Otázka č. 6 • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj,

Na Oneblocku sme mali viacerí hráči záujem o eventera, podali sme si "prihlášku" a cez víkend malo prebehnúť "vyberové konanie" a rozhodnutie.

Zdravím, u Oneblocku se strhla pomalu lavina zasílání žádostí o post eventera, takže jsme museli přistoupit k výběrovému řízení"

Zdravím,očekávám, že během víkendu proběhne finální rozhodnutí."

Čakali sme nejaké necelé 2 týždne a nečakane ho dostal člen AdminTeamu, ktorý tento post (eventer) má aj na Skyblocku.

Chcel by som sa opýtať, tento hráč ako som spomínal už pôsobí ako eventer na inom survival serveri, no ajtak tento post "vyhral" on, čo mi príde trošku nefér. Myslím si, že by mali mať skôr hráči väčšiu šancu tento post vyhrať-dostať. Viem, nič to s tým nemá, no prečo nedať radšej šancu hráčom, ktorí majú veľké plány a chcú aj takýmto spôsobom zabávať a pomáhať hráčom. 

Budem rád za každý objektívny názor:)

Legi








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Suhlasim, clovek co ma eventera niekde inde na serveri by nemal byt na dvoch. Mal by sa hlavne sustredit na ten jeden bod servera, kde mal eventera povodne.








Tom141
Sponzor

4 postů
9 reputace

IGN: Tom141
Od Tom141 » přes 3 let

S tímhle souhlasím...
Je celkem nefér, že člen A-teamu má větší šanci dostat další roli, na kterou se nebude soustředit, protože nemá čas, ani chuť....

Proto jak psal/a imbeingtoasted  hlavně miřte na ty hráče kteří na to mají chuť a čas...

Díky, Tom
 








villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 3 let

Tiez som si vravel, ze na hraca staci jeden post eventera na jednom serveri. 








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 3 let

Ahoj,

taky souhlasím, myslím, že by měl mít post Eventer jen na jedné části, na kterou by se mohl více "soustředit".

Podle mě je důležitější kvalita a ne kvantita






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím,

Připadá mi, že by členi AT neměli mít Eventera, ale to je pouze můj názor. O tom, že bude hráč eventer rozhoduje celý AT, který hlasuje jako při náboru na jiné posty. Člen AT napsal, že bude eventy zvládat na obou serverech a tak post dostal.

Počkejte ale na vyjádření @saffers ,který vám řekne víc.






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
Sir_Stephan said:

Zdravím,

Připadá mi, že by členi AT neměli mít Eventera, ale to je pouze můj názor. O tom, že bude hráč eventer rozhoduje celý AT, který hlasuje jako při náboru na jiné posty. Člen AT napsal, že bude eventy zvládat na obou serverech a tak post dostal.

Počkejte ale na vyjádření @saffers ,který vám řekne víc.

V tom prípade sa netreba čudovať, že tento post vyhral člen AT. Nehovoriac o tom, že vlastní ako keby 3 posty, (2x eventer, 1x mod.). Čo som si všimol ako pomerne aktívny hráč oneblocku, tak tento hráč je málo čo na danej časti aktívny. Takisto eventy ktoré dáva vyzerajú dosť smiešne, kedže jeden event štartuje 10 minút, lebo ho nikto nepočúva, nevie si urobiť poriadok. Po napísaní do chatu, že hráč si nevie urobiť poriadok a nemá rešpekt mi napíše, že som mimo. Tak teda, slušnosť eventera je tiež na úrovni. Myslím si že túto šancu by mali dostať skôr hráči.

Díky inak za názor Štefan.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Ako už písal Stephan, ohľadom eventera na OB hlasoval celý AT. Rozoberalo sa to celkom hlboko, čo osobne môžem napísať, bralo sa kopec vecí do úvahy a nakoniec vyhral tento post človek, ktorý už má čo to odeventerované, taktiež vie sa správať a máme pri ňom akú takú istotu, že nebude robiť hlúposti. Samozrejme, v prípade, ak by nestíhal robiť eventy tak ako má, prípadne by robil iné nevhodné veci, tak tento post by sa dal prehodiť inému menej skúsenému hráčovi. Myslím, že saff napíše niečo podobné, no ako vravím, kľudne ho sledujte, ak si nebude plniť svoje povinnosti na SB a OB, tak stačí napísať email priamo saffovi a bude sa to riešiť.

Milenoš






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let
MILENAJETETA said:

Ahoj,

Ako už písal Stephan, ohľadom eventera na OB hlasoval celý AT. Rozoberalo sa to celkom hlboko, čo osobne môžem napísať, bralo sa kopec vecí do úvahy a nakoniec vyhral tento post človek, ktorý už má čo to odeventerované, taktiež vie sa správať a máme pri ňom akú takú istotu, že nebude robiť hlúposti. Samozrejme, v prípade, ak by nestíhal robiť eventy tak ako má, prípadne by robil iné nevhodné veci, tak tento post by sa dal prehodiť inému menej skúsenému hráčovi. Myslím, že saff napíše niečo podobné, no ako vravím, kľudne ho sledujte, ak si nebude plniť svoje povinnosti na SB a OB, tak stačí napísať email priamo saffovi a bude sa to riešiť.

Milenoš

Hlasovanie v AT je cisto subjektivny pocit a kazdy si moze zahlasovat za svojho kamarata a tak mu prejavit svoje kamaratstvo a laskavost, nie je to tak? Preberat v AT, holt ok, ale prijde mi hlupost aby clen AT dostal post eventera popritom ako si musi dat rady s cheatermi a inymi ludmi, ktory porusuju alebo neporusuju pravidla. Padla v tom rozhodovani otazka ,,Neprenechame to niekomu, kto s tym zjavne ma taktiez velke skusenosti, vedel by investovat kopu casu a ma zaujem o to byt eventerom?"








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
MILENAJETETA said:

Ahoj,

Ako už písal Stephan, ohľadom eventera na OB hlasoval celý AT. Rozoberalo sa to celkom hlboko, čo osobne môžem napísať, bralo sa kopec vecí do úvahy a nakoniec vyhral tento post človek, ktorý už má čo to odeventerované, taktiež vie sa správať a máme pri ňom akú takú istotu, že nebude robiť hlúposti. Samozrejme, v prípade, ak by nestíhal robiť eventy tak ako má, prípadne by robil iné nevhodné veci, tak tento post by sa dal prehodiť inému menej skúsenému hráčovi. Myslím, že saff napíše niečo podobné, no ako vravím, kľudne ho sledujte, ak si nebude plniť svoje povinnosti na SB a OB, tak stačí napísať email priamo saffovi a bude sa to riešiť.

Milenoš

Som rád, že si napísal, aký je Exik. Určite je dobrý moderátor a eventer na skyblocku. No v celej tvojej odpovedi nevidím odpoveď na to, prečo to radšej neprenechať hráčom, ktorí sa snažia, robili ukážkové eventy na toto vyber. konanie a pod.. To, ako prebiehal tento výber zbytočne riešiť. Ak by to exik nevyhral, asi by sa všetci čudovali.