Unban-OP_Sabo 2 • Minicraft.cz



OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let

Omlouvám se, že to sem dávám podruhé, ale byl bych rád kdyby se vyjádřili i jiní členové AT a ne, že to hned první uzamkne.

 

1.OP_Sabo

2. šíření falešných informací

3.13:39 , 18.6.2020

4. xSadBejbyy

5. Dočastný ban

6. Protože je to jediný server, na kterém hraji a Nemyslel jsem to vážně

7. Ban je neoprávněný, protože Jsem to myslel ze srandy a nadávala půlka fc a jediný já dostal ban.

8. Nemám

A Jestli tě to xSadBejbyy urazilo, tak se ti omlouvám, ale jako vztah to vážně myšlené nebylo. 







saffers
Majitel

5337 postů
7513 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

nevím, od koho dalšího by jsi potřeboval vyjádření. U žádosti se ti vyjádřila autorka banu a v dalším vláknu helper MILENAJETETA, který u daného přestupku byl a ban navrhl.

Procházel jsem tvůj log a ban je oprávněný. Jsou věci, které k slušnému chování nepatří a mezi nimi je i například šíření toho, že je někdo z členů v AT jen díky vztahu se mnou, podplacení apod., když to není pravda a tedy to má buď mě nebo daného člena poškodit. V tomto případě tedy nezáleží, zda jsi to myslel vážně nebo nikoli, jelikož to nemůžeme my ani další účastnící konverzace vědět - do hlavy ti nevidíme.

Ty 3 dny vydržíš a pro příště si dáš pozor - bude se ti to hodit i v reálném životě a tedy se vyvaruješ sporům, které by nemusely vzniknout.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva