si to. Na survivale sa dá nastaviť cena za služby 5K-100K (takže je to v polovici povoleného intervalu) Druhá vec, na Survivale je veľa eventov a pokiaľ nie je event aspoň o 1M tak sa nikto nepripojí, čiže 50K je smiešna suma oproti tomu že to vyhráš za AFKovanie v LuckyColors. Nie si ale prvý čo navrhol zníženie ceny, ja osobne som bol spokojný s cenou 30K keď som mal firmu, ale ťažko presvedčíš 4 ľudí naraz. Môj argument na prvé zvýšenie ceny (z 5K na 30K) bol ten že hráči dávali absolútne somariny do dražieb ankiet a inzerátov, takže blokovali relevantné ankety a chat zbytočne spamovali. Teraz je v dražbe len to čo stojí za to. Nie su tu ankety typu "máte sa dobre". alebo inzeráty "kto mi vycmúľa?". Zdraženie z 30K na 50K bolo už čisté obžerstvo, uznávam, ale každopádne, je to voliteľná služba, ak sa ti cena zdá vysoká, kúp firmu od niekoho a zníž cenu. Alebo to nevyužívaj vôbec.






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003